doruk tıp merkezi randevu çekirge

Okuyucularımızın konulara zorluk çekmeden göz atabilmesi ve okuyabilmesi düşüncesiyle detaylı çalışmalar hayata geçirdik. doruk tıp merkezi randevu çekirge makalesini okurken bilgi verilen ipuçlarını gözden geçirmeyi unutmayın. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla makalelerimize gelebilmek için sitemizi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette bulmaya çalıştığınız her verinin mutlaka bir yanıtını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak hiç bu denli tatmin edici olmadı. Sağlık Kurumu bilgilerimiz günlük güncel olup, devlet online randevu sitesi ile hastanelerin şahsına ait internet sitelerinden ulaşılan dataların derlenmesi ile oluşturulmuştur. Sitemizin en son güncellenme tarihi: 24 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Beslenme Uzmanı, Çocuk Alerjisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Ürolojisi, Embriyoloji ve Histoloji, Endodonti, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Onkolojisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Neonatoloji, Perinatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Genetik, Rontgen, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri mevcuttur.

Hastane bölümleri ve hizmet alanları

doruk tıp merkezi randevu çekirge-81

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, Genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini uygulamaktadır.

Kan Hastalıkları : Hematolojik hastalıkların büyük bir bölümü, tedavisi hayati önem taşıyan hastalıklardır.

Mikrobiyoloji : Mikroorganizma adı verilen, birçoğu ancak mikroskopta görülebilen küçük canlıları inceleyen bir bilim dalıdır. Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda bu mikroorganizmalar analiz edilerek hastalarda oluşan hastalıkların ne olduğu saptanabilmektedir.

Hastanelerde bu kurallara uymaya dikkat edin

doruk tıp merkezi randevu çekirge-72Yangın çıkışını amacı dışında kullanmayın.
Güvenlik personelinin ikazlarını dikkate alın.
Sağlık kuruluşlarında 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaklanmıştır.
Hastane içerisinde yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme süreceğini olumsuz etkileyeceğinden oldukça dikkat edilmelidir.
Hastane hükümlerine uymak istemeyen; eşyalara isteyerek hasar veren, uyarıları dikkate almayan hastalar ve refakatçilerinden uğrattıkları hasar tahsil edilebilir.
Şüpheli şahısla karşılaştığınızda mutlaka hastane personelini haberdar edin.
Eşyanızın çalınması yahut sahipsiz bir çanta gördüğünüz durumda servisin sorumlu görevlisine haber veriniz. Eşyalarnızı dolapta düzenli şekilde saklayınız. Görevli olmayanlardan yardımda bulunmalarını istemeyiniz.
Odanızdaki tıbbi teçhizatları bir gözetmen eşliğinde kullanmaya özen gösteriniz.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayın.
Otomobillerinizi sağlık kurumunun park alanında hastalara tahsis edilmiş kısımlara ve diğer araçların çıkmasına engel olmayacak şekilde bırakmaya özen gösteriniz.
Sağlık kurumuna gidiyorsanız yanınızda bir refakatçi bulunması doğru olur. fazla refatatçi lüzumsuz yere kalabalık oluşturur ve sağlık çalışanlarının rahat görevlerini yapmalarına engel olur.
Hastalanmadıkları sürece hastaneye giderken yanınızda çocuk götürmeyiniz.
Refakatçi olarak gelenler, yaka kartını bulundurmalıdır.
Hastane işleyişiyle ilgili ilkelere uyunuz. İltimas talebinde bulunmayınız.
Güvenlik personelinin uyarılarını dinleyin.
Sağlık kurumlarının sizin olduklarını ve sağlık çalışanlarının size hizmet ettiğini unutmayınız.
Refakatçi kartı olmayanlar hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Klinikte doktor tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir. Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı ve kullanılmayan tekerlekli sandalyeler geri teslim edilmelidir.
Elektrik düğmeleri ve sular kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre mobil telefonunuzdan veya sabit hattan ALO 182 servis hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu alan bireyin değil de muayene olacak kişinin TC kimlik numarasını asistana söylüyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak kimsenin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini iletiyorsunuz. Bir ön bilginiz bulunmuyorsa sorarsanız yaşadığınız vilayete dikkat edilerek, hizmet alınacak sağlık kuruluşu hakkında öneride bulunuluyor.

Sağlık kurumu seçildikten sonra randevu saat ve günü kararlaştırıyorsunuz. Müsait olma durumu göz önünde bulundurularak sizlere müsaitlik verip en uygun tarihi aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarihini veya zamanını başka zamana almak zorunda kalırsanız 182’yi arayarak değişiklik yaptırabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantıdaki siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde karşınıza gelen ekrandaki gerekli alanları tamamlamanız istenir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifreniz, email adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevu alan şahsın değil tedavi görecek kişinin TC kimlik numarasını açılan sayfaya gireceksiniz

TC kimlik No’sunu ilettikten sonraki aşamada, hekime görünecek kişinin hangi hastaneden randevu almayı istediğini vereceksiniz. Bir ön bilginiz yoksa tavsiye istemek istediğinizde 182’yi arayarak ilgili kişilere danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra müsait olma durumunu dikkate alarak gideceğiniz zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Aldığınız randevunuzun tarih veya saatini değiştirmek isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.