bursa zübeyde hanım hastanesi telefon numarası

Değerli ziyaretçilerimizin geniş kapsamlı yazılara zahmet çekmeden erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi için detaylı çalışmalar gerçekleştirdik. bursa zübeyde hanım hastanesi telefon numarası bilgilerini gözden geçirirken bilgi paylaşılan diğer yazıları okumayı unutmayın. İleride ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla web sitemize erişebilmek isterseniz sitemizi tarayıcınızın favorilerine ekleyin. Internette aradığınız her verinin mutlak bir yanıtını sitelerimizde bulacaksınız. Aramak asla bu kadar tatmin edici olmadı. Sağlık Kuruluşları verilerimiz günlük güncel olup, devlet hastane randevu web sitesi ile kuruluşların kendilerine ait internet sitelerinden ulaşılan bilgilerin derlenmesi ile oluşmaktadır. Portalımızın nihai düzenlenme tarihi: 22 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Alerji Hastalıkları, Androloji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Onkolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Onkolojisi, Halk Sağlığı, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nefroloji, Perinatoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Kanser, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri verilmektedir.

Hastane bazı servisleri ve hizmet alanları

bursa zübeyde hanım hastanesi telefon numarası-87

Sinir Sistemi Hastalıkları : Diğer uzmanlık dallarını ilgilendiren hastalıkların, sinir sistemini etkilediği durumlarda da, konusunda uzmanlaşmış nörologlar, konsültasyon hizmeti verirler.

Pediatri : Çocuk Acil Servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti tedavisi, uzmanlık gerektiren bir branştır. Çocuğun gelişme çağında çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Gelişme çağında bulunan çocukların düzgün bir ağız yapısına sahip olmalarını sağlayacak tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

bursa zübeyde hanım hastanesi telefon numarası-28Kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi kalamaz.
Sağlık kurumlarında Tütün mamülleri içmek yasaklanmıştır.
Çöplerinizi çöp kutusuna özen gösteriniz.
Eşyalarnızı odanızdaki dolabınızda toplu olarak saklayınız. Görevli olmayanlardan yardımlarını istemeyiniz.
TV seyrederken sesini çok açmamaya özen gösteriniz.
Aldığınız randevuya vaktinde gelmeye dikkat edin.
Hastanelere içecek götürmeyin.
Telefonlarınızı sağlık kurumunda sessize alınız.
Ziyaretçiler, kendilerine verilen yaka kartını bulundurmalıdır.
Acil haller dışında öncelik istemeyiniz.
Doktorları haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz. Hastanelerin sizlere ait olduklarını, hastane personelinin size hizmet ettiğini unutmayınız.
Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluğuna bakılarak belirlenir.
Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı ve kullanılmayacak tekerlekli sandalyeler geri bırakımalıdır.
Ziyaretçilerin hasta yataklarına uzanmaları kesinlikle yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre isterseniz mobil telefonunuzdan yahut da ev telefonunuzdan Alo 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevuyu ayarlayan kişinin değil de muayene olacak kişinin Vatandaşlık No’sunu operatörlere veriyorsunuz

TC kimlik numarasını söyledikten sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü kararlaştıracaksınız. Müsaitlik durumu göz önünde bulundurularak sizlere uygunluk verip en son zamanı iletiyorlar.

Aldığınız randevunun tarihini ya da saatini başka zamana almak için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

İnternetten Randevu alma

Belirtilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız ekrandaki doldurmanız gereken bilgileri tamamlamanız istenir. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, mail adresinize iletiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu ayarlayan şahsın değil de doktora görünecek kişinin Vatandaşlık No’sunu sisteme yazıyorsunuz

Vatandaşlık numarasını ilettikten hemen sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçildikten sonra uygun olma durumunu göz önüne alarak gideceğiniz saat ve günü gireceksiniz.

Aldığınız randevunuzun gününü veya zamanını başka zamana almak işlemi için web sitesinden gerekli revizyonu yapabilirsiniz.