bursa pilot sanayi polikliniği doktorları

Sizlerin kaliteli sayfalara en kısa yoldan göz atabilmesi ve inceleyebilmesi için özenli derlemeler yaptık. bursa pilot sanayi polikliniği doktorları sayfasını incelerken bilgi paylaşılan diğer yazıları incelemeyi ihmal etmeyin. Daha sonra aradığınızda pratik olarak sitemize gelebilmek için bu siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz. İnternette aradığınız her bilginin kesinlikle bir cevabını portallarımızda bulacaksınız. Aramak asla bu kadar keyifli olmamıştı. Sağlık Kurumu bilgilerimiz haftalık aktüel olup, resmi hastane randevu web sitesi & kuruluşların kendilerine ait sitelerinden ulaşılan bilgilerin toplanması ile oluşmaktadır. Web sitemizin nihai düzenlenme tarihi: 23 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Alerji Hastalıkları, Biyoetik, Çocuk Alerjisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Ürolojisi, El Cerrahisi, Endodonti, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Halk Sağlığı, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Periodontoloji, Pratisyen, Radyodiagnostik, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Parazitoloji, Mamagrofi, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri yer almaktadır.

Hastanelerin bazı servisleri, uzmanlık alanları

bursa pilot sanayi polikliniği doktorları-31

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, Genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini uygulamaktadır.

Pediatri : Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

Kan Hastalıkları : Hematolojik hastalıkların büyük bir bölümü, tedavisi hayati önem taşıyan hastalıklardır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Diyagnostik amaçlı üst gastrointestinal sistem için özofagogastroduodenoskopi, safra yolları ve pankreas incelemeleri için endoskopik retrograd kolanjiopankreatografi, kalın barsak incelemesi için de kolonoskopi ve rektosigmoidoskopi yapılmaktadır.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Kalp Hastalıkları : Yeni doğan bebeklerden, en ileri yaşlardaki erişkinlere kadar her türlü kalp hastasına tanı ve tedavi imkanı sağlanmaktadır.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, başta akciğer kanseri olmak üzere, akciğer rahatsızlıklarının kesin tanısına olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılmaktadır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının tedavisine yönelik poliklinik hizmeti verilir. Akciğerden kaynaklanan solunum problemlerinin tanısı amacına yönelik solunum fonksiyon testleri yapılır. Uyku durumunda solunum bozuklukları yetmezliği gibi sonuçları ile uyku hastalıkları içinde en önemli hastalıklardan biridir. Obstruktif uyku apne sendromu sıklıkla görülenidir.

Sağlık kuruluşlarında uymanız gereken kurallar

bursa pilot sanayi polikliniği doktorları-88WC’yi temiz kullanmaya özen gösterin. Tüm kapalı alanlarda Sigara içmek yasaktır.
Hastanenin koyduğu kurallara uymamakta direnen; techizatlara bilerek zarar veren, yapılan uyarıları hafife alan hastalar ve yakınlarından uğrattıkları hasar istenebilir.
Otomobilinizde değerli eşya bırakmamaya dikkat edin.
Yabancılardan yardım etmelerini talep etmeyiniz.
Odanızda bulunan ekipmanların kırılması durumunda ilgili hastane personeline haber veriniz.
Odadaki tıbbi ekipmanları bir yetkili kontrolünde kullanmaya özen gösterin.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayınız.
Otomobillerinizi kurumun otoparkında ziyaretçilere tahsis edilmiş yerlere ve başka araçların çıkmasına engel olmayacak şekilde bırakmaya özen gösteriniz.
Hastaneye içecek götürmemelisiniz.
Mobil telefonlarınızı hastanelerde sessiz moda tutunuz.
Ziyaretçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartını takmalıdır. Doktorlara ve diğer hastalara anlayışlı olunuz.
Hastanenin işleyişiyle ilgili kurallara uyun. Ayrıcalık talep etmeyin.
Hastane çalışanlarının uyarılarını dinleyin. Sorumlu doktorlar dışında müdahalede bulunanlara izin vermeyiniz.
Hastanelerin sizin olduklarını ve hastane personelinin da size hizmet verdiğini hatırlayın.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakımın müsaitliğine göre belirlenir.
Kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz. Doktor vizite saatinde sağlıklı çalışılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekir.
Canlı çiçeklerin odalarda muhafaza edilmesi yasaklanmıştır. Hasta yatakları düzenli tutulmalıdır. Refakatçilerin hasta yataklarına yatmaları kesinlikle yasaktır.
Elektrik düğmeleri ve musluklar kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz cep hattınızdan veyahut sabit telefon ile Alo 182 telefon numarasını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu alan bireyin değil de doktora görünecek kimsenin Vatandaşlık No’sunu görevliye iletiyorsunuz

TC kimlik No’sunu söyledikten sonraki aşamada, hekime görünecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra gideceğiniz tarih ve zamanı belirtiyorsunuz. Müsaitlik durumu dikkate alınarak size müsaitlik verip uygun randevu zamanını aktarıyorlar.

Aldığınız randevunuzun tarih yahut zamanını değiştirmek işlemi için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Online Randevu alma

İnternet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında karşınıza gelen sayfadaki gerekli alanları doldurmanız isteniyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifre, mail adresinize gönderiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil de tedavi görecek bireyin TC kimlik No’sunu açılan sayfaya giriyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten sonra, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra uygun olma durumunu göz önünde bulundurarak randevu tarih ve zamanı bildireceksiniz.

Aldığınız randevunun gününü ya da zamanını değiştirmek için MHRS’den uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.