bodrum devlet hastanesi üroloji doktorları

Değerli okuyucularımızın kapsamlı sayfalara pratik yoldan göz atabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle çalışmalar hayata geçirdik. bodrum devlet hastanesi üroloji doktorları yazısını gözden geçirirken bilgi verilen uyarıları okumayı ihmal etmeyin. Tekrar aradığınızda pratik olarak yazılarımıza erişebilmek için bu siteyi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette arzu ettiğiniz her bilginin mutlak bir yanıtını bizim sitelerimizde bulacaksınız. Aramak asla bu denli tatmin edici olmamakta. Hastane listelerimiz haftalık aktüel olup, kamu hastane randevu web sitesi ve hastanelerin kendilerine ait web sitelerinden ulaşılan dataların düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. Sitemizin nihai güncellenme tarihi: 21 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Alerji Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Radyolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Embriyoloji ve Histoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortodonti, Protetik Diş Tedavisi, Radyasyon Onkolojisi, Spor Hekimliği, Tıbbi Parazitoloji, Rontgen, Doğumhane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri yer almaktadır.

Hastane bölümleri, uzmanlık alanları

bodrum devlet hastanesi üroloji doktorları-19

Radyoloji: Dijital teknoloji ile, konvansiyonel yöntemlerde elde edilen görüntülere göre daha detaylı, inceleme süresi daha kısa, tanıda daha yeterli görüntüler elde edilebilmektedir ve bu görüntüler özel iş istasyonlarında deneyimli uzman doktorlar tarafından incelenmektedirler.

Psikiyatri : Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Kalp Hastalıkları : Kalp Sağlığı Merkezi, kalp sağlığını korumak, kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek amacıyla dünya standartlarında donanım ve alt yapı ile hizmet verir.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, akciğer rahatsızlıklarının kesin tanısına imkan veren bronkoskopi işlemi yapılır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının takibine yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğer kaynaklı nefes alma sorunlarının değerlendirilmesi amacıyla cilt alerji testleri yapılmaktadır. Uykuda solunum bozuklukları kardiyovasküler gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları içinde en ciddi hastalıklardandır. Tıkayıcı uyku apne sendromu sıklıkla ratlanılanıdır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti, uzman yaklaşımı gerektiren ayrı bir diş hekimliği dalıdır. Çocuğun gelişim döneminde iskeletsel çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından izlenmelidir. Gelişim çağında bulunan çocukların sağlıklı ağız yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedbirler alınmalıdır.

Hastanede bilmeniz gerekenler

bodrum devlet hastanesi üroloji doktorları-22 Hastane içinde bağırarak konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme ve tedavi süreçlerini negatif yönde etkileyeceğinden azami hassasiyet gösterilmelidir.
Tedavi edildiğiniz klinikte teslim aldığınız ekipmanların kullanımında özenli davranınız.
Çöpünüzü evsel atık kutularına atınız.
Tuvaletleri temiz kullanmaya özen gösterin.
Eşyanızın kaybolması yahut sahibi olmayan herhangi bir torba farkettiğinizde ilgili servisin sorumlu personeline haber veriniz.
Eşyalarnızı odanızda bulunan dolabınızda tertipli olarak saklayınız. Erkek hastaların yanında erkek refakatçi, kadın hastaların yanında kadın refakatçi olmasına önem veriniz.
Personel harici kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Bulunduğunuz odanın temiz kalmasına dikkat ederek düzenli olmasını sağlayınız. Odanızda bulunan eşyaların arızalanması durumunda hastane personeline haber verin.
Odadaki tıbbi ekipmanları gözetmen eşliğinde kullanmaya özen gösterin.
Bir sorunla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden personelden yardım talep edin. Koridorlarda yüksek sesle konuşmayın.
Otomobilinizi hastanenin park alanında ziyaretçilere ayrılmış yerlere ve başka araçların çıkmasına mani olmayacak şekilde park etmeye özen gösteriniz.
Sağlık kurumuna giderken yanınızda sadece bir refakatçi olması doğru olur. Daha fazla refatatçi gereksiz kalabalık oluşturur bu sebeple doktorların rahatlıkla görevlerini yapmalarına mani olur.
Telefonlarınızı sağlık kurumunda sessize alınız.
Sağlık pesroneline ve öteki hastalara hoşgörülü olmaya özen gösteriniz.
Doktor sırasına saygı göstermeli, başkalarının sırasını almamalısınız.
Acil durumlar haricinde öncelik talebinde bulunmayınız.
Hastanelerin sizlere ait olduğunu ve hastane personelinin size hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmayın. Hasta ziyaretleri yoğun bakımın uygunluğuna bakılarak planlanır.
Odalardaki yataklar temiz tutulmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre isterseniz cep telefonunuz ile yahut ev telefonunuzla ALO 182 telefon numarasını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan bireyin değil sağlık hizmeti alacak hastanın TC kimlik numarasını asistanlara ileteceksiniz

Vatandaşlık numarasını ilettikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi bildiriyorsunuz. Müsait olma durumu göz önünde bulundurularak sizlere bilgi verip uygun randevu zamanını bildiriyorlar.

Aldığınız randevunuzun gününü yahut zamanını başka zamana almak zorunda kalırsanız 182’yi arayarak değişiklik yaptırabilirsiniz.

İnternetten Randevu alma

Bağlantıdaki siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız sayfadaki sizden istenen alanları doldurmanız isteniyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile şifre, eposta adresine iletiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevu alan bireyin değil de hekime görünecek bireyin TC kimlik numarasını açılan sayfaya giriyorsunuz

TC kimlik numarasını ilettikten sonra, muayene olacak kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra uygun olma durumuna göre gideceğiniz gün ve saati gireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gününü yahut saatini başka zamana almak isterseniz web sitesinden gerekli değişikliği yapabilirsiniz.