gazi devlet hastanesi ankara doktorları

Değerli ziyaretçilerimizin kapsamlı bilgilere en kolay yoldan göz atabilmesi ve inceleyebilmesi amacıyla özenli derlemeler yaptık. gazi devlet hastanesi ankara doktorları bilgilerini incelerken bilgi verilen diğer yazıları okumayı ihmal etmeyin. İleride ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla sayfalarımıza girebilmek isterseniz web sitemizi favori listenize ekleyin. Internette istediğiniz her şeyin net bir cevabını sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu denli keyifli olmamıştı. Sağlık Kuruluşları bilgilerimiz haftalık aktüel olup, resmi randevu sitesi & kurumların şahsına ait sitelerinden alınmış bilgilerin toplanması ile oluşmaktadır. Web sitemizin son düzenlenme tarihi: 22 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Endodonti, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Geriatri, Halk Sağlığı, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nükleer Tıp, Protetik Diş Tedavisi, Radyasyon Onkolojisi, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Patoloji, Rontgen, Ameliyathane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları verilmektedir.

Hastane servisleri, ilgi alanları

gazi devlet hastanesi ankara doktorları-82

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp ameliyatlar yapılmaktadır.

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Kan Hastalıkları : Hematoloji, son yıllarda çok önemli gelişmelerin kat edildiği, hastalıklarda tedavi seçeneklerinin arttığı, klinik çalışmaların en çok yapıldığı alanlardan biridir.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

gazi devlet hastanesi ankara doktorları-24Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı ve işi biten sandalyeler iade edilmelidir.
Yattığınız serviste sizlere teslim edilen malzemelerin kullanımında dikkatli davranınız.
Lavaboyu temiz kullanmaya özen gösteriniz.
Şahsi eşyalarınızı size tahsis edilen dolapta derli toplu muhafaza ediniz.
Görevli olmayanlardan yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz. Bulunduğunuz odanın temizliğine özen göstererek tertipli olmasını sağlayınız.
TV seyrederken sesi fazla açmamaya özen gösteriniz.
Odanızda bulunan demirbaşların kırılması durumunda ilgili hastane personeline haber veriniz.
Odadaki tıbbi teçhizatları gözetmen bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösteriniz.
Sağlık kurumlarına giderken yanınızda tek bir refakatçi olması yeterli olur. Daha fazla kişi gereksiz yere kalabalık oluşturur bu yüzden personelin rahat çalışmalarına mani olur.
Aldığınız randevuya erken gelmeye dikkat ediniz.
Hastaneye gidiyorsanız aldığınız randevudan minimum 30 dk. önceden giderseniz, gerekli kayıt işlemlerini yaptırabilirsiniz.
Rahatsızlanmadıkları sürece hastaneye giderken beraberinizde küçük bebek götürmeyiniz. Cep telefonlarınızı hastane içerisinde sessize alınız.
Refakatçi olarak gelenler, refakatçi/ziyaretçi kartlarını bulundurmalıdır.
Hastane personeline ve öteki hastalara hoşgörülü olmaya özen gösteriniz.
Sağlık kurumunun işleyişiyle ilgili kurallara uymaya dikkat edin. Ayrıcalık talep etmeyin.
Yangın merdivenini gereksiz yere işgal etmeyiniz.
Doktor sırasına uymalı, diğerleninin önüne geçmemelisiniz.
İlgili sağlık personeli haricinde müdahale edenlere müsaade etmeyin.
Doktorların vizite saatinde sağlıklı muayene yapılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
Jinekoloji servislerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun olmaz. Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı, kullanılmayacak tekerlekli sandalyeler geri verilmelidir.
Gerçek çiçeklerin odalarda bulundurulması yasaktır.
Hasta odalarındaki yataklar tertipli kullanılmalıdır.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına yatmaları kesinlikle yasaktır.
Elektrik ve musluklar kapatılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz cep hattından veya ev telefonunuzla Alo 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu alan şahsın değil doktora görünecek şahsın Vatandaşlık numarasını ilgili kişiye söylüyorsunuz

TC kimlik numarasını verdikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçildikten sonra gideceğiniz tarih ve zamanı belirtiyorsunuz. Uygun olma durumu göz önünde bulundurularak sizlere teyit verip en uygun randevu tarihini bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü yahut saatini değiştirmek isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

İnternetten Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantıdaki siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız sayfadaki sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekir. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, eposta adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevu ayarlayan kişinin değil de sağlık hizmeti alacak bireyin Vatandaşlık No’sunu açılan sayfaya giriyorsunuz

TC kimlik No’sunu söyledikten sonra, doktora görünecek kişinin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini belirtiyorsunuz. Bir fikriniz yoksa fikir almak için 182’yi arayarak ilgili kişilere akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu seçildikten sonra müsait olma durumunu dikkate alarak randevu saat ve günü gireceksiniz.

Aldığınız randevunuzun gününü ya da saatini değiştirmek için bu web sitesinden gerekli değişikliği yapabilirsiniz.