bursa medical park hastanesi üroloji doktorları

Siz okuyucularımızın pratik bilgilere zorluk çekmeden ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi amacıyla araştırmalar gerçekleştirdik. bursa medical park hastanesi üroloji doktorları sayfamızı okurken altı çizilen uyarıları okumayı atlamayın. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda kolayca makalelerimize girebilmek isterseniz hastane.aramak.org’u favori listenize ekleyin. Webde aradığınız her verinin mutlak bir detayını bizim sitelerimizde bulacaksınız. Aramak hiç bu kadar keyifli olmamakta. Hastane bilgilerimiz haftalık güncel olup, kamu online randevu sitesi & kuruluşların şahsına ait web sitelerinden alınmış veilerin toplanması ile meydana getirilmiştir. Portalımızın son güncellenme tarihi: 25 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Anatomi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Jinekoloji, Metabolik Cerrahi, Ortodonti, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji, Üroloji, Yoğun Bakım üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri yer almaktadır.

Hastane bazı birimleri, görevleri

bursa medical park hastanesi üroloji doktorları-53

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Mamografi : Meme hastalıkları yüzünden birime başvuran her hastaya özgü tanı ve tedavi planı hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Göz Merkezi / Göz Hastalıkları: Göz muayenelerinde bilgisayarlı ve manüel ölçme ile değerlendirme cihazları kullanılmakta, hasta bilgileri yine bilgisayar ortamında saklanmaktadır.

Hastanelerde bu kurallara uyun

bursa medical park hastanesi üroloji doktorları-02 Odanızda bulunan eşyaların arızalanması durumunda ilgili hastane personeline bilgi veriniz.
Hastanede yüksek ses tonuyla konuşmak diğer hastaların dinlenme süreçlerini negatif yönde etkileyeceğinden çok dikkat edilmelidir. Tedavi edildiğiniz serviste teslim aldığınız ekipmanların kullanımında dikkatli davranınız.
Çöpünüzü evsel atık kutularına atın.
Lavaboları temiz kullanınız.
Şüphe duyduğunuz bir şahısla karşı karşıya kaldığınızda vakit haybetmeden ilgili hastane personelini haberdar edin.
Eşyanızın kaybolması yahut sahipsiz herhangi bir torba farkettiğinizde ilgili servisin hemşiresine haber vermeyi ihmal etmeyin.
Eşyalarnızı odanızda bulunan dolabınızda düzenli şekilde muhafaza ediniz.
Bulunduğunuz odanın temiz tutulmasına dikkat ederek düzenli olmasını sağlayınız.
TV seyrederken sesini fazla açmamaya özen gösteriniz.
Kaldığınız odada bulunan ekipmanların bozulması halinde personele haber veriniz.
Bir sorunla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden personelden yardım isteyin.
Aracınızı kurumun park alanında hastalara ayrılmış kısımlara ve diğer araçların çıkmasına engel olmayacak biçimde bırakın.
Hastanelere giderken yanınızda sadece bir refakatçi bulundurmanız doğru olacaktır. fazla refatatçi gereksiz yere kalabalık meydana getirir ve sağlık çalışanlarının rahat çalışmalarına mani olur.
Hastaneye içecek götürmemelisiniz.
Mobil cihazlarınızı hastane içerisinde sessiz moda tutunuz.
Refakatçi olarak gelenler, yaka kartını takmalıdır.
Hastanenin işleyişiyle ilgili ilkelere uymaya özen gösteriniz. İltimas talebinde bulunmayın.
Hastane görevlilerinin ikazlarını dinleyin.
Yangın çıkışlarını amacı dışında işgal etmeyiniz.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Doktorların vizite saatinde sağlıklı muayene yapılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
Kadın Doğum bölümlerinde erkek refakatçi kalması uygun olmaz.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde bulundurulmamalı ve kullanılmayacak tekerlekli sandalyeler geri bırakımalıdır. Gerçek çiçeklerin hasta odalarında muhafaza edilmesi yasaklanmıştır.
Yataklar düzenli kullanılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz cep telefonunuzla yahut sabit telefondan ALO 182 hizmet hattını tuşlayarak hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevuyu alan kimsenin değil muayene olacak şahsın Vatandaşlık No’sunu operatöre vereceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonraki adımda, tedavi görecek bireyin hangi hastaneden randevu almayı istediğini söylüyorsunuz. Belli bir sağlık kurumu tercihiniz bulunmuyorsa istediğinizde yaşadığınız ilçeye bağlı olarak, gidilecek sağlık kurumu ile ilgili tavsiyede bulunuluyor.

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz gün ve saati bildireceksiniz. Uygunluk durumu göz önüne alınarak sizlere bilgilendirme yapıp en son randevu zamanını belirtiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih yahut zamanını başka zamana almak isterseniz Alo 182’yi arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Online Randevu alma

Bağlantısı verilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında karşınıza gelen ekrandaki gerekli bilgileri doldurmanız isteniyor. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, eposta adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevu alan kişinin değil doktora görünecek şahsın Vatandaşlık numarasını sayfaya giriyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu belirttikten hemen sonra, doktora görünecek kişinin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini vereceksiniz. Herhangi bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa yardım talebinde bulunmak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak operatörlere danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak gideceğiniz saat ve günü bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gününü veya zamanını değiştirmek işlemi için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.