bahçelievler medical park hastanesi

Sağlık kurumları ile ilgili arama yapanların detaylı bilgilere zahmet çekmeden erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi için kapsamlı derlemeler oluşturduk. bahçelievler medical park hastanesi bilgilerini okurken önemi vurgulanan uyarıları gözden geçirmeyi pas geçmeyin. Bir daha ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla makalelerimize girebilmek isterseniz web sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. Internette bulmaya çalıştığınız her bilginin net bir cevabını websitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Sağlık Kuruluşları listelerimiz aylık aktüel olup, resmi online randevu portalı & kuruluşların kendilerine ait web sitelerinden elde edilen dataların düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. hastane.aramak.org en son güncellenme tarihi: 23 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Anatomi, Biyoetik, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Endodonti, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, İmmünoloji, Nefroloji, Nükleer Tıp, Prostodonti, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Genetik, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları verilmektedir.

Hastane bölümleri, hizmet alanları

bahçelievler medical park hastanesi-57

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, başarısızlıkla sonuçlanmış tüp bebek vakalarından ileri yaştaki kadınların anne olmasına kadar farklı birçok konuda başarı için yoğun çaba harcar.

Radyoloji: Dijital teknoloji ile, konvansiyonel yöntemlerde elde edilen görüntülere göre daha detaylı, inceleme süresi daha kısa, tanıda daha yeterli görüntüler elde edilebilmektedir ve bu görüntüler özel iş istasyonlarında deneyimli uzman hekimler tarafından incelenmektedirler.

Psikiyatri : Psikiyatri polikliniğinde, psikiyatrik sorunların tanısı ve tedavisi hakkında güncel, gerçekçi çözümler bilimsel/tıbbi temeller üzerinde üretilmektedir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beyin Cerrahisi tıpta çok süratle gelişen bölümlerden biridir.

Hastanelerde bu kurallara uyun

bahçelievler medical park hastanesi-12Hastanede yüksek sesle konuşmak hastanedeki hastaların dinlenme ve tedavi süreceğini bozacağından azami özen gösterilmelidir.
Bulunduğunuz klinikte bulunan ve sizlere teslim edilen malzemelerin kullanımında dikkatli olunuz. Hastane kurallarına uymayan; binaya bilerek zarar veren, yapılan ikazları hafife alan hastalar ve refakatçilerinden verdikleri hasar istenebilir.
Lavaboyu temiz bırakınız.
Herhangi bir eşyanızın kaybolması ya da ortaya bırakılmış bir çanta gördüğünüzde ilgili servisin görevlisine bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Yatış için geliyorsanız zorunlu durumlar haricinde kıymetli eşyalarınızı getirmemeye dikkat edin.
Kadınların yanında kadın refakatçi, erkeklerin yanında erkek refakatçi kalmasına özen gösteriniz.
Tanımadığınız kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Kaldığınız odadaki tıbbi ekipmanları bir sorumlu bilgisi dahilinde kullanın. Bir problemle karşılaşıldığında mutlaka hastane personelinden yardım isteyiniz.
Hastanelere gidiyorsanız sizinle beraber yalnızca bir refakatçi bulunması doğru olur. fazla kişi lüzumsuz yere kalabalık oluşturur ve doktorların rahatlıkla görevlerini yapmalarına engel teşkil eder.
Sağlık kurumuna gidiyorsanız size verilen saatten minimum yarım saat önceden giderek, evrak işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Hastane çalışanlarına ve öteki hastalara hoşgörülü olmaya özen gösteriniz.
Doktor sırasına saygı göstermeli, başkalarının sırasını almamalısınız.
Acil durumlar haricinde öncelik istemeyiniz. İlgili doktorlar dışında müdahale edenlere izin vermeyin.
Hastanelerin sizlerin olduğunu, sağlık personelinin sizlere hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmayın. Ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluğuna göre belirlenir.
Doktorların vizite saatinde rahat muayene yapılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir. Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı ve kullanılmayan tekerlekli sandalyeler iade edilmelidir.
Hasta odalarındaki yataklar temiz kullanılmalıdır.
Ziyaretçilerin hasta yataklarına yatmaları yasaktır.
Aydınlatmalar ve sular kapatılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre ister cep telefondan veyahut ev telefonunuzla Alo 182 hizmetini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil de doktora görünecek şahsın Vatandaşlık numarasını asistana vereceksiniz

TC kimlik No’sunu söyledikten sonraki aşamada, muayene olacak şahsın hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini ileteceksiniz. Herhangi bir bilginiz yoksa talep ederseniz yaşadığınız ilçeye göre, tedavi görülecek sağlık kurumları ile ilgili yönlendirme yapılıyor.

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra randevu gün ve saati belirtiyorsunuz. Uygunluk durumuna göre size bilgi verip uygun tarihi belirtiyorlar.

Aldığınız randevu gününü yahut zamanını değiştirmek için 182’yi arayarak revize işlemi yapabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu alma

İnternet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız ekrandaki gerekli alanları tamamlamanız istenir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, mail adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan kimsenin değil de tedavi görecek kişinin Vatandaşlık No’sunu sayfaya giriyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu verdikten hemen sonraki adımda, tedavi görecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu dikkate alarak randevu zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Aldığınız randevunun tarih yahut zamanını değiştirmek için web sitesinden uygun revizyonu yapabilirsiniz.