denizli devlet hastanesi doktor nöbet çizelgesi

Sitemizi takip edenlerin geniş çerçeveli konulara pratik bir şekilde erişebilmesi ve okuyabilmesi düşüncesiyle detaylı çalışmalar hayata geçirdik. denizli devlet hastanesi doktor nöbet çizelgesi yazımızı incelerken vurgulanan ipuçlarını incelemeyi pas geçmeyin. Daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla makalelerimize girebilmek için hastane.aramak.org’u favori listenize ekleyin. Webde aradığınız her verinin net bir detayını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak asla bu kadar keyifli olmamakta. Sağlık Kuruluşları listelerimiz aylık aktüel olup, kamu online randevu web sitesi & hastanelerin kendilerine ait web sitelerinden alınmış bilgilerin toplanması ile meydana getirilmiştir. Web sitemizin nihai güncellenme tarihi: 25 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Anatomi, Beslenme Uzmanı, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Dermatoloji, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Göğüs Onkolojisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Restoratif Diş Tedavisi, Romatoloji, Tıbbi Parazitoloji, Rontgen, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları verilmektedir.

Hastane bazı servisleri, görevleri

denizli devlet hastanesi doktor nöbet çizelgesi-66

Pediatri : Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

Kan Hastalıkları : Hematolojik hastalıkların büyük bir bölümü, tedavisi hayati önem taşıyan hastalıklardır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Poliklinik hizmeti yanı sıra endoskopi dalında da tanı ve tedavi amaçlı tüm gastroenteroloji işlemleri yapılmaktadır.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, kozmetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgilenir. Estetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kendini algılayışını geliştirir. Rekonstrüktif cerrahi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocuk diş tedavileri, uzmanlığın gerekli olduğu bir diş hekimliği dalıdır. Çocuğun büyüme sürecinde çene gelişimi, Ortodonti uzmanları tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Gelişme sürecindeki çocukların düzgün diş yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanede bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

denizli devlet hastanesi doktor nöbet çizelgesi-63Sağlık kurumunun kapalı alanlarında Tütün mamülleri içmek yasaklanmıştır.
Hastane kurallarına karşı çıkan; binaya isteyerek hasar bırakan, uyarıları dinlemeyen hastalar ile refakatçilerinden uğrattıkları hasar tahsil edilebilir.
Çöplerinizi çöp kutularına atın.
WC’leri temiz bırakmaya özen gösterin.
Kadınların yanında kadın refakatçi, erkeklerin yanında erkek refakatçi kalması durumuna önem verin.
Tanımadıklarınızdan yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Odada bulunan demirbaşların kırılması durumunda personele haber veriniz.
Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında mutlaka yetkililerden yardım talep ediniz.
Hasta olmadıkları sürece sağlık kurumuna giderken yanınızda çocuk götürmeyin. Sağlık kurumu işleyişiyle ilgili kurallara uymaya dikkat edin. İltimas talep etmeyin.
Sağlık personelinin ikazlarını dikkate alın.
Acil durumlar haricinde size öncelik verilmesini istemeyin.
Yetkili sağlık personeli haricinde müdahalede bulunanlara müsaade etmeyin.
Hastane çalışanlarını baskı altına almaya çalışmayın.
Sağlık kurumlarının sizin olduklarını, sağlık çalışanlarının size hizmet verdiğini unutmayınız.
Hasta ziyaretleri yoğun bakım müsaitliğine bakılarak belirlenir.
Kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı, işi biten tekerlekli sandalyeler geri teslim edilmelidir.
Yataklar temiz tutulmalıdır.
Aydınlatmalar ve sular açık bırakılmamalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

İsterseniz mobil hattından yahut sabit telefon ile ALO 182 hizmet hattını arayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevu ayarlayan kimsenin değil de tedavi görecek kimsenin Vatandaşlık numarasını operatörlere belirtiyorsunuz

Vatandaşlık numarasını verdikten hemen sonra, doktora görünecek bireyin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini belirteceksiniz. Bir hastane tercihiniz yoksa arzu ettiğinizde yaşadığınız bölgeye bağlı olarak, gidilecek sağlık kurumları hakkında bilgi veriliyor.

Hastane seçimi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi belirtiyorsunuz. Müsaitlik durumu göz önüne alınarak size müsaitlik verip kesin randevu zamanını bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün veya saatini başka zamana almak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi

Bağlantıdaki siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan ekrandaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız gerekiyor. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, mail adresinize gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu ayarlayan bireyin değil de muayene olacak bireyin TC kimlik numarasını açılan sayfaya yazıyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonra, sağlık hizmeti alacak bireyin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini giriyorsunuz. Bir tercihiniz bulunmuyorsa yardım talebinde bulunmak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayıp görevlilere akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak randevu saat ve günü giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün veyahut zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun değişikliği yapabilirsiniz.