eren göz hastanesi

Sitemizi takip edenlerin geniş kapsamlı sayfalara en kısa yoldan ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi amacıyla derlemeler gerçekleştirdik. eren göz hastanesi makalemizi gözden geçirirken vurgulanan tavsiyeleri gözden geçirmeyi unutmayın. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla makalelerimize ulaşabilmek için hastane.aramak.org’u favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Webde arzu ettiğiniz her verinin kesinlikle bir detayını portallarımızda bulacaksınız. Aramak asla bu kadar keyifli olmadı. Hastane verilerimiz aylık güncel olup, devlet online randevu portalı ve kurumların kendilerine ait web sitelerinden alınan bilgilerin derlenmesi ile oluşmaktadır. Sitemizin en son güncellenme tarihi: 22 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Algoloji, Beslenme Uzmanı, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Onkolojisi, Hepatoloji, Kardiyoloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Prostodonti, Radyodiagnostik, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Yoğun Bakım üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri mevcuttur.

Hastanelerin servisleri, hizmet alanları

eren göz hastanesi-51

Psikiyatri : Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Dahiliye : İç Hastalıkları birimi kendi içinde pek çok yan dala ayrılır. Böbrek hastalığından, karaciğer hastalıklarına tüm hastalıkların tedavi merkezidir. Bazı alt dallar: Nefroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Kardiyoloji.

Endokrinoloji Diyabet Hastalıkları : İç salgı bezleri. Aynı zamanda vitaminler ve minerallerin metabolizması gibi metabolizma sorunları endokrinolojinin alanına girmektedir.

Yoğun bakım : Toplumların ortalama yaşam sürelerindeki gelişmeler de yoğun bakım ünitelerindeki verimli gelişmelerin katkısı büyüktür. Yoğun bakım hizmeti çok yönlü bir ekip çalışmasıyla mümkündür.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, başta akciğer kanseri olmak üzere, akciğer rahatsızlıklarının kesin tanısına olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılmaktadır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının takibine yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğerden kaynaklanan solunum problemlerinin tanısı için solunum fonksiyon testleri yapılır. Uyku durumunda solunum rahatsızlıkları aritmi gibi sonuçları ile uyku hastalıkları içinde en önemli rahatsızlıklardandır. Obstruktif uyku apne sendromu en sık ratlanılanıdır.

Hastanede bu kurallara uymaya dikkat edin

eren göz hastanesi-17 Bulunduğunuz klinikte size teslim edilen tüm malzemelerin kullanılmasında dikkatli davranınız.
Arabanızda ziynet eşyası dırakmamaya özen gösteriniz. Odada bulunan demirbaşların arızalanması halinde ilgili hastane personeline bilgi veriniz.
Bir sorunla karşılaşıldığında kesinlikle yetkililerden yardımda bulunmasını talep edin.
Arabanızı sağlık kurumunun park alanında ziyaretçilere tahsis edilmiş alanlara ve başka araçların hareketine mani olmayacak biçimde bırakmaya özen gösteriniz.
Randevunuza erken gelin. Sağlık kurumlarına yemek götürmemelisiniz.
Cep telefonlarınızı sağlık kurumunda kısık seste kullanınız. Ziyaretçi olarak gelenler, kendilerine verilen yaka kartlarını takmalıdır.
Sağlık çalışanlarına ve öteki hastalara nazik olmaya özen gösteriniz.
Hastane kurallara uyun. İltimas talebinde bulunmayınız.
Yangın merdivenini gereksiz yere işgal etmeyin.
Acil müdahale gerektiren haller haricinde öncelik talebinde bulunmayınız.
Sorumlu doktorlar haricinde müdahalede bulunanlara izin vermeyin.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Hastanede doktor tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Aydınlatmalar ve musluklar açık bırakılmamalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre ister cep telefonunuzdan veyahut sabit telefonunuz ile Alo 182 telefonunu arayarak hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevu ayarlayan kimsenin değil de doktora görünecek kişinin Vatandaşlık No’sunu görevliye belirteceksiniz

TC kimlik No’sunu ilettikten hemen sonra, sağlık hizmeti alacak kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi belirtiyorsunuz. Uygunluk durumu göz önünde bulundurularak size en son randevu zamanını belirtiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün yahut zamanını değiştirmek isterseniz Alo 182’yi arayarak değiştirebilirsiniz.

Webden Randevu alma

Bağlantıdaki siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen sayfadaki sizden istenen alanları doldurmanız gerekiyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre, eposta adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevu ayarlayan kişinin değil muayene olacak hastanın Vatandaşlık numarasını siteye yazacaksınız

TC kimlik numarasını verdikten hemen sonraki adımda, muayene olacak kişinin hangi hastaneden randevu almayı istediğini gireceksiniz. Belli bir ön bilginiz bulunmuyorsa fikir talebinde bulunmak istediğinizde 182’yi arayıp ilgili kişiye sorabilirsiniz.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra uygunluk durumuna göre randevu saat ve günü seçeceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün veyahut saatini başka zamana almak isterseniz web sitesinden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.