anadolu hastanesi sezeryan ücretleri

Sitemizi takip edenlerin geniş çerçeveli konulara en kısa yoldan ulaşabilmesi ve anlayabilmesi düşüncesiyle uzun süren çalışmalar hayata geçirdik. anadolu hastanesi sezeryan ücretleri sayfamızı incelerken bilgi verilen ipuçlarını incelemeyi pas geçmeyin. Bir daha ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla web sitemize gelebilmek isterseniz hastane.aramak.org’u tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. Internette istediğiniz her şeyin mutlaka bir detayını sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu denli basit olmamıştı. Sağlık Kuruluşları verilerimiz aylık güncel olup, kamu hastane randevu portalı ve hastanelerin şahsına ait web sitelerinden ulaşılan dataların toplanması ile oluşmaktadır. Sitemizin son güncellenme tarihi: 22 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Akupunktur, Androloji, Çocuk Alerjisi, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Cilt Deri Hastalıkları, El Cerrahisi, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Halk Sağlığı, Kardiyoloji, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri mevcuttur.

Sağlık kurumlarının bazı servisleri, ilgi alanları

anadolu hastanesi sezeryan ücretleri-07

Psikiyatri : Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Patoloji: Pataloji bölümünde kadın hastalıkları, baş-boyun hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beynin ve omuriliğin dokunulmazlığı, ileri teknoloji ve nöroradyolojik görüntüleme sistemlerinin mükemmelliği sayesinde kalkmıştır.

Gastroenteroloji : Özofagus, mide ve rektumdaki yabancı cisimler endoskopi yardımı ile çıkarılabilir.

Acil Servis : Gün içinde hastanede mevcut bölümler tarafından destek gören acil servis, gece boyunca hastanede kendi servislerinde nöbet tutan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. çalışanları tarafından desteklenir. Diğer bölümlerde ise nöbet tutan doktorlar acil servis tarafından çağrıldıklarına mümkün olduğunca çabuk davranarak acil konsültasyona cevap verir. Tıbbi techizatlar bulunan olan acil servis bünyesinde, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası vardır. Hastaların öncelikli gözlemleri bu bölümde yapılmaktadır. Bunun haricinde bir muayene odası bulunabilir.

Sağlık kuruluşlarında bilmeniz gerekenler

anadolu hastanesi sezeryan ücretleri-51Hastanenin kapalı alanlarında yüksek ses tonuyla konuşmak hastanedeki hastaların dinlenme süreçlerini olumsuz yönde etkileyeceğinden çok dikkat edilmelidir.
Hastanenin koymuş olduğu kurallara uymayan; cihazlara kasti olarak hasar veren, ikazları önemsemeyen hastalar ile refakatçilerinden uğrattıkları zarar geri istenebilir.
Çöpleri çöp kutularına atın.
WC’yi temiz bırakın.
Arabanızda değerli eşyalarınızı bırakmayınız.
Kaldığınız odada bulunan ekipmanların bozulması durumunda ilgili hastane personeline haber verin. Odanızdaki tıbbi teçhizatları bir yetkili bilgisi dahilinde kullanın.
Randevunuza erken gelin.
Hasta olmadıkları sürece hastaneye yanınızda küçük çocuk götürmemelisiniz.
Telefonlarınızı hastanelerde sessiz moda tutunuz. Refakatçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartını bulundurmalıdır.
Sağlık personelinin uyarılarını dikkate alınız.
Doktor sırasına saygı göstermeli, diğerleninin önüne geçmemelisiniz.
Acil haller dışında öncelik istemeyiniz.
Sağlık personelini haksız işlem yaptırmaya çalışmayın.
Sağlık kurumlarının sizlere ait olduğunu ve hastane çalışanlarının da size hizmet verdiğini unutmayın.
Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitliğine göre belirlenir. Doktor vizite sırasında rahat çalışılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları terketmeleri gerekir. Ziyaretçilerin yataklara yatmaları yasaktır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre mobil telefonla veya sabit hattınızdan Alo 182 telefonunu arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu ayarlayan şahsın değil tedavi görecek hastanın Vatandaşlık No’sunu asistana belirteceksiniz

Vatandaşlık numarasını belirttikten hemen sonra, hekime görünecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçimi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü bildiriyorsunuz. Uygun olma durumuna göre sizlere bilgi aktarıp kesin randevu tarihini söylüyorlar.

Aldığınız randevunun tarihini ya da saatini değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182’yi arayarak revize işlemi yapabilirsiniz.

Online Randevu Alma Sistemi

Bağlantıdaki siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız sayfadaki doldurmanız gereken alanları tamamlamanız gerekir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adı ile birlikte şifre, email adresinize gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevu ayarlayan şahsın değil de sağlık hizmeti alacak şahsın Vatandaşlık No’sunu sayfaya yazıyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu verdikten hemen sonra, hekime görünecek kimsenin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini belirtiyorsunuz. Bir hastane tercihiniz bulunmuyorsa fikir istemek için 182’yi arayıp görevliye sorabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu göz önünde bulundurarak randevu gün ve saati giriyorsunuz.

Aldığınız randevunun tarihini veya saatini başka zamana almak işlemi için bu web sitesinden uygun revizyonu yapabilirsiniz.