bursa devlet hastanesi iş başvuru formu

Sağlık kurumu konusunda arama yapanların geniş çerçeveli yazılara en kısa yoldan ulaşabilmesi ve anlayabilmesi gayesiyle çalışmalar gerçekleştirdik. bursa devlet hastanesi iş başvuru formu sayfasını incelerken altı çizilen ipuçlarını incelemeyi ihmal etmeyin. Tekrar ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla makalelerimize erişebilmek için sitemizi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette istediğiniz her şeyin mutlaka bir detayını sitelerimizde bulacaksınız. Aramak asla bu kadar keyifli olmadı. Hastane verilerimiz aylık aktüel olup, devlet randevu web sitesi ve kurumların kendilerine ait web sitelerinden ulaşılan veilerin düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. Sitemizin nihai düzenlenme tarihi: 20 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Anatomi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Dermatoloji, Diş Hekimi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Fizyoloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Hematoloji, Jinekoloji, Kulak Burun Boğaz, Nükleer Tıp, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyodiagnostik, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Üroloji, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri mevcuttur.

Hastanelerin birimleri, görevleri

bursa devlet hastanesi iş başvuru formu-73

Patoloji: Pataloji bölümünde kadın hastalıkları, böbrek hastalıkları, endokrin sistem hastalıkları, meme hastalıkları,diş ve diş eti eti hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Biyokimya Laboratuvarı : Bu bölümde bilhassa infertilite takibinde, tiroid hormonlarının incelenmesinde, vitamin düzeyi ölçümlerinde ve kalp hastalıklarının değerlendirilmesinde yer alan testler çalışılmaktadır. Bu birimde kanser hakkında bilgi sağlayan kanda tümör belirteçleri de ölçümlenir.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Hastanelerde bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

bursa devlet hastanesi iş başvuru formu-93Tedavi gördüğünüz bölümde bulunan ve teslim aldığınız malzemelerin kullanılmasında dikkatli davranınız.
Tuvaleti temiz bırakınız.
Şüpheli durumla karşılaşırsanız kati suretle servisin sorumlusunu haberdar edin.
Kişisel eşyalarınızı size tahsis edilen dolabınızda düzenli muhafaza ediniz. Otomobilinizde değerli eşya dırakmamaya özen gösteriniz.
Erkek hastalara erkek refakatçi, kadınların yanında kadın refakatçi kalmasına önem veriniz.
Tanımadıklarınızdan yardımlarını istemeyiniz.
Odada bulunan eşyaların kırılması durumunda personele bilgi veriniz.
Bir problemle karşılaşıldığında kesinlikle yetkililerden yardım talep ediniz.
Arabalarınızı sağlık kurumunun park alanında hastalara tahsis edilmiş yerlere ve başkalarının araçlarının ilerlemesine mani olmayacak şekilde bırakın.
Aldığınız randevuya vaktinden önce gelin.
Mobil cihazlarınızı hastane içerisinde sessiz moda tutunuz.
Refakatçi olarak gelenler, yaka kartlarını bulundurmalıdır.
Hastane çalışanlarına ve diğer hastalara hoşgörülü olunuz.
Hastane kurallara uymaya özen gösteriniz. Ayrıcalık istemeyin.
Yangın çıkışlarını gereksiz yere kullanmayın.
Doktor sırasına uymalı, başka hastaların önüne geçmemelisiniz.
Acil müdahale gerektiren durumlar haricinde öncelik istemeyiniz.
Yetkili doktorlar dışında müdahalede bulunanlara müsaade etmeyiniz.
Sağlık kurumlarının sizlere ait olduklarını, sağlık çalışanlarının size hizmet verdiğini unutmayın. Ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluğuna göre belirlenir.
Doktor vizite saatlerinde rahat muayene yapılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları terketmeleri gerekir.
Canlı çiçeklerin hasta odalarında muhafaza edilmesi yasaklanmıştır.
Hasta odalarındaki yataklar tertipli tutulmalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre mobil telefondan yahut sabit hattınızdan Alo 182 servis hattını arayarak hastane randevusu alma hattını arayacaksınız.

Randevu ayarlayan kişinin değil doktora görünecek kimsenin Vatandaşlık numarasını görevlilere iletiyorsunuz

TC kimlik numarasını verdikten hemen sonra, muayene olacak şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini iletiyorsunuz. Bir fikriniz bulunmuyorsa istediğinizde bulunulan ilçeye göre, muayene olunacak sağlık kuruluşları ile ilgili tavsiye veriliyor.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra gideceğiniz zaman ve tarihi belirteceksiniz. Müsait olma durumuna göre sizlere bilgilendirme yapıp en uygun randevu tarihini aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini veyahut zamanını değiştirmek için 182’yi arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Online Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantısı verilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan ekrandaki sizden istenen alanları doldurmanız gerekir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifre, email adresinize iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu ayarlayan kişinin değil sağlık hizmeti alacak hastanın TC kimlik numarasını siteye yazacaksınız

TC kimlik numarasını belirttikten hemen sonraki adımda, muayene olacak kişinin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini seçeceksiniz. Bir sağlık kurumu tercihiniz bulunmuyorsa fikir istemek istediğinizde Alo 182 hattını arayıp ilgili kişilere danışabilirsiniz.

Hastane seçimi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak gideceğiniz tarih ve zamanı seçeceksiniz.

Aldığınız randevu gün ya da zamanını değiştirmek isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun düzeltmeyi yapabilirsiniz.