bolu abant izzet baysal üniversitesi diş hekimliği fakültesi hastanesi

Sizlerin kapsamlı verilere zahmet çekmeden ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi düşüncesiyle özenli çalışmalar gerçekleştirdik. bolu abant izzet baysal üniversitesi diş hekimliği fakültesi hastanesi makalemizi incelerken altı çizilen ipuçlarını okumayı unutmayın. İleride aradığınızda kolaylıkla sayfalarımıza girebilmek için web sitemizi favori listenize ekleyin. Internette arzu ettiğiniz her şeyin kesinlikle bir cevabını websitelerimizde bulacaksınız. Aramak hiç bu denli tatmin edici olmamakta. Hastane listelerimiz aylık aktüel olup, resmi online randevu portalı ile hastanelerin kendilerine ait web sitelerinden alınan informasyonun düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. hastane.aramak.org son güncellenme tarihi: 24 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Aile Hekimliği, Androloji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Ürolojisi, El Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, İç Hastalıkları, İmmünoloji, Neonatoloji, Perinatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Radyodiagnostik, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları verilmektedir.

Sağlık kurumlarının servisleri, hizmet alanları

bolu abant izzet baysal üniversitesi diş hekimliği fakültesi hastanesi-77

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Patoloji: Pataloji bölümünde kadın hastalıkları, böbrek hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Bilgisayarlı tomografi : Magnetik rezonans, merkezi sinir sistemi anjiografileri hastalıkların doğası ile ilgili bilgi vermektedir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile çok hassas ameliyatlar yapılabilmekte ve önceden kalıcı bozuklukla neticelenen operasyonlar artık olumlu sonuçlanmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının tanısı konulur. Hastanın ağrılarının azalmasını takiben bu şikayetlerin sebebini ortadan kaldırmaya yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Hastanelerde bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

bolu abant izzet baysal üniversitesi diş hekimliği fakültesi hastanesi-81Çöplerinizi evsel atık kutularına atınız.
Hastanelerde Tütün mamülleri kullanımı yasaklanmıştır.
Lavaboları temiz bırakın.
Hastaneye yatmaya gelirken zorunlu kalmadıkça ziynet eşyası getirmeyin.
Kişisel eşyalarınızı dolapta toplu olarak saklayınız. Otomobilinizde değerli eşyalarınızı dırakmamaya özen gösteriniz.
Yattığınız odanın temiz olmasına özen göstererek derli toplu kalmasını sağlayın.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayınız.
Arabalarınızı hastanenin park alanında ziyaretçilere tahsis edilmiş alanlara ve başka arabaların ilerlemesine engel olmayan biçimde park edin.
Sağlık kurumlarına gidiyorsanız sizinle beraber bir refakatçi bulunması doğru olur. fazla kişi lüzumsuz yere kalabalık meydana getirir ve sağlık personelinin rahat çalışmalarına engel teşkil eder. Aldığınız randevuya erken gelmeye özen gösterin. Rahatsızlanmadıkları sürece hastaneye yanınızda küçük çocuk götürmemelisiniz.
Sağlık kurumuna yemek götürmeyiniz.
Cep telefonlarınızı hastanede sessize alınız. Hastane personeline ve diğer hastalara nazik olmaya özen gösteriniz.
Hastane işleyişiyle ilgili kurallara uymaya özen gösteriniz. İltimas talebinde bulunmayın.
Güvenlik çalışanlarının ikazlarını dinleyin.
Yangın çıkışlarını amacı dışında kullanmayın.
Çok acil haller haricinde öncelik talebinde bulunmayınız.
Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluk durumuna göre planlanır.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi kalamaz.
Doktorların vizite saatinde rahat muayene yapılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları terketmeleri gerekir.
Hastane içerisinde doktor tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı ve kullanılmayan sandalyeler geri teslim edilmelidir.
Gerçek çiçeklerin hasta odalarında tutulması yasaktır. Ziyaretçilerin yataklara uzanmaları yasaktır.
Aydınlatmalar ve sular kapatılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize bağlı olarak cep telefonla yahut da sabit telefon ile Alo 182 telefon numarasını çevirerek hastane randevu alma hattını arayın.

Randevuyu alan bireyin değil de muayene olacak bireyin TC kimlik numarasını operatörlere iletiyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten sonraki adımda, doktora görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz tarih ve zamanı belirteceksiniz. Uygunluk durumu göz önüne alınarak size en uygun tarihi iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gününü ya da saatini başka zamana almak için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

Belirtilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan sayfadaki doldurmanız gereken alanları doldurmanız gerekiyor. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, mail adresine gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu alan kişinin değil doktora görünecek bireyin TC kimlik numarasını web sitesine yazacaksınız

TC kimlik numarasını belirttikten hemen sonraki adımda, hekime görünecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra müsaitlik durumuna göre gideceğiniz tarih ve zamanı giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih veya zamanını başka zamana almak için web sitesinden uygun revizyonu yapabilirsiniz.