atatürk devlet hastanesi doktorları balıkesir

Okuyucularımızın pratik yazılara pratik yoldan erişebilmesi ve inceleyebilmesi için uzun süren araştırmalar oluşturduk. atatürk devlet hastanesi doktorları balıkesir makalemizi incelerken bilgi verilen ipuçlarını incelemeyi ihmal etmeyin. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda kolayca makalelerimize ulaşabilmek isterseniz hastane.aramak.org’u favorilerinize ekleyin. Online olarak aradığınız her verinin net bir cevabını websitelerimizde bulacaksınız. Aramak hiç bu denli kolay olmadı. Hastane verilerimiz haftalık güncel olup, kamu randevu portalı ile kurumların şahsına ait web sitelerinden alınan dataların derlenmesi ile oluşmaktadır. Web sitemizin son güncellenme tarihi: 25 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Alerji Hastalıkları, Androloji, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Estetisyen, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Psikoloji, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.

Hastane bölümleri ve ilgi alanları

atatürk devlet hastanesi doktorları balıkesir-85

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Endokrinoloji Diyabet Hastalıkları : İç salgı bezleri. Ayrıca obezite gibi metabolizma hastalıkları endokrinolojinin alanına girmektedir.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

atatürk devlet hastanesi doktorları balıkesir-86Hastanenin kapalı alanlarında 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaktır.
Hastanede yüksek sesle konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme süreçlerini olumsuz etkileyeceğinden oldukça dikkat edilmelidir.
Çöplerinizi evsel atık kutularına atmaya özen gösterin.
Hastaneye yatmaya gelecekseniz zorunlu olmadıkça fazla para getirmemeye dikkat edin.
Kişisel eşyalarınızı sizin için ayrılan dolapta tertipli olarak saklayınız.
Görevli olmayanlardan yardımlarını istemeyiniz.
Kaldığınız odada bulunan ekipmanların bozulması durumunda ilgili personele bilgi veriniz.
Odanızdaki tıbbi ekipmanları gözetmen kontrolünde kullanmaya özen gösterin.
Otomobilinizi hastanenin otoparkında hastalara ayrılmış kısımlara ve başkalarının araçlarının çıkmasına mani olmayacak biçimde park etmeye özen gösteriniz.
Hastanelere yiyecek götürmeyiniz.
Telefonlarınızı hastane içerisinde sessize alınız.
Refakatçi olarak gelenler, yaka kartını bulundurmalıdır.
Hastane işleyişiyle ilgili ilkelere uymaya özen gösteriniz. Ayrıcalık talebinde bulunmayın.
Sağlık görevlilerinin ikazlarını dikkate alın.
Yangın çıkışını amacı dışında kullanmayın.
Vizite sırasında rahat muayene yapılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekir. Hastane içinde doktor tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Aydınlatmalar ve musluklar açık bırakılmamalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz cep telefon ile yahut da ev telefonunuzdan ALO 182 hizmet hattını tuşlayarak hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevuyu alan bireyin değil de muayene olacak bireyin Vatandaşlık No’sunu görevliye belirtiyorsunuz

TC kimlik No’sunu belirttikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek hastanın hangi hastaneden randevu almayı istediğini belirteceksiniz. Bir bilginiz bulunmuyorsa talep ederseniz bulunduğunuz vilayete dayanarak, gidilecek sağlık kuruluşları hakkında yönlendirmede bulunuluyor.

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra gideceğiniz zaman ve tarihi belirteceksiniz. Uygunluk durumu dikkate alınarak sizlere en son tarihi aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih yahut zamanını başka zamana almak için Alo 182 hattından değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi

Bağlantısı verilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde karşınıza gelen sayfadaki gerekli alanları doldurmanız gerekiyor. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, mail adresinize gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevuyu alan kişinin değil de muayene olacak şahsın TC kimlik numarasını web sitesine giriyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten sonraki adımda, doktora görünecek bireyin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini giriyorsunuz. Bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa yardım talebinde bulunmak için 182’yi arayıp operatöre akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra uygunluk durumuna göre randevu gün ve saati seçeceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gününü veyahut zamanını başka zamana almak işlemi için web sitesinden uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.