dünya diş hastanesi van iletişim

Siz okuyucularımızın değerli sayfalara en kısa yoldan ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi gayesiyle özenli çalışmalar yaptık. dünya diş hastanesi van iletişim sayfamızı okurken bilgi verilen ipuçlarını incelemeyi unutmayın. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda kolayca sitemize girebilmek isterseniz sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. Internette bulmaya çalıştığınız her bilginin mutlak bir yanıtını websitelerimizde bulacaksınız. Aramak asla bu kadar tatmin edici olmamakta. Sağlık Kuruluşları verilerimiz aylık güncel olup, kamu hastane randevu web sitesi ile kuruluşların kendilerine ait web sitelerinden alınan dataların derlenmesi ile meydana getirilmiştir. Portalımızın son düzenlenme tarihi: 23 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Algoloji, Biyoetik, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Romatolojisi, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Onkolojisi, Hematoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nefroloji, Periodontoloji, Psikiyatri, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Onkoloji, Rontgen, Yoğun Bakım üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri yer almaktadır.

Hastanelerin bazı birimleri, ilgi alanları

dünya diş hastanesi van iletişim-54

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp operasyonları yapılmaktadır.

Psikiyatri : Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Mamografi : Bu merkeze başvuran hastalar, meme hastalıkları konusunda uzman olan hekimler tarafından değerlendirilmektedir.

Endokrinoloji Diyabet Hastalıkları : İç salgı bezlerinin salgıladıkları hormonlar. Ayrıca kemik erimesi gibi metabolizma rahatsızlıkları endokrinolojinin alanına girmektedir.

Hematoloji: Hematolojik hastalıkların büyük bir bölümü, tedavisi hayati önem taşıyan hastalıklardır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların diş tedavileri, uzmanlığın gerekli olduğu ayrı bir branştır. Çocuğun gelişme döneminde çene gelişimi, Ortodonti uzmanları tarafından takip edilmelidir. Büyüme sürecindeki çocukların sağlıklı ağız yapısına sahip olmalarını sağlayacak tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

dünya diş hastanesi van iletişim-88Hastane içerisinde bağırarak konuşmak tedavi gören hastaların tedavi süreçlerini negatif yönde etkileyeceğinden azami dikkat edilmelidir.
Bulunduğunuz klinikte bulunan ve size teslim edilen tüm malzemelerin kullanılmasında dikkatli olunuz.
Lavaboyu temiz bırakmaya özen gösteriniz.
Herhangi bir eşyanızın çalınması yahut himin olduğu belli olmayan torba gördüğünüz durumda servisin sorumlu çalışanına bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Yatmaya gelirken zorunlu kalmadıkça değerli eşyalarınızı getirmeyin.
Odanın temiz olmasına dikkat ederek düzenli olmasını sağlayın.
Odanızda bulunan demirbaşların bozulması durumunda ilgili personele bilgi verin.
Kaldığınız odada bulunan tıbbi ekipmanları yetkili kontrolünde kullanınız.
Herhangi bir problemle karşılaşıldığında mutlaka yetkililerden yardım isteyiniz.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayın.
Aldığınız randevuya vaktinde gelmeye dikkat edin.
Hastaneye giderken aldığınız randevudan en az 30 dk. önce giderek, gerekli evrak işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
Rahatsız olmadıkları sürece hastanelere giderken yanınızda bebek götürmeyiniz.
Ziyaretçi olarak gelenler, refakatçi/ziyaretçi kartlarını takmalıdır.
Sağlık pesroneline ve öteki hastalara anlayışlı olmaya özen gösteriniz.
Hastane çalışanlarının ikazlarını dinleyin.
Acil çıkışları gereksiz yere işgal etmeyiniz.
Acil müdahale gerektiren haller dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
İlgili sağlık çalışanları dışında müdahalede bulunanlara izin vermeyiniz.
Doktorları baskı altına almaya çalışmayınız.
Hastanelerin size ait olduklarını, sağlık personelinin sizlere hizmet ettiğini hatırlayın.
Hastane içinde hekim bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile dolaştırılabilir.
Hasta yatakları düzenli kullanılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

İsterseniz mobil telefondan ya da ev hattınızdan ALO 182 hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu ayarlayan şahsın değil doktora görünecek kişinin Vatandaşlık No’sunu ilgili kişiye vereceksiniz

Vatandaşlık numarasını ilettikten hemen sonraki adımda, tedavi görecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz saat ve günü kararlaştıracaksınız. Müsaitlik durumu göz önüne alınarak sizlere bilgilendirme yapıp en son tarihi bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarihini yahut saatini değiştirmek isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Online Randevu Alma Sistemi

İnternet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında karşınıza gelen sayfadaki doldurmanız gereken bilgileri tamamlamanız gerekiyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifreniz, mail adresinize gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu ayarlayan kişinin değil muayene olacak hastanın Vatandaşlık numarasını ilgili yere yazıyorsunuz

TC kimlik numarasını ilettikten sonra, tedavi görecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçildikten sonra uygun olma durumuna göre randevu gün ve saati seçiyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün yahut saatini değiştirmek için bu web sitesinden gerekli revizyonu yapabilirsiniz.