iş bankası siyami ersek hastanesi şubesi

Sitemizi ziyaret edenlerin gerçek bilgilere en kolay yoldan ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi amacıyla uzun süren çalışmalar yaptık. iş bankası siyami ersek hastanesi şubesi sayfamızı okurken paylaşılan tavsiyeleri incelemeyi pas geçmeyin. İleride ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla sayfalarımıza ulaşabilmek için hastane.aramak.org’u favorilerinize ekleyebilirsiniz. Internette bulmaya çalıştığınız her bilginin mutlaka bir detayını websitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu kadar keyifli olmamakta. Sağlık Kurumu bilgilerimiz haftalık güncel olup, resmi randevu web sitesi ve kurumların şahsına ait internet sitelerinden elde edilen veilerin düzenlenmesi ile oluşmaktadır. Sitemizin nihai güncellenme tarihi: 24 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Alerjisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Radyolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, El Cerrahisi, Endodonti, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Onkolojisi, Halk Sağlığı, Kalp ve Damar Cerrahisi, Neonatoloji, Nükleer Tıp, Prostodonti, Radyasyon Onkolojisi, Romatoloji, Tıbbi Parazitoloji, Üroloji, Doğumhane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri verilmektedir.

Sağlık kurumlarının birimleri, ilgi alanları

iş bankası siyami ersek hastanesi şubesi-17

Sinir Sistemi Hastalıkları : Beyin damar hastalıkları, baş ağrısı, epilepsi(sara), periferik sinir hastalıkları, kas hastalıkları, multupl skleroz ve benzeri hastalıklar, uyku bozuklukları, nöroloji bölümünün yoğun olarak ilgilendiği hastalık gruplarını oluşturur.

Radyoloji: Tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen dijital görüntüler, yine dijital ortamda arşivlenmektedir.

Patoloji: Pataloji bölümünde karaciğer hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Biyokimya Laboratuvarı : Bu birimde bilhassa kısırlık takibinde, tiroid hormonlarının incelenmesinde, vitamin düzeylerinin ölçülmesinde ve kalp rahatsızlıklarının değerlendirilmesinde yer alan testler çalışılmaktadır. Burada kanser hakkında bilgi sağlayan kanda tümör belirteçleri de ölçülür.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının tanısı konulur. Hastanın ağrılarının geçmesini takiben bu şikayetlerin sebebini yok etmeye yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

iş bankası siyami ersek hastanesi şubesi-34Tedavi gördüğünüz klinikte bulunan ve size teslim edilen tüm malzemelerin kullanılmasında dikkatli davranınız.
Hastanenin koymuş olduğu kurallara uymamakta direnen; techizatlara bilerek hasar bırakan, ikazları ciddiye almayan hasta ve refakatçilerinden sebep oldukları hasar talep edilebilir.
Çöpleri çöp kutularına atmaya özen gösterin.
Yatmaya geliyorsanız zorunlu durumlar haricinde ziynet eşyası getirmeyin.
Erkek hastaların yanında erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi bununması durumuna dikkat edin.
Personel harici kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Odada bulunan demirbaşların kırılması durumunda hastane personeline haber veriniz.
Odanızdaki tıbbi ekipmanları bir yetkili bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösteriniz.
Herhangi bir problemle karşılaşıldığında hemen hastane personelinden yardımda bulunmasını isteyin.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayın.
Randevunuza vaktinde gelmeye dikkat ediniz.
Hastaneye gidiyorsanız randevudan en az yarım saat önce giderseniz, evrak işlemlerini halledebilirsiniz.
Yangın çıkışlarını gereksiz yere kullanmayın.
Muayene sırasına uymalı, başka hastaların önüne geçmemelisiniz.
Hekimleri haksız işlem yaptırmaya çalışmayınız.
Doktorların vizite saatlerinde rahat çalışılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir. Jinekoloji bölümlerinde erkeklerin kalması uygun değildir.
Hastane içerisinde hekim tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı, kullanılmayacak tekerlekli sandalyeler geri bırakımalıdır.
Hasta yatakları tertipli tutulmalıdır. Hasta yakınlarının yataklara oturmaları kesinlikle yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre isterseniz mobil telefonunuz ile yahut sabit hattınızdan Alo 182 servis hattını arayarak hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu alan kimsenin değil doktora görünecek bireyin TC kimlik numarasını asistanlara ileteceksiniz

TC kimlik numarasını söyledikten hemen sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra gideceğiniz gün ve saati belirtiyorsunuz. Müsaitlik durumu dikkate alınarak sizlere uygunluk verip en son randevu zamanını iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarih veya saatini başka zamana almak için 182’den değişiklik yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

İnternet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız ekrandaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız istenir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre, email adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan bireyin değil doktora görünecek hastanın Vatandaşlık numarasını web sitesine giriyorsunuz

Vatandaşlık numarasını belirttikten sonra, hekime görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra uygun olma durumuna göre randevu zaman ve tarihi gireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini veya saatini başka zamana almak işlemi için web sitesinden uygun düzeltmeyi yapabilirsiniz.