altınova hastanesi muayene ücretleri ne kadar

Değerli okuyucularımızın sayfalara en kolay yoldan göz atabilmesi ve okuyabilmesi amacıyla kapsamlı araştırmalar gerçekleştirdik. altınova hastanesi muayene ücretleri ne kadar sayfamızı gözden geçirirken bilgi verilen uyarıları incelemeyi unutmayın. İleride ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla web sitemize girebilmek için sitemizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Internette aradığınız her şeyin net bir cevabını sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu denli basit olmamıştı. Sağlık Kurumu bilgilerimiz aylık aktüel olup, devlet hastane randevu portalı ile kurumların kendilerine ait web sitelerinden alınmış informasyonun düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. Sitemizin en son güncellenme tarihi: 23 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Aile Hekimliği, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Ürolojisi, Embriyoloji ve Histoloji, Endodonti, Gastroenteroloji, Geriatri, Halk Sağlığı, Kalp ve Damar Cerrahisi, Metabolik Cerrahi, Perinatoloji, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Genetik, Rontgen, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları yer almaktadır.

Sağlık kurumlarının bölümleri ve ilgi alanları

altınova hastanesi muayene ücretleri ne kadar-32

Sinir Sistemi Hastalıkları : Nörologlar, diğer uzmanlık dallarına da sık olarak konsültasyon hizmeti vermektedir.

Bilgisayarlı tomografi : Magnetik rezonans, sinir sistemi anjiografileri hastalıkların lokalizasyonu hakkında bilgiler verir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile çok başarılı operasyonlar yapılabilmekte ve önceden kalıcı bozuklukla neticelenen operasyonlar artık pozitif yönde neticelenmektedir.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beynin ve omuriliğin dokunulmazlığı, ileri teknoloji ve nöroradyolojik görüntüleme sistemlerinin mükemmelliği sayesinde kalkmıştır.

Hematoloji: Hematolojik kanserlerin de tedavi edilebilme oranı hızla artmaktadır.

Sağlık kuruluşlarında bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

altınova hastanesi muayene ücretleri ne kadar-43Elektrik ve sular açık bırakılmamalıdır.
Refakatçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartını takmalıdır. Sağlık kurumunun kapalı alanlarında 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaktır.
Hastanenin kapalı bölümlerinde yüksek sesle konuşmak hastanedeki hastaların tedavi süreceğini bozacağından çok hassasiyet gösterilmelidir.
Tedavi gördüğünüz bölümde bulunan ve sizlere teslim edilen tüm ekipmanların kullanılmasında dikkatli olunuz.
Çöplerinizi evsel atık kutularına atınız.
Şüplelendiğiniz herhangi olayla karşılaştığınızda vakit haybetmeden ilgili servisin sorumlusunu durumdan haberdar edin.
Herhangi bir eşyanızın çalınması ya da sahipsiz torba gördüğünüzde ilgili bölümün görevlisine bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Özel eşyalarınızı dolapta derli toplu saklayınız.
Personel harici kişilerden yardımlarını istemeyiniz. Yattığınız odanın temizliğine dikkat ederek toplu tutulmasını sağlayın.
Televizyon seyrederken sesi çok fazla açmayın.
Odanızda bulunan demirbaşların arızalanması durumunda hastane personeline bilgi veriniz.
Bir sorunla karşılaşıldığında hemen hastane personelinden yardımda bulunmasını talep ediniz.
Koridorlarda bağırarak konuşmayın.
Araçlarınızı kurumun park alanında hastalara ayrılmış alanlara ve diğer araçların ilerlemesine mani olmayan biçimde park edin.
Hastalanmadıkları sürece hastaneye giderken beraberinizde çocuk götürmeyiniz.
Telefonlarınızı sağlık kurumunda kısık seste kullanınız. Ziyaretçiler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartlarını bulundurmalıdır. Hastanenin işleyişiyle ilgili kurallara uymaya özen gösteriniz. Ayrıcalık istemeyin.
Doktor sırasına saygı göstermeli, diğer hastaların önüne geçmemelisiniz.
Acil müdahale gerektiren haller haricinde öncelik istemeyiniz.
Görevli sağlık personeli haricinde müdahalede bulunanlara müsaade etmeyin.
Hastane çalışanlarını baskı altına almaya çalışmayınız.
Sağlık kurumlarının sizlere ait olduğunu ve hastane personelinin da sizlere hizmet ettiğini hatırlayın. Ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitlik durumuna göre belirlenir.
Refakatçi kartı olmayanlar hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
KadınHastalıkları servislerinde erkek refakatçilerin kalması uygun değildir.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde bulundurulmamalı, işi biten tekerlekli sandalyeler geri teslim edilmelidir.
Gerçek çiçeklerin odalarda bulundurulması yasaklanmıştır.
Refakatçilerin yataklara uzanmaları kesinlikle yasaktır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

Tercihinize bağlı olarak mobil telefondan yahut da ev telefonundan ALO 182 telefonunu çevirerek hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil sağlık hizmeti alacak bireyin TC kimlik numarasını operatöre ileteceksiniz

TC kimlik numarasını ilettikten hemen sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü kararlaştırıyorsunuz. Müsait olma durumu göz önünde bulundurularak sizlere teyit verip uygun zamanı belirtiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gün yahut saatini değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182 hastane randevu hattını arayarak revize işlemi yapabilirsiniz.

Webden Randevu alma

İnternet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan sayfadaki doldurmanız gereken alanları doldurmanız gerekir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, eposta adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan kişinin değil tedavi görecek kişinin TC kimlik No’sunu sisteme yazacaksınız

TC kimlik No’sunu ilettikten sonraki adımda, muayene olacak kimsenin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini seçeceksiniz. Bir tercihiniz bulunmuyorsa yardım istemek isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayıp operatörlere danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra uygun olma durumuna göre gideceğiniz gün ve saati seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunuzun gün yahut saatini değiştirmek için bu web sitesinden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.