acıbadem hastanesi doğum ücretleri 2014

Sizlerin kaliteli konulara kolayca ulaşabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle detaylı derlemeler oluşturduk. acıbadem hastanesi doğum ücretleri 2014 yazısını gözden geçirirken paylaşılan ipuçlarını gözden geçirmeyi pas geçmeyin. Gelecekte ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla sitemize ulaşabilmek için bu siteyi favori listenize ekleyin. Online olarak bulmaya çalıştığınız her bilginin mutlak bir yanıtını sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu denli tatmin edici olmamakta. Hastane verilerimiz aylık güncel olup, devlet randevu portalı & kurumların kendilerine ait web sitelerinden alınmış dataların düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. Web sitemizin nihai güncellenme tarihi: 22 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Anatomi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Radyolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Diş Hekimi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoloji, Göğüs Onkolojisi, İç Hastalıkları, Jinekoloji, Neonatoloji, Ortodonti, Pratisyen, Radyoloji, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Onkoloji, Mamagrofi, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.

Hastanelerin bazı birimleri ve hizmet kapsamları

acıbadem hastanesi doğum ücretleri 2014-25

Psikiyatri : Psikiyatri polikliniğinde, psikiyatrik sorunların tanısı ve tedavisi hakkında güncel, gerçekçi çözümler bilimsel/tıbbi temeller üzerinde üretilmektedir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Kan Hastalıkları : Hematolojik hastalıkların tedavisi iyi bir ekip çalışması ve deneyim gerektirmektedir.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Poliklinik hizmeti yanı sıra endoskopi dalında da tanı ve tedavi amaçlı tüm gastroenteroloji işlemleri yapılmaktadır.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocuk diş tedavileri, uzmanlık gerektiren ayrı bir daldır. Çocuğun gelişme döneminde iskeletsel çene gelişimi, Ortodonti uzmanları tarafından izlenmelidir. Gelişim çağında bulunan çocukların düzgün diş yapısına sahip olmalarını sağlayacak tedbirler alınmalıdır.

Hastanede uymanız gereken kurallar

acıbadem hastanesi doğum ücretleri 2014-92Sağlık kuruluşlarında Tütün mamülleri kullanımı yasaktır.
Tedavi edildiğiniz bölümde teslim aldığınız malzemelerin kullanılmasında özenli davranınız. Erkek hastalara erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi bulunmasına önem verin.
Tanımadıklarınızdan yardımlarını talep etmeyiniz. Odanın temiz olmasına dikkat ederek düzenli kalmasını sağlayın.
Kaldığınız odada bulunan tıbbi ekipmanları gözetmen eşliğinde kullanın.
Herhangi bir problemle karşılaştığınızda kesinlikle hastane personelinden yardımda bulunmasını isteyin.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayın.
Hastaneye giderken sizinle beraber bir refakatçi bulunması yeterlidir. Daha fazla refatatçi gereksiz kalabalık oluşturur bu nedenle personelin rahatlıkla görevlerini yapmalarına engel olur.
Randevularınıza vaktinden önce gelmeye özen gösteriniz. Hastanelere gidiyorsanız size verilen saatten minimum yarım saat önceden giderek, kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Hastalanmadıkları sürece hastanelere giderken beraberinizde küçük çocuk götürmeyiniz.
Sağlık kurumuna yemek götürmeyiniz.
Mobil cihazlarınızı hastanede sessize alınız.
Refakatçi olarak gelenler, kendilerine verilen yaka kartını takmalıdır.
Hastanenin ilkelere uymaya özen gösteriniz. Ayrıcalık talep etmeyin.
Güvenlik görevlilerinin uyarılarını dinleyiniz.
Doktor sırasına riayet etmeli, diğer hastaların sırasını almamalısınız.
Hasta ziyaretleri yoğun bakımın müsaitlik durumuna göre planlanır.
Doktor vizite sırasında rahat muayene yapılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekir.
KadınHastalıkları servislerinde erkek refakatçilerin kalması uygun olmaz.
Canlı çiçeklerin odalarda tutulması yasaklanmıştır.
Hasta yakınlarının yataklara uzanmaları yasaktır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre isterseniz mobil hattından veya sabit telefon ile Alo 182 servisini tuşlayarak hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevu alan kişinin değil de sağlık hizmeti alacak kişinin TC kimlik No’sunu asistana söyleyeceksiniz

TC kimlik No’sunu belirttikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercihi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi kararlaştırıyorsunuz. Müsaitlik durumu göz önünde bulundurularak sizlere teyit verip kesin tarihi iletiyorlar.

Aldığınız randevunun gününü yahut saatini başka zamana almak için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

Online Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantıdaki siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan ekrandaki doldurmanız gereken alanları doldurmanız istenir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz, eposta adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan bireyin değil sağlık hizmeti alacak şahsın Vatandaşlık No’sunu sayfaya giriyorsunuz

Vatandaşlık numarasını belirttikten sonraki aşamada, tedavi görecek hastanın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini veriyorsunuz. Belli bir ön bilginiz yoksa yardım istemek isterseniz 182’yi arayarak asistana danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz zaman ve tarihi gireceksiniz.

Aldığınız randevunun gün yahut saatini değiştirmek zorunda kalırsanız web sitesinden uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.