haseki topçular semt polikliniği diş online randevu

Siz okuyucularımızın detaylı verilere en kolay yoldan erişebilmesi ve faydalanabilmesi düşüncesiyle kapsamlı derlemeler yaptık. haseki topçular semt polikliniği diş online randevu sayfasını okurken altı çizilen uyarıları okumayı atlamayın. Bir daha aradığınızda kolayca sayfalarımıza girebilmek için bu siteyi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette aradığınız her verinin kesinlikle bir detayını websitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu denli basit olmamakta. Hastane verilerimiz günlük aktüel olup, kamu online randevu web sitesi ile kurumların kendilerine ait sitelerinden alınmış dataların derlenmesi ile oluşturulmuştur. Portalımızın en son düzenlenme tarihi: 25 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Anatomi, Beslenme Uzmanı, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Dermatoloji, Diş Hekimi, Endodonti, Gastroenteroloji, Göğüs Onkolojisi, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Genetik, Mamagrofi, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri verilmektedir.

Sağlık kurumlarının bazı servisleri ve hizmet kapsamları

haseki topçular semt polikliniği diş online randevu-24

Kardiyoloji : Kardiyoloji birimi, kalp hastalıklarını teşhis etmek amacıyla hizmet vermektedir.

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Ağrı 2 grupta incelenmektedir. Birincisi; türlü hastalıkların habercisi olan akut ağrıdır. Akut ağrı hastalık belirtisidir. Pek çok kez vücudumuzda var olan bir doku tahribatının belirtisidir. Akut ağrı vücudumuzun alarm mekanizmasının önemli bir bileşenidir.

Patoloji: Pataloji bölümünde kan hastalıkları, böbrek hastalıkları, kemik hastalıkları, meme hastalıkları,diş ve diş eti eti hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Mikrobiyoloji : Mikroorganizma adı verilen, birçoğu ancak mikroskopta görülebilen küçük canlıları inceleyen bir bilim dalıdır. Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda bu mikroorganizmalar incelenerek kişilerde oluşan hastalıkların ne olduğu saptanabilmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının oluşum nedeni saptanır. Hastanın ağrılarının geçmesini takiben bu ağrıların nedenini yok etmeye yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Genel Cerrahi : Genel Cerrahi çok önemli ve geniş bir alandır. İlgi alanına giren organların ve bunların hastalıkları ve tedavilerinin çeşitliliği ve bu alanlarda süratle gelişen teknoloji, cerrahi teknik uygulamalar ve hızla biriken yeni bilgi bir kişinin genel cerrahinin her alanında aynı bilgi ve beceriyi gösterebilmesini nerede ise imkansız kılmaktadır. Bu nedenle günümüzde artık genel cerrahi yerini yavaş yavaş özel cerrahiye bırakmaktadır.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

haseki topçular semt polikliniği diş online randevu-85 Hastane kurallarına uymak istemeyen; techizatlara kasti olarak hasar bırakan, uyarıları hafife alan hasta ve refakatçilerinden verdikleri zarar tahsil edilebilir.
Çöpünüzü çöp kutularına özen gösteriniz. WC’yi temiz bırakınız.
Herhangi bir eşyanızın çalınması yahut sahipsiz torba gördüğünüz durumda servisin güvenlik personeline bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Şahsi eşyalarınızı odanızda bulunan dolabınızda toplu saklayınız.
TV seyrederken sesini çok fazla açmamaya özen gösteriniz.
Kaldığınız odada bulunan tıbbi ekipmanları gözetmen gözetiminde kullanın.
Arabanızı kurumun otoparkında hastalara ayrılmış kısımlara ve başka araçların çıkmasına mani olmayacak şekilde bırakınız.
Aldığınız randevuya erkenden gelin.
Mobil telefonlarınızı sağlık kurumunda sessiz moda tutunuz.
Ziyaretçiler, kendilerine verilen ziyaretçi/refakatçi kartını bulundurmalıdır.
Hastane görevlilerinin uyarılarını dinleyiniz.
Muayene sırasına saygı göstermeli, diğer hastaların sırasını almamalısınız. Acil durumlar dışında öncelik talebinde bulunmayınız.
Görevli doktorlar haricinde müdahalede bulunanlara izin vermeyiniz.
Hastane çalışanlarını haksız işlem yaptırmaya çalışmayınız.
Hasta ziyaretleri yoğun bakım müsaitliğine bakılarak planlanır.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Doktorların vizite saatlerinde sağlıklı çalışılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
Hastanede doktor tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Canlı çiçeklerin hasta odasında tutulması yasaktır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

İsterseniz cep telefonunuz ile ya da sabit telefonla Alo 182 servis hattını arayarak hastane randevu alma hattını arayın.

Randevuyu alan bireyin değil de hekime görünecek bireyin Vatandaşlık numarasını operatörlere söyleyeceksiniz

TC kimlik numarasını ilettikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra gideceğiniz saat ve günü belirtiyorsunuz. Müsaitlik durumu dikkate alınarak size müsaitlik verip kesin randevu tarihini belirtiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün yahut zamanını başka zamana almak için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu Alma Sistemi

Bağlantısı verilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan sayfadaki doldurmanız gereken bilgileri doldurmanız isteniyor. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ile şifre, mail adresinize iletiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu alan bireyin değil doktora görünecek bireyin Vatandaşlık numarasını sayfaya yazıyorsunuz

Vatandaşlık numarasını belirttikten hemen sonra, sağlık hizmeti alacak kişinin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini vereceksiniz. Herhangi bir ön bilginiz bulunmuyorsa yardım istemek istediğinizde Alo 182 hattını arayıp operatörlere danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu seçildikten sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak randevu tarih ve zamanı gireceksiniz.

Aldığınız randevu gün yahut zamanını değiştirmek işlemi için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun düzeltmeyi yapabilirsiniz.