acı badem hastanesi muayene ücreti

Ziyaretçilerimizin güncel yazılara zahmet çekmeden göz atabilmesi ve yanıt bulabilmesi için araştırmalar oluşturduk. acı badem hastanesi muayene ücreti bilgilerini incelerken paylaşılan diğer yazıları okumayı atlamayın. Bir daha ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak makalelerimize erişebilmek için hastane.aramak.org’u favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Online olarak bulmaya çalıştığınız her verinin kesinlikle bir cevabını portallarımızda bulacaksınız. Aramak asla bu kadar tatmin edici olmamıştı. Hastane bilgilerimiz günlük güncel olup, kamu hastane randevu portalı ile kurumların kendilerine ait sitelerinden alınmış veilerin derlenmesi ile meydana getirilmiştir. hastane.aramak.org en son güncellenme tarihi: 23 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Akupunktur, Beslenme Uzmanı, Çocuk Alerjisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Ürolojisi, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Hepatoloji, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Periodontoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Kanser, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri yer almaktadır.

Hastanelerin bazı birimleri ve görevleri

acı badem hastanesi muayene ücreti-85

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beyin Cerrahisi tıpta çok süratle gelişen bölümlerden biridir.

Endokrinoloji Diyabet Hastalıkları : İç salgı bezlerinin fonksiyonları. Aynı zamanda trigliserid yüksekliği gibi metabolizma sorunları endokrinolojinin alanına girmektedir.

Genel Cerrahi : Genel Cerrahi tıbbın önemli ve geniş kapsamlı alanlarından biridir. İlgi alanına giren organların ve bunların hastalıkları ve tedavilerinin çeşitliliği ve bu alanlarda süratle gelişen teknoloji, cerrahi teknik uygulamalar ve hızla biriken yeni bilgi bir kişinin genel cerrahinin her alanında aynı bilgi ve beceriyi gösterebilmesini nerede ise imkansız kılmaktadır. Bu nedenle günümüzde artık genel cerrahi yerini yavaş yavaş özel cerrahiye bırakmaktadır.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, akciğer hastalıklarının erken teşhisine olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılmaktadır. Bu bölümde tüm akciğer hastalıklarının tanısına yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğer kaynaklı nefes alma sorunlarının tanısı amacına yönelik cilt alerji testleri yapılır. Uykuda solunum problemleri inme gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları içinde en dikkate alınması gereken rahatsızlıklardandır. Obstruktif uyku apne sendromu sıklıkla ratlanılanıdır.

Acil Servis : Gündüz saatlerinde hastanede mevcut tüm bölümler tarafından desteklenen Acil Servis, gece saatlerinde de hastane içinde kendi birimlerinde nöbet tutan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. çalışanları tarafından desteklenmektedir. Diğer bölümlerde ise nöbet tutan doktorlar acil servise çağrıldıkları zaman oldukça kısa sürede acil konsültasyona cevap verir. Tıbbi ekipmanlar ile donatılmış olan acil servis bünyesinde, yatak başı monitörleri olan müşahede odası vardır. Hastaların öncelikli tedavileri burada yapılmaktadır. Bunun dışında bir travma odası bulunmaktadır.

Hastanede dikkat etmeniz gerekenler

acı badem hastanesi muayene ücreti-98Jinekoloji bölümlerinde erkek refakatçi bulunması uygun olmaz.
Tedavi edildiğiniz bölümde teslim aldığınız tüm malzemelerin kullanılmasında dikkatli olunuz. Hastane kurallarına uymak istemeyen; eşyalara isteyerek hasar veren, yapılan ikazları kaale almayan hastalar ile refakatçilerinden sebep oldukları hasar talep edilebilir.
Lavaboları temiz kullanmaya özen gösterin.
Şüplelendiğiniz herhangi kişiyle karşılaştığınızda hemen hastane personelini durumdan haberdar edin.
Yatmaya gelecekseniz zorunlu durumlar haricinde fazla para getirmeyiniz.
Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkek hastaların yanında erkek refakatçi kalmasına dikkat edin.
Yabancılardan yardımlarını istemeyiniz.
Randevunuza vaktinden önce gelmeye dikkat edin.
Rahatsız olmadıkları sürece sağlık kurumlarına yanınızda bebek götürmeyiniz.
Cep telefonlarınızı hastanede sessize alınız. Ziyaretçiler, kendilerine verilen yaka kartını takmalıdır.
Hastanelerin size ait olduklarını ve hastane personelinin size hizmet verdiğini unutmayınız.
Hasta ziyaretleri yoğun bakım uygunluğuna göre belirlenir.
Doktorların vizite sırasında sağlıklı muayene yapılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekmektedir.
Doğum servislerinde erkek refakatçi kalması uygun değildir.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı ve kullanılmayacak sandalyeler geri teslim edilmelidir.
Gerçek çiçeklerin odalarda bakılması yasaklanmıştır.
Hasta yakınlarının yataklara yatmaları yasaktır.
Işıklar ve sular kapatılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre ister mobil hattından ya da sabit hattınızdan Alo 182 servisini çevirerek hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu ayarlayan bireyin değil doktora görünecek bireyin Vatandaşlık No’sunu görevlilere vereceksiniz

TC kimlik No’sunu ilettikten sonraki aşamada, hekime görünecek hastanın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini belirtiyorsunuz. Belli bir fikriniz yoksa talep ettiğinizde ikamet edilen vilayete dayanarak, gidilecek sağlık kuruluşları ile ilgili bilgi veriliyor.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra randevu saat ve günü belirtiyorsunuz. Müsaitlik durumu göz önünde bulundurularak size uygunluk verip en uygun zamanı aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarih veyahut saatini değiştirmek için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

Online Randevu Alma Sistemi

Bağlantıdaki siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan sayfadaki gerekli alanları doldurmanız istenir. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifreniz, email adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevu alan bireyin değil de hekime görünecek hastanın Vatandaşlık numarasını web sitesine yazacaksınız

TC kimlik No’sunu belirttikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra uygunluk durumuna göre randevu gün ve saati gireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün veyahut zamanını başka zamana almak için web sitesinden gerekli revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.