derince araştırma hastanesi randevu iptal etme

Değerli ziyaretçilerimizin derli toplu konulara kolayca göz atabilmesi ve faydalanabilmesi için özenli araştırmalar oluşturduk. derince araştırma hastanesi randevu iptal etme bilgilerini gözden geçirirken önemi vurgulanan tavsiyeleri okumayı atlamayın. Tekrar ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla yazılarımıza ulaşabilmek isterseniz bu siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Webde arzu ettiğiniz her şeyin kesinlikle bir yanıtını portallarımızda keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu kadar kolay olmadı. Sağlık Kurumu bilgilerimiz günlük aktüel olup, kamu online randevu sitesi ve hastanelerin şahsına ait internet sitelerinden elde edilen bilgilerin derlenmesi ile meydana getirilmiştir. Sitemizin son güncellenme tarihi: 25 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Anatomi, Androloji, Çocuk Alerjisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Cilt Deri Hastalıkları, Embriyoloji ve Histoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroentroloji Cerrahisi, Geriatri, Hepatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Neonatoloji, Periodontoloji, Psikiyatri, Restoratif Diş Tedavisi, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Parazitoloji, Üroloji, Yoğun Bakım bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri mevcuttur.

Hastane bazı servisleri, ilgi alanları

derince araştırma hastanesi randevu iptal etme-66

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp operasyonları yapılmaktadır.

Psikiyatri : Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Patoloji: Pataloji bölümünde karaciğer hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, endokrin sistem hastalıkları, meme hastalıkları,diş ve diş eti eti hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Poliklinik hizmeti yanı sıra endoskopi dalında da tanı ve tedavi amaçlı tüm gastroenteroloji işlemleri yapılmaktadır.

Enfeksiyon Hastalıkları : Enfeksiyonlar vücudun herhangi bir kısmında meydana gelebilen, virüsler tarafından oluşturulan ve bazıları sirayet edebilen hastalıklardır. Gripten ciddi hatta ölümcül olabilen menenjite kadar enfeksiyon hastalıkları uzmanları tarafından takip edilebilmektedir.

Sağlık kuruluşlarında bu kurallara uyun

derince araştırma hastanesi randevu iptal etme-57Sağlık kurumunun kapalı alanlarında Tütün mamülleri kullanımı yasaktır.
Hastanede yüksek sesle konuşmak hastanedeki hastaların dinlenme ve tedavi süreçlerini olumsuz etkileyeceğinden azami hassasiyet gösterilmelidir.
Çöpleri evsel atık kutularına özen gösteriniz.
Şüplelendiğiniz bir şahısla karşı karşıya kaldığınızda en kısa sürede hastane personelini durumdan haberdar ediniz.
Hastaneye yatış için geliyorsanız zorunlu haller dışında kıymetli eşyalarınızı getirmeyin.
Özel eşyalarınızı size tahsis edilen dolabınızda derli toplu şekilde muhafaza ediniz.
Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkeklerin yanında erkek refakatçi bununması durumuna dikkat ediniz.
Yabancılardan yardım etmelerini istemeyiniz. Odada bulunan tıbbi teçhizatları bir yetkili bilgisi dahilinde kullanınız.
Herhangi bir problemle karşılaşıldığında mutlaka yetkililerden yardım isteyin.
Hastalanmadıkları sürece hastaneye giderken yanınızda çocuk götürmemelisiniz.
Mobil cihazlarınızı hastanede sessize alınız.
Sağlık çalışanlarına ve diğer hastalara nazik olunuz.
Hastane kurallara uyun. İltimas talebinde bulunmayın.
Sağlık görevlilerinin uyarılarını dikkate alınız. Acil müdahale gerektiren durumlar dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakım uygunluğuna bakılarak belirlenir.
Kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Ziyaretçilerin yataklara yatmaları yasaktır.
Aydınlatmalar ve musluklar kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

İsterseniz mobil telefonunuzla veyahut sabit telefonla ALO 182 telefon numarasını arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu ayarlayan şahsın değil sağlık hizmeti alacak kimsenin TC kimlik No’sunu ilgili kişilere veriyorsunuz

TC kimlik numarasını ilettikten hemen sonraki adımda, hekime görünecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra gideceğiniz zaman ve tarihi kararlaştırıyorsunuz. Uygun olma durumu göz önüne alınarak sizlere müsaitlik verip uygun zamanı söylüyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarihini veyahut zamanını başka zamana almak zorunda kalırsanız 182’den değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu alma

Belirtilen siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız sayfadaki doldurmanız gereken alanları tamamlamanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, eposta adresine iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu ayarlayan bireyin değil de doktora görünecek kişinin Vatandaşlık numarasını ilgili yere gireceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten hemen sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini belirtiyorsunuz. Belli bir bilginiz bulunmuyorsa öneri talebinde bulunmak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak görevliye danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra müsaitlik durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarihini veya saatini değiştirmek zorunda kalırsanız bu web sitesinden uygun değişikliği yapabilirsiniz.