deniz hastanesi tepecik

Okuyucularımızın doğru sayfalara en kısa yoldan erişebilmesi ve faydalanabilmesi gayesiyle uzun süren derlemeler hayata geçirdik. deniz hastanesi tepecik yazımızı gözden geçirirken bilgi paylaşılan ipuçlarını gözden geçirmeyi unutmayın. Tekrar aradığınızda kolaylıkla yazılarımıza erişebilmek isterseniz sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Webde istediğiniz her şeyin kesinlikle bir cevabını bizim sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu kadar basit olmadı. Sağlık Kurumu verilerimiz aylık güncel olup, resmi hastane randevu sitesi & kuruluşların kendilerine ait internet sitelerinden alınmış bilgilerin derlenmesi ile oluşmaktadır. hastane.aramak.org nihai düzenlenme tarihi: 21 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nörolojisi, Dermatoloji, El Cerrahisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoloji, Göğüs Onkolojisi, Hepatoloji, İmmünoloji, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Pratisyen, Radyodiagnostik, Romatoloji, Tıbbi Patoloji, Mamagrofi, Doğumhane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları verilmektedir.

Hastane bazı servisleri, ilgi alanları

deniz hastanesi tepecik-17

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, Genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini uygulamaktadır.

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Kan Hastalıkları : Hematolojik hastalıkların büyük bir bölümü, tedavisi hayati önem taşıyan hastalıklardır.

Check-up merkezi : Check up, henüz şikayete yol açmamış olası bir hastalığın tarama ile erken tanısıdır. Özellikle kanserde erken tedavi kişinin yaşam konforunu artırarak, yaşam süresini de uzatacaktır. Standart bir check up’ta yapılması gereken testlerden birkaçı; sedimentasyon, lipid düzeyi, tam idrar analizi.

Jinekoloji: İnfertilite (kısırlık) tedavisi, psikolojik danışmanlık hizmetleri, tüp bebek uygulamalarında embriyolarda genetik inceleme (PGT), tekrarlayan düşüklerin tanı ve tedavisi, prenatal (doğum öncesi) tanı ve riskli gebeliklerin takibi gibi alanlarda son derece başarılı uygulamalar yapılmaktadır.

Hastanede dikkat etmeniz gerekenler

deniz hastanesi tepecik-57Sağlık kurumunun kapalı alanlarında Sigara içmek yasaktır. Bulunduğunuz serviste bulunan ve teslim aldığınız tüm ekipmanların kullanımında özenli davranınız.
Tuvaletleri temiz kullanın.
Şüplelendiğiniz herhangi şahısla karşı karşıya gelirseniz mutlaka ilgili güvenlik personelini bilgilendirin.
Şahsi eşyalarınızı size tahsis edilen dolabınızda toplu olarak muhafaza ediniz.
Yabancılardan yardım etmelerini istemeyiniz.
Odanın temiz kalmasına özen göstererek toplu kalmasını sağlayın.
Televizyon izlerken sesini çok fazla açmayınız.
Kaldığınız odada bulunan tıbbi teçhizatları sorumlu gözetiminde kullanın.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayın.
Sağlık kurumuna giderken yanınızda bir refakatçi olması doğru olur. Daha fazla refatatçi lüzumsuz yere kalabalık meydana getirir bu sebeple sağlık çalışanlarının rahatlıkla çalışmalarına engel teşkil eder.
Randevularınıza erken gelin.
Sağlık kurumuna gidiyorsanız aldığınız randevudan en az 30 dk. önce giderek, gerekli evrak işlemlerini halledebilirsiniz.
Cep telefonlarınızı hastanede kısık seste kullanınız.
Hastane görevlilerinin uyarılarını dinleyiniz.
Acil çıkışları amacı dışında kullanmayın.
Doktor sırasına saygı göstermeli, başka hastaların önüne geçmemelisiniz.
İlgili doktorlar dışında müdahale edenlere izin vermeyin. Vizite sırasında rahat çalışılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekir.
Doğum servislerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun değildir.
Hastane içinde hekim tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Canlı çiçeklerin hasta odalarında muhafaza edilmesi yasaklanmıştır.
Odalardaki yataklar düzenli tutulmalıdır. Ziyaretçilerin hasta yataklarına yatmaları yasaktır.
Elektrik düğmeleri ve musluklar kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma

Tercihinize bağlı olarak mobil telefon ile yahut da sabit hattınızdan Alo 182 hizmetini arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu alan kişinin değil de muayene olacak kimsenin Vatandaşlık numarasını operatörlere söyleyeceksiniz

Vatandaşlık No’sunu verdikten hemen sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercih edildikten sonra randevu gün ve saati kararlaştırıyorsunuz. Müsaitlik durumu göz önüne alınarak size müsaitlik verip en uygun randevu tarihini belirtiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün yahut zamanını başka zamana almak için Alo 182’yi arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi

Bağlantısı verilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında karşınıza gelen ekrandaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız istenir. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, mail adresinize iletiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevu alan kişinin değil hekime görünecek kişinin Vatandaşlık numarasını açılan sayfaya gireceksiniz

Vatandaşlık numarasını belirttikten sonra, hekime görünecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercih edildikten sonra müsaitlik durumunu göz önünde bulundurarak randevu tarih ve zamanı seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunuzun tarihini ya da zamanını başka zamana almak için MHRS’den uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.