haseki hastanesi doktor kadrosu

Ziyaretçilerimizin detaylı konulara kolayca ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi amacıyla özenli derlemeler yaptık. haseki hastanesi doktor kadrosu makalemizi incelerken bilgi paylaşılan ipuçlarını incelemeyi pas geçmeyin. Bir daha ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla yazılarımıza gelebilmek için hastane.aramak.org’u tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette istediğiniz her verinin mutlak bir detayını sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak asla bu denli keyifli olmadı. Hastane bilgilerimiz günlük aktüel olup, resmi hastane randevu web sitesi ve kuruluşların kendilerine ait web sitelerinden elde edilen dataların düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. hastane.aramak.org nihai düzenlenme tarihi: 26 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Aile Hekimliği, Biyoetik, Çocuk Alerjisi, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Onkolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroentroloji Cerrahisi, Geriatri, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Metabolik Cerrahi, Perinatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Radyoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Mikrobiyoloji, Kanser, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri verilmektedir.

Hastanelerin servisleri ve uzmanlık alanları

haseki hastanesi doktor kadrosu-12

Pediatri : Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

Bilgisayarlı tomografi : Magnetik rezonans, sinir sistemi anjiografileri hastalıkların lokalizasyonu ile ilgili bilgi vermektedir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile oldukça hassas operasyonlar yapılmakta ve daha önce kalıcı bozuklukla neticelenen ameliyatlar artık pozitif yönde sonuçlanmaktadır.

Dahiliye : Genel dahiliye birimi birçok yan branşa ayrılır. Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara tüm hastalıkların çözüm merkezidir. Bazı alt dallar: Gastroenteroloji, Onkoloji, Diyabet.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların dişlerinin tedavileri, uzmanlığın gerekli olduğu bir daldır. Çocuğun gelişme sürecinde çene gelişimi, Ortodontistler tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Gelişim sürecindeki çocukların sağlıklı bir ağız yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedbirler alınmalıdır.

Hastanelerde bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

haseki hastanesi doktor kadrosu-63Hastanenin kapalı bölümlerinde bağırarak konuşmak hastanedeki hastaların tedavi süreçlerini bozacağından oldukça özen gösterilmelidir.
Tedavi edildiğiniz serviste bulunan ve teslim aldığınız tüm malzemelerin kullanımında dikkatli olunuz.
Hastane kurallarına uymak istemeyen; malzemelere kasti zarar veren, uyarıları kaale almayan hasta ile yakınlarından verdikleri zarar talep edilebilir. Çöpünüzü çöp kutularına özen gösteriniz.
Aracınızda değerli eşya bırakmayınız. Erkek hastalara erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi kalması durumuna dikkat ediniz.
Odada bulunan demirbaşların kırılması durumunda ilgili personele haber veriniz.
Bir problemle karşılaştığınızda mutlaka yetkililerden yardımda bulunmasını isteyin.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayın.
Arabalarınızı hastanenin park alanında ziyaretçilere ayrılmış yerlere ve başka arabaların ilerlemesine engel olmayacak biçimde bırakın.
Randevunuza erkenden gelmeye özen gösteriniz.
Hastalanmadıkları sürece sağlık kurumuna beraberinizde küçük çocuk götürmeyin.
Ziyaretçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartlarını takmalıdır.
Hastane çalışanlarına ve öteki hastalara anlayışlı olmaya özen gösteriniz. Sağlık kurumu işleyişiyle ilgili kurallara uyunuz. İltimas talep etmeyin.
Güvenlik görevlilerinin uyarılarını dinleyin.
Yangın merdivenini gereksiz yere işgal etmeyin.
Hasta ziyaretleri yoğun bakım uygunluk durumuna göre planlanır.
KadınHastalıkları bölümlerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun olmaz. Klinikte doktor bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile dolaştırılabilir.
Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı, kullanılmayan sandalyeler iade edilmelidir.
Canlı çiçeklerin odalarda bakılması yasaktır.
Hasta odalarındaki yataklar düzenli kullanılmalıdır.
Elektrik ve musluklar kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre isterseniz cep hattınızdan ya da ev telefonundan Alo 182 hizmetini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu ayarlayan kişinin değil muayene olacak kimsenin Vatandaşlık No’sunu ilgili kişiye belirtiyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten sonraki aşamada, hekime görünecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra gideceğiniz zaman ve tarihi kararlaştırıyorsunuz. Müsait olma durumuna göre size teyit verip en uygun tarihi iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gününü veya saatini başka zamana almak işlemi için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu alma

Belirtilen siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız sayfadaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız gerekir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, eposta adresinize gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu ayarlayan kişinin değil de hekime görünecek şahsın TC kimlik No’sunu sisteme yazacaksınız

TC kimlik numarasını ilettikten hemen sonraki aşamada, muayene olacak hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçildikten sonra müsait olma durumuna göre randevu saat ve günü gireceksiniz.

Aldığınız randevu tarih yahut zamanını değiştirmek isterseniz web sitesinden uygun değişikliği yapabilirsiniz.