gaziantep 25 aralık devlet hastanesi psikolog

Ziyaretçilerimizin düzenli konulara zorluk çekmeden göz atabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle detaylı çalışmalar yaptık. gaziantep 25 aralık devlet hastanesi psikolog bilgilerini okurken bilgi verilen diğer yazıları okumayı ihmal etmeyin. İleride ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla sitemize ulaşabilmek isterseniz bu siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Internette bulmaya çalıştığınız her şeyin mutlaka bir detayını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar kolay olmadı. Sağlık Kuruluşları listelerimiz günlük aktüel olup, devlet hastane randevu portalı ile kuruluşların şahsına ait internet sitelerinden ulaşılan veilerin derlenmesi ile oluşturulmuştur. Web sitemizin son düzenlenme tarihi: 24 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Alerji Hastalıkları, Biyoetik, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Fizyoloji, Geriatri, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Hastanelerin bazı servisleri, ilgi alanları

gaziantep 25 aralık devlet hastanesi psikolog-55

Pediatri : Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

Check-up merkezi : Check up, sağlıklı bireylerin sağlık durumlarının değerlendirilmesidir. Özellikle kanserde erken teşhis tedavi başarısını da artırmaktadır. Standart bir check up kontrolünde olması gereken testlerden birkaçı; kan sayımı, lipid düzeyi, elektrokardiyografi.

Kemoterapi : Kemoterapi, tümörün ilaçla tedavi edilmesi demektir. Cerrahi ve ışın tedavisi ile birlikte tümör tedavisinin çok önemli bir parçasıdır. Kemoterapi ile tümör hücreleri öldürülür veya tümörün büyümesi durdurulmaya çalışılır. Bazen tek, bazen birkaç ilaç çeşitli yollarla verilerek uygulanır.

Göz Merkezi / Göz Hastalıkları: Göz muayenelerinde bilgisayarlı ve manüel ölçme ile değerlendirme cihazları kullanılmakta, hasta bilgileri yine bilgisayar ortamında saklanmaktadır.

Hastanede bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

gaziantep 25 aralık devlet hastanesi psikolog-13Odanızdaki tıbbi ekipmanları bir yetkili eşliğinde kullanınız.
Tütün mamülleri kullanımı yasaklanmıştır.
Hastane içerisinde yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme süreçlerini negatif yönde etkileyeceğinden oldukça dikkat edilmelidir. Bulunduğunuz bölümde sizlere teslim edilen malzemelerin kullanımında dikkatli olunuz. Hastanenin koyduğu kurallara uymayan; eşyalara kasti olarak hasar veren, ikazları kaale almayan hastalar ile yakınlarından uğrattıkları hasar istenebilir.
Çöpünüzü evsel atık kutusuna özen gösteriniz.
Şüplelendiğiniz herhangi kişiyle karşılaştığınızda vakit haybetmeden ilgili hastane personelini bilgilendiriniz.
Eşyanızın kaybolması veya ortaya bırakılmış bir torba farkettiğinizde servisin personeline bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Eşyalarnızı odanızda bulunan dolabınızda toplu olarak saklayınız. Aracınızda değerli eşyalarınızı bırakmamaya dikkat edin.
Tanımadıklarınızdan yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Arabalarınızı sağlık kurumunun otoparkında ziyaretçilere ayrılmış yerlere ve başkalarının araçlarının çıkmasına engel olmayacak şekilde park etmeye özen gösteriniz.
Randevunuza vaktinde gelmeye dikkat edin.
Hastaneye gidiyorsanız randevudan en az 30 dakika önce giderek, kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Hasta olmadıkları sürece hastanelere yanınızda küçük bebek götürmemelisiniz.
Ziyaretçiler, ziyaretçi/refakatçi kartını takmalıdır.
Doktorlara ve diğer hastalara hoşgörülü olmaya özen gösteriniz.
Doktor sırasına saygı göstermeli, diğerleninin önüne geçmemelisiniz.
Hastanelerin size ait olduklarını, sağlık personelinin da size hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmayın. Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitliğine bakılarak planlanır.
Doğum servislerinde erkek refakatçi bulunması uygun değildir.
Gerçek çiçeklerin odalarda muhafaza edilmesi yasaklanmıştır. Hasta yatakları düzenli tutulmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

İsteğe bağlı olarak cep telefondan yahut da sabit hattan Alo 182 hizmetini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan kişinin değil de tedavi görecek şahsın TC kimlik No’sunu operatörlere söyleyeceksiniz

Vatandaşlık numarasını ilettikten sonraki aşamada, tedavi görecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra gideceğiniz gün ve saati bildiriyorsunuz. Müsaitlik durumuna göre size uygunluk verip en son randevu zamanını aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gününü ya da zamanını başka zamana almak işlemi için 182’yi arayarak revize işlemi yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

Belirtilen siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız ekrandaki gerekli alanları tamamlamanız istenir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, mail adresinize iletiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu alan şahsın değil de sağlık hizmeti alacak kimsenin Vatandaşlık No’sunu web sitesine giriyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonra, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra uygunluk durumuna göre randevu gün ve saati bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gün veyahut saatini değiştirmek zorunda kalırsanız web sitesinden uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.