gaziosmanpaşa şafak hastanesi iş ilanları

Sitemizi takip edenlerin kaliteli bilgilere en kolay yoldan ulaşabilmesi ve anlayabilmesi için detaylı çalışmalar gerçekleştirdik. gaziosmanpaşa şafak hastanesi iş ilanları sayfamızı incelerken bilgi paylaşılan tavsiyeleri gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak makalelerimize girebilmek için sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Internette aradığınız her bilginin kesinlikle bir detayını websitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak asla bu kadar kolay olmamıştı. Sağlık Kurumu verilerimiz haftalık aktüel olup, resmi online randevu sitesi ve kurumların kendilerine ait sitelerinden elde edilen veilerin toplanması ile meydana getirilmiştir. Portalımızın nihai düzenlenme tarihi: 24 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Akupunktur, Beslenme Uzmanı, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Onkolojisi, Dermatoloji, El Cerrahisi, Endodonti, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Onkolojisi, Hepatoloji, İmmünoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Prostodonti, Psikoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Yoğun Bakım bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri verilmektedir.

Hastanelerin bazı bölümleri, hizmet alanları

gaziosmanpaşa şafak hastanesi iş ilanları-32

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Nükleer Tıp : Nükleer tıp merkezlerinde yapılan tanısal tetkikler tiroid, kemik, kalp, böbrek ve diğer birçok organın ve hastalığın sintigrafik görüntülenmesi olup aynı zamanda tiroid hastalıkları başta olmak üzere bazı tumor ve enflamatuar hastalıkların tedaviside yapılmaktadır.

Acil Servis : Gün içinde hastanede branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece boyunca de hastanede kendi birimlerinde nöbet tutan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. doktorları tarafından desteklenir. Diğer bölümlerde ise nöbette bulunan doktorlar acil servise çağrıldıkları zaman mümkün olduğunca kısa bir süre içinde acil konsültasyona destek vermektedir. Tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil servis bünyesinde, yatak başı ekranları olan müşahede odası bulunur. Hastaların ilk tedavileri burada yapılır. Bunun haricinde bir travma odası bulunur.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

gaziosmanpaşa şafak hastanesi iş ilanları-45Hastanenin koyduğu kurallara uymayan; cihazlara kasten hasar bırakan, uyarıları kaale almayan hastalar ile refakatçilerinden sebep oldukları zarar talep edilebilir.
Çöpünüzü çöp kutularına atınız.
Tuvaletleri temiz kullanmaya özen gösterin.
Şüplelendiğiniz herhangi bir şahısla karşı karşıya kaldığınızda kati suretle ilgili personeli haberdar ediniz.
Eşyanızın çalınması ya da sahibi belirsiz bir poşet görülmesi halinde ilgili bölümün görevlisine haber vermeyi ihmal etmeyin.
Yatış için geliyorsanız zorunlu haller dışında kıymetli eşya getirmeyin.
Özel eşyalarınızı odanızda bulunan dolapta derli toplu olarak muhafaza ediniz.
Yattığınız odanın temiz olmasına özen göstererek derli toplu tutulmasını sağlayınız.
Odanızda bulunan eşyaların kırılması halinde hastane personeline haber veriniz.
Kaldığınız odadaki tıbbi teçhizatları gözetmen bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösterin.
Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında hemen yetkililerden yardım talep ediniz.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayın.
Aracınızı sağlık kurumunun park alanında ziyaretçilere tahsis edilmiş alanlara ve diğer araçların çıkmasına mani olmayacak biçimde bırakın.
Refakatçi olarak gelenler, kendilerine verilen yaka kartlarını bulundurmalıdır.
Hastane personeline ve diğer hastalara anlayışlı olmaya özen gösteriniz. Yangın çıkışını gereksiz yere kullanmayınız.
Sağlık personelini haksız işlem yaptırmaya çalışmayın.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi kalamaz.
KadınHastalıkları servislerinde erkek refakatçi bulunması uygun olmaz.
Odalardaki yataklar temiz kullanılmalıdır.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına oturmaları yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

İsterseniz cep telefonunuzdan veyahut ev telefonunuzdan Alo 182 telefonunu arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu alan bireyin değil sağlık hizmeti alacak kişinin Vatandaşlık numarasını görevliye belirtiyorsunuz

Vatandaşlık numarasını belirttikten hemen sonra, muayene olacak kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz gün ve saati bildiriyorsunuz. Uygunluk durumu dikkate alınarak size bilgi verip en son randevu tarihini aktarıyorlar.

Aldığınız randevunun tarihini ya da saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız Alo 182’yi arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

İnternetten Randevu alma

Belirtilen siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız ekrandaki sizden istenen alanları tamamlamanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adı ile birlikte şifre, email adresinize gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu alan kimsenin değil tedavi görecek kimsenin TC kimlik No’sunu ilgili yere giriyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra müsait olma durumuna göre randevu gün ve saati seçiyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarihini veya zamanını başka zamana almak için web sitesinden gerekli revizyonu yapabilirsiniz.