eskişehir anadolu hastanesi lazer epilasyon fiyatı

Sizlerin güncel bilgilere pratik bir şekilde ulaşabilmesi ve anlayabilmesi gayesiyle kapsamlı çalışmalar yaptık. eskişehir anadolu hastanesi lazer epilasyon fiyatı sayfasını okurken paylaşılan tavsiyeleri gözden geçirmeyi pas geçmeyin. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak sayfalarımıza ulaşabilmek isterseniz web sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette arzu ettiğiniz her verinin mutlaka bir yanıtını sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu kadar tatmin edici olmamıştı. Sağlık Kurumu listelerimiz aylık aktüel olup, devlet randevu portalı & kuruluşların kendilerine ait web sitelerinden elde edilen bilgilerin toplanması ile oluşmaktadır. hastane.aramak.org en son düzenlenme tarihi: 26 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Akupunktur, Beslenme Uzmanı, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Ürolojisi, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Halk Sağlığı, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroloji, Perinatoloji, Prostodonti, Restoratif Diş Tedavisi, Romatoloji, Tıbbi Genetik, Mamagrofi, Ameliyathane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları mevcuttur.

Hastane bazı bölümleri ve görevleri

eskişehir anadolu hastanesi lazer epilasyon fiyatı-85

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp ameliyatlar yapılmaktadır.

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Nükleer Tıp : .Halen ülkemizde üniversitelerde, büyük illerin devlet ve sigorta hastaneleri ile bazı özel merkezlerde hizmet veren nükleer tıp bölümlerinde hemen her organ sistemiyle ilgili hastalıklarda fonksiyon (işlev) görüntülemesi yapılmaktadır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Tanı için yapılan işlemlerden biri karaciğer iğne biyopsisidir.

Check-up merkezi : Check up, yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Özellikle kanserde erken farkındalık son derece önemlidir. Standart bir check up kontrolünde olması gereken testlerden birkaçı; sedimentasyon, guatr testi, dışkıda kan aranması.

Dahiliye : Dahiliye birimi kendi içinde pek çok dala ayrılır. Böbrek hastalığından, karaciğer hastalıklarına tüm rahatsızlıkların çözüm merkezidir. Bazı alt dallar: Endokrinoloji, Romatoloji, İmmunoloji.

Genel Cerrahi : Genel Cerrahi tıbbın önemli ve geniş kapsamlı alanlarından biridir. İlgi alanına giren organların ve bunların hastalıkları ve tedavilerinin çeşitliliği ve bu alanlarda süratle gelişen teknoloji, cerrahi teknik uygulamalar ve hızla biriken yeni bilgi bir kişinin genel cerrahinin her alanında aynı bilgi ve beceriyi gösterebilmesini nerede ise imkansız kılmaktadır. Bu nedenle günümüzde artık genel cerrahi yerini yavaş yavaş özel cerrahiye bırakmaktadır.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

eskişehir anadolu hastanesi lazer epilasyon fiyatı-83Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakım müsaitlik durumuna göre belirlenir.
Hastane içinde yüksek ses tonuyla konuşmak hastanedeki hastaların dinlenme ve tedavi süreceğini olumsuz etkileyeceğinden azami özen gösterilmelidir.
Tedavi gördüğünüz klinikte bulunan ve teslim aldığınız malzemelerin kullanılmasında özenli davranınız.
Hastanenin yönetmeliklerine karşı çıkan; eşyalara isteyerek hasar veren, uyarıları önemsemeyen hasta ile refakatçilerinden uğrattıkları hasar tahsil edilebilir.
Hastaneye yatmaya geliyorsanız zorunlu kalmadıkça değerli eşyalarınızı getirmeyiniz.
Eşyalarnızı odanızdaki dolapta düzenli saklayınız.
Erkeklerin yanında erkek refakatçi, kadın hastaların yanında kadın refakatçi bununması durumuna önem verin.
Tanımadığınız kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz. Odada bulunan tıbbi teçhizatları bir gözetmen gözetiminde kullanmaya özen gösterin.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayınız.
Sağlık kurumlarına gidiyorsanız aldığınız randevudan en az yarım saat önceden giderseniz, kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
Hastanelere yemek götürmemelisiniz.
Mobil telefonlarınızı hastane içerisinde sessize alınız.
Hastanenin kurallara uymaya özen gösteriniz. İltimas istemeyiniz.
Güvenlik çalışanlarının ikazlarını dinleyin.
Çok acil durumlar dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Sorumlu sağlık çalışanları haricinde müdahale edenlere müsaade etmeyiniz.
Sağlık kurumlarının sizlerin olduklarını ve sağlık personelinin size hizmet ettiğini unutmayınız.
Kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Vizite sırasında sağlıklı muayene yapılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekmektedir.
Hastanede hekim tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi yardımı ile dolaştırılabilir.
Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı, işi biten sandalyeler geri teslim edilmelidir.
Gerçek çiçeklerin odalarda muhafaza edilmesi yasaklanmıştır.
Hasta odalarındaki yataklar düzenli kullanılmalıdır.
Refakatçilerin yataklara uzanmaları yasaktır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize bağlı olarak cep telefonunuz ile yahut da ev telefonundan ALO 182 hizmetini çevirerek hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu ayarlayan kimsenin değil hekime görünecek kişinin Vatandaşlık numarasını operatöre söylüyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten hemen sonra, muayene olacak kimsenin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini söyleyeceksiniz. Herhangi bir fikriniz yoksa talep ederseniz ikamet edilen şehre dayanarak, muayene olunacak sağlık kuruluşları ile ilgili yönlendirme yapılıyor.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra randevu zaman ve tarihi belirteceksiniz. Uygun olma durumu göz önünde bulundurularak sizlere müsaitlik verip kesin randevu zamanını aktarıyorlar.

Aldığınız randevu tarihini ya da zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız 182’den değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

Belirtilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız sayfadaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız gerekiyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ile birlikte şifre, email adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan şahsın değil hekime görünecek bireyin Vatandaşlık numarasını siteye giriyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu belirttikten sonra, doktora görünecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak gideceğiniz gün ve saati bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarihini veya saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız bu web sitesinden uygun revizyonu yapabilirsiniz.