gaziantep tam med hastanesi iş başvurusu

Ziyaretçilerimizin pratik konulara en kısa yoldan erişebilmesi ve cevap bulabilmesi düşüncesiyle kapsamlı çalışmalar yaptık. gaziantep tam med hastanesi iş başvurusu sayfamızı gözden geçirirken önemi vurgulanan diğer yazıları gözden geçirmeyi unutmayın. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla yazılarımıza gelebilmek isterseniz web sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette istediğiniz her şeyin kesinlikle bir yanıtını bizim sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu kadar basit olmadı. Sağlık Kurumu verilerimiz haftalık aktüel olup, kamu online randevu portalı ve hastanelerin kendilerine ait sitelerinden elde edilen informasyonun derlenmesi ile meydana getirilmiştir. Sitemizin nihai düzenlenme tarihi: 24 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Akupunktur, Beslenme Uzmanı, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Cilt Deri Hastalıkları, El Cerrahisi, Estetisyen, Genel Cerrahi, Geriatri, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Ortodonti, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Restoratif Diş Tedavisi, Romatoloji, Tıbbi Patoloji, Mamagrofi, Yoğun Bakım bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri yer almaktadır.

Hastane servisleri, ilgi alanları

gaziantep tam med hastanesi iş başvurusu-28

Radyoloji: Tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen dijital görüntüler, yine dijital ortamda arşivlenmektedir.

Pediatri : Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

Patoloji: Pataloji bölümünde karaciğer hastalıkları, baş-boyun hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların dişlerinin tedavileri, uzmanlık gerektiren bir daldır. Çocukların gelişim döneminde çene gelişimi, Ortodontistler tarafından izlenmelidir. Büyüme çağındaki çocukların düzgün bir ağız yapısına sahip olmalarına imkan verecek önlemler alınmalıdır.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

gaziantep tam med hastanesi iş başvurusu-72Acil durumlar dışında öncelik talebinde bulunmayınız.
Bulunduğunuz serviste bulunan ve teslim aldığınız ekipmanların kullanılmasında özen gösteriniz.
Hastane koymuş olduğu kurallara uymayan; malzemelere kasti hasar bırakan, yapılan uyarıları dikkate almayan hasta ile refakatçilerinden sebebiyet verdikleri hasar istenebilir. Çöpleri evsel atık kutusuna atınız.
Hastaneye yatmaya geliyorsanız zorunlu durumlar dışında değerli eşyalarınızı getirmeyiniz. Eşyalarnızı size tahsis edilen dolapta tertipli muhafaza ediniz.
Televizyon izlerken sesini çok açmamaya özen gösterin.
Odanızda bulunan ekipmanların bozulması halinde hastane personeline bilgi verin.
Randevularınıza erken gelmeye özen gösterin.
Hastaneye giderken aldığınız randevudan minimum 30 dakika önceden giderek, evrak işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
Rahatsız olmadıkları sürece hastaneye beraberinizde çocuk götürmeyiniz.
Telefonlarınızı sağlık kurumunda kısık seste kullanınız.
Refakatçi olarak gelenler, kendilerine verilen yaka kartını bulundurmalıdır.
Hastane personeline ve öteki hastalara yardımcı olmaya özen gösteriniz. Acil çıkışları gereksiz yere kullanmayın.
Doktor sırasına riayet etmeli, başkalarının sırasını almamalısınız.
Görevli sağlık personeli haricinde müdahale edenlere izin vermeyin.
Sağlık kurumlarının sizin olduğunu, sağlık personelinin da sizlere hizmet verdiğini hatırlayın. Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluğuna bakılarak planlanır.
Kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi kalamaz.
Doktor vizite saatinde rahat muayene yapılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekir. Klinikte doktor bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı ve kullanılmayacak tekerlekli sandalyeler iade edilmelidir.
Yataklar temiz kullanılmalıdır. Refakatçilerin hasta yataklarına oturmaları kesinlikle yasaktır.
Elektrik ve sular kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre ister mobil telefondan yahut da ev telefonunuzdan ALO 182 telefonunu çevirerek hastane randevu alma hattını arayın.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil de sağlık hizmeti alacak şahsın Vatandaşlık numarasını operatöre veriyorsunuz

TC kimlik No’sunu verdikten hemen sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak kimsenin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini belirtiyorsunuz. Bir ön bilginiz yoksa sorarsanız bulunduğunuz ile bağlı olarak, hizmet alınacak sağlık kurumu ile ilgili öneri veriliyor.

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz gün ve saati belirtiyorsunuz. Uygunluk durumuna göre sizlere bilgilendirme yapıp kesin tarihi iletiyorlar.

Aldığınız randevu tarih ya da saatini değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182 hattından değişiklik yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

İnternet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen ekrandaki sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekiyor. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ile şifreniz, mail adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil sağlık hizmeti alacak hastanın Vatandaşlık numarasını sayfaya yazıyorsunuz

Vatandaşlık numarasını verdikten hemen sonra, tedavi görecek hastanın hangi hastaneden randevu almayı istediğini seçeceksiniz. Herhangi bir sağlık kurumu tercihiniz bulunmuyorsa tavsiye almak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayıp ilgili kişiye akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra uygunluk durumunu göz önünde bulundurarak randevu saat ve günü giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini veyahut saatini değiştirmek isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.