hekimoğlu ali paşa sağlık ocağı randevu

Sitemizi ziyaret edenlerin geniş çerçeveli konulara en kısa yoldan erişebilmesi ve cevap bulabilmesi düşüncesiyle kapsamlı araştırmalar yaptık. hekimoğlu ali paşa sağlık ocağı randevu bilgilerini incelerken önemi vurgulanan tavsiyeleri incelemeyi unutmayın. Tekrar ihtiyacınız olduğunda pratik olarak yazılarımıza erişebilmek isterseniz sitemizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Online olarak istediğiniz her şeyin mutlak bir yanıtını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar kolay olmadı. Hastane bilgilerimiz haftalık güncel olup, resmi hastane randevu portalı & hastanelerin şahsına ait internet sitelerinden elde edilen bilgilerin derlenmesi ile oluşmaktadır. Portalımızın son düzenlenme tarihi: 20 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Akupunktur, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Embriyoloji ve Histoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Hematoloji, İmmünoloji, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Patoloji, Mamagrofi, Doğumhane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri mevcuttur.

Hastane bazı bölümleri, hizmet alanları

hekimoğlu ali paşa sağlık ocağı randevu-89

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, Genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini uygulamaktadır.

Patoloji: Pataloji bölümünde mide-bağırsak hastalıkları, böbrek hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Dahiliye : İç Hastalıkları birimi pek çok yan dala ayrılır. Böbrek hastalığından, karaciğer hastalıklarına tüm rahatsızlıkların çözüm merkezidir. Bazı alt dallar: Göğüs Hastalıkları, Onkoloji, Kardiyoloji.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının oluşum nedeni saptanır. Hastanın şikayetlerinin azalmasını takiben bu ağrıların nedenini yok etmeye yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Sağlık kuruluşlarında bu kurallara uyun

hekimoğlu ali paşa sağlık ocağı randevu-28Hastanelerde Tütün mamülleri içmek yasaktır.
Hastane içinde yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme süreceğini negatif yönde etkileyeceğinden çok hassasiyet gösterilmelidir.
Tedavi gördüğünüz serviste bulunan ve teslim aldığınız tüm ekipmanların kullanımında dikkatli davranınız.
Şüplelendiğiniz herhangi şahısla karşılaşırsanız vakit haybetmeden ilgili hastane personelini durumdan haberdar edin.
Şahsi eşyalarınızı odanızda bulunan dolabınızda derli toplu şekilde saklayınız.
Tanımadığınız kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz. Kaldığınız odanın temiz olmasına özen göstererek düzenli kalmasını sağlayın. Otomobilinizi kurumun park alanında ziyaretçilere ayrılmış yerlere ve başka araçların çıkmasına engel olmayan şekilde bırakın.
Hastanelere gidiyorsanız yanınızda tek bir refakatçi bulunması yeterli olur. fazla refatatçi lüzumsuz yere kalabalık oluşturur bundan ötürü personelin rahatlıkla görevlerini yapmalarına mani olur.
Sağlık kurumuna giderken randevudan minimum 30 dk. önceden giderseniz, kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Rahatsızlanmadıkları sürece hastaneye yanınızda küçük bebek götürmeyin.
Hastaneye yemek götürmemelisiniz.
Ziyaretçi olarak gelenler, kendilerine verilen yaka kartını bulundurmalıdır.
Hastane çalışanlarına ve diğer hastalara hoşgörülü olmaya özen gösteriniz.
Yangın merdivenlerini gereksiz yere kullanmayınız.
Sağlık personelini haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Sağlık kurumlarının sizlere ait olduklarını, hastane personelinin da sizlere hizmet verdiğini unutmayın.
KadınHastalıkları bölümlerinde erkek refakatçilerin kalması uygun değildir.
Canlı çiçeklerin odalarda bakılması yasaklanmıştır.
Odalardaki yataklar tertipli kullanılmalıdır.
Hasta yakınlarının yataklara yatmaları yasaktır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz mobil telefondan ya da ev telefonundan Alo 182 servisini arayarak hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil de hekime görünecek bireyin TC kimlik numarasını görevlilere ileteceksiniz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten sonraki adımda, muayene olacak kişinin hangi hastaneden randevu almayı istediğini söylüyorsunuz. Bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa talep ederseniz bulunulan ile dayanarak, gidilecek sağlık kuruluşu ile ilgili yönlendirme yapılıyor.

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra randevu gün ve saati belirteceksiniz. Uygun olma durumuna göre size teyit verip en uygun randevu tarihini aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini yahut saatini değiştirmek için Alo 182 hattından değişiklik yaptırabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız ekrandaki doldurmanız gereken alanları tamamlamanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifreniz, eposta adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil de tedavi görecek kişinin TC kimlik numarasını siteye gireceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten sonraki adımda, hekime görünecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercih edildikten sonra uygun olma durumuna göre gideceğiniz tarih ve zamanı seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunun gününü veyahut zamanını başka zamana almak işlemi için web sitesinden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.