bayındır hastanesi levent telefon

Değerli ziyaretçilerimizin derli toplu bilgilere en kısa yoldan ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi gayesiyle kapsamlı derlemeler gerçekleştirdik. bayındır hastanesi levent telefon sayfasını incelerken bilgi verilen uyarıları okumayı atlamayın. Tekrar aradığınızda rahatlıkla makalelerimize erişebilmek için web sitemizi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. Webde bulmaya çalıştığınız her bilginin mutlaka bir yanıtını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu denli kolay olmamakta. Hastane listelerimiz haftalık güncel olup, kamu online randevu sitesi ve kurumların şahsına ait internet sitelerinden ulaşılan veilerin düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. Sitemizin son güncellenme tarihi: 23 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Anatomi, Beslenme Uzmanı, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Nörolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Fizyoloji, Göğüs Onkolojisi, Hematoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Neonatoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Mikrobiyoloji, Rontgen, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.

Hastanelerin bazı birimleri ve hizmet alanları

bayındır hastanesi levent telefon-12

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp koroner bypass ameliyatları yapılmaktadır.

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beyin ve omurilik üzerine bugün bütün girişimler emniyetle uygulanabilir hale gelmiştir.

Kemoterapi : Kemoterapi, tümörün ilaçla tedavi edilmesi demektir. Cerrahi ve ışın tedavisi ile birlikte tümör tedavisinin çok önemli bir parçasıdır. Kemoterapi ile tümör hücreleri öldürülür veya tümörün büyümesi durdurulmaya çalışılır. Bazen tek, bazen birkaç ilaç çeşitli yollarla verilerek uygulanır.

Dermatoloji : Deribilimi, deri, saç, tırnaklarla ilgili rahatsızlıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Göz Merkezi / Göz Hastalıkları: Gözün tüm ameliyatlarında deneyimli cerrahlar tarafından uygulanan en modern teknikler ve cihazlar kullanılmaktadır.

Acil Servis : Gün içinde hastanede mevcut tüm bölümler tarafından destek gören Acil Servis, gece de hastane içinde kendi birimlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. profesyonelleri ile desteklenmektedir. Diğer servislerde ise nöbette bulunan doktorlar acil servis tarafından çağrıldıkları zaman oldukça hızlı davranarak acil konsültasyona cevap vermektedir. Tıbbi ekipmanlar bulunan olan acil serviste, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların öncelikli gözlemleri burada yapılır. Bunun dışında bir küçük müdahale odası bulunabilir.

Hastanede bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

bayındır hastanesi levent telefon-91Tuvaletleri temiz kullanın. Eşyanızın kaybolması veya ortaya bırakılmış herhangi bir torba görülmesi durumunda bölümün hemşiresine haber vermeyi ihmal etmeyin. Şahsi eşyalarınızı size tahsis edilen dolapta tertipli saklayınız.
Aracınızda ziynet eşyası bırakmayın.
Erkek hastaların yanında erkek refakatçi, kadın hastaların yanında kadın refakatçi bununması durumuna dikkat edin.
Kaldığınız odanın temiz tutulmasına özen göstererek düzenli kalmasını sağlayınız. Odada bulunan eşyaların kırılması durumunda ilgili personele haber veriniz.
Sağlık kurumuna giderken size verilen saatten en az 30 dk. önceden giderseniz, gerekli evrak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Hastaneye yiyecek götürmeyin.
Refakatçiler, ziyaretçi/refakatçi kartını bulundurmalıdır.
Sağlık kurumu işleyişiyle ilgili kurallara uyunuz. İltimas talebinde bulunmayınız.
Acil çıkışları gereksiz yere kullanmayınız.
Sorumlu doktorlar dışında müdahalede bulunanlara müsaade etmeyiniz.
Sağlık kurumlarının sizlere ait olduklarını ve hastane çalışanlarının sizlere hizmet verdiğini unutmayınız.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakım uygunluğuna göre planlanır.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Kadın Doğum bölümlerinde erkek refakatçilerin kalması uygun değildir.
Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı ve kullanılmayacak sandalyeler geri verilmelidir.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına oturmaları kesinlikle yasaktır.

Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre ister mobil telefon ile veyahut ev telefonunuzla Alo 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevuyu alan kişinin değil doktora görünecek bireyin TC kimlik No’sunu ilgili kişilere veriyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak bireyin hangi hastaneden randevu almayı istediğini söylüyorsunuz. Bir hastane tercihiniz bulunmuyorsa istediğinizde ikamet ettiğiniz ile dayanarak, gidilecek hastaneler ile ilgili bilgi veriliyor.

Hastane tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz gün ve saati bildireceksiniz. Müsait olma durumuna göre size bilgi verip kesin tarihi aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarihini ya da zamanını değiştirmek isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

İnternet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan ekrandaki doldurmanız gereken alanları tamamlamanız gerekir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ile şifreniz, mail adresine iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan bireyin değil tedavi görecek bireyin TC kimlik numarasını açılan sayfaya gireceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten sonra, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini belirteceksiniz. Belli bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa öneri almak istediğinizde 182’yi arayıp görevliye danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra uygun olma durumunu göz önüne alarak gideceğiniz gün ve saati bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gününü yahut zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız MHRS’den uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.