ankara numune hastanesi ortopedi doktorlarının isimleri

Sizlerin derli toplu konulara pratik yoldan göz atabilmesi ve faydalanabilmesi için çalışmalar hayata geçirdik. ankara numune hastanesi ortopedi doktorlarının isimleri yazımızı gözden geçirirken bilgi verilen ipuçlarını okumayı pas geçmeyin. Bir daha ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla makalelerimize ulaşabilmek isterseniz sitemizi favori listenize ekleyin. Online olarak bulmaya çalıştığınız her verinin mutlaka bir yanıtını portallarımızda keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu denli tatmin edici olmadı. Hastane bilgilerimiz aylık aktüel olup, devlet hastane randevu sitesi ile hastanelerin şahsına ait sitelerinden ulaşılan bilgilerin düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. Sitemizin nihai güncellenme tarihi: 21 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Ürolojisi, Diş Hekimi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Perinatoloji, Psikiyatri, Radyodiagnostik, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Kanser, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları verilmektedir.

Sağlık kurumlarının bazı birimleri, uzmanlık alanları

ankara numune hastanesi ortopedi doktorlarının isimleri-25

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkin kalp operasyonları yapılmaktadır.

Patoloji: Pataloji bölümünde cilt hastalıkları, böbrek hastalıkları, endokrin sistem hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Check-up merkezi : Check up, yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Özellikle kanserde erken farkındalık hayati önem taşır. Standart bir check up kontrolünde yapılması gereken testlerden bazıları; kolesterol düzeyi, guatr testi, akciğer grafisi.

Mamografi : Bu merkeze başvuran hastalar, meme hastalıkları konusunda uzman olan hekimler tarafından değerlendirilmektedir.

Gastroenteroloji : Özofagus, mide ve rektumdaki yabancı cisimler endoskopi yardımı ile çıkarılabilir.

Hastanede bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

ankara numune hastanesi ortopedi doktorlarının isimleri-17 Refakatçiler, yaka kartlarını takmalıdır.
Hastane içinde bağırarak konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme süreceğini bozacağından azami hassasiyet gösterilmelidir. Bulunduğunuz bölümde bulunan ve sizlere teslim edilen malzemelerin kullanımında dikkatli davranınız.
Çöpünüzü çöp kutularına atmaya özen gösterin.
Şüpheli olayla karşılaştığınızda en kısa sürede servisin sorumlusunu bilgilendiriniz.
Özel eşyalarınızı sizin için ayrılan dolapta tertipli şekilde saklayınız.
Odadaki tıbbi ekipmanları gözetmen gözetiminde kullanın.
Bir problemle karşılaşıldığında hemen yetkililerden yardım talep ediniz.
Araçlarınızı sağlık kurumunun park alanında hastalara tahsis edilmiş yerlere ve diğer araçların ilerlemesine engel olmayan biçimde park edin.
Sağlık kurumuna giderken sizinle beraber sadece bir refakatçi olması yeterli olur. fazla refatatçi gereksiz yere kalabalık oluşturur bu nedenle personelin rahat çalışmalarına engel teşkil eder.
Hastalanmadıkları sürece hastaneye giderken beraberinizde küçük bebek götürmeyiniz. Hastanelere yemek götürmemelisiniz.
Hastane işleyişiyle ilgili ilkelere uymaya özen gösteriniz. Ayrıcalık talebinde bulunmayınız.
Güvenlik personelinin uyarılarını dikkate alınız.
Yangın çıkışını gereksiz yere işgal etmeyin.
Yetkili sağlık çalışanları haricinde müdahalede bulunanlara müsaade etmeyiniz.
Doktorları haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitliğine bakılarak planlanır.
Refakatçi kartı olmayanlar hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Ziyaretçilerin hasta yataklarına oturmaları kesinlikle yasaktır.
Elektrik düğmeleri ve musluklar kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi

İster cep telefondan yahut ev telefonunuzdan Alo 182 telefon numarasını arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu ayarlayan şahsın değil de doktora görünecek şahsın TC kimlik numarasını ilgili kişiye söyleyeceksiniz

TC kimlik numarasını belirttikten sonraki adımda, muayene olacak bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra randevu zaman ve tarihi belirteceksiniz. Müsaitlik durumuna göre sizlere bilgilendirme yapıp en son randevu zamanını söylüyorlar.

Aldığınız randevunun gün veyahut saatini değiştirmek için 182’den değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açılan ekrandaki doldurmanız gereken bilgileri tamamlamanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, email adresine gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil de hekime görünecek bireyin Vatandaşlık numarasını siteye giriyorsunuz

TC kimlik No’sunu belirttikten hemen sonraki aşamada, tedavi görecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu dikkate alarak gideceğiniz saat ve günü giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih veyahut saatini değiştirmek için MHRS’den gerekli revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.