ısparta doğum hastanesi nöbetçi doktor

Okuyucularımızın düzenli konulara en kolay yoldan ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi amacıyla kapsamlı araştırmalar hayata geçirdik. ısparta doğum hastanesi nöbetçi doktor makalesini okurken paylaşılan uyarıları okumayı unutmayın. Gelecekte ihtiyacınız olduğunda kolayca yazılarımıza erişebilmek isterseniz web sitemizi favori listenize ekleyin. Online olarak arzu ettiğiniz her bilginin mutlak bir yanıtını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar kolay olmadı. Sağlık Kuruluşları listelerimiz günlük aktüel olup, kamu online randevu portalı ile kuruluşların kendilerine ait web sitelerinden alınmış veilerin derlenmesi ile oluşturulmuştur. Sitemizin nihai güncellenme tarihi: 24 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Aile Hekimliği, Biyoetik, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Psikiyatrisi, Dermatoloji, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Neonatoloji, Nükleer Tıp, Prostodonti, Radyodiagnostik, Romatoloji, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Yoğun Bakım bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri yer almaktadır.

Sağlık kurumlarının birimleri, hizmet alanları

ısparta doğum hastanesi nöbetçi doktor-77

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Bilgisayarlı tomografi : Magnetik rezonans, sinir sistemi anjiografileri hastalıkların doğası ile ilgili bilgiler verir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile oldukça hassas ameliyatlar yapılabilmekte ve önceden ölümle sonuçlanan ameliyatlar artık olumlu sonuçlanmaktadır.

Mamografi : Bu merkeze başvuran hastalar, meme hastalıkları konusunda uzman olan hekimler tarafından değerlendirilmektedir.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

ısparta doğum hastanesi nöbetçi doktor-73 Ziyaret saatleri yoğun bakımın uygunluğuna göre planlanır.
Hastanede Tütün mamülleri kullanımı yasaktır.
Yattığınız bölümde bulunan ve size teslim edilen malzemelerin kullanımında özenli davranınız. Çöplerinizi evsel atık kutusuna özen gösteriniz.
Herhangi bir eşyanızın çalınması ya da sahibi belirsiz eşya gördüğünüzde servisin görevlisine haber vermeyi ihmal etmeyin.
Hastaneye yatış için geliyorsanız zorunlu haller dışında kıymetli eşya getirmeyiniz.
Kadınların yanında kadın refakatçi, erkek hastalara erkek refakatçi bulunmasına dikkat ediniz.
Tanımadığınız kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Televizyon izlerken sesini çok açmayın.
Kaldığınız odada bulunan demirbaşların arızalanması durumunda ilgili hastane personeline haber veriniz.
Herhangi bir problemle karşılaştığınızda kesinlikle personelden yardım talep edin.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayın.
Arabanızı kurumun otoparkında ziyaretçilere tahsis edilmiş kısımlara ve başka araçların çıkmasına engel olmayan şekilde bırakınız.
Sağlık kurumuna giderken sizinle beraber sadece bir refakatçi bulundurmanız yeterli olacaktır. fazla kişi lüzumsuz yere kalabalık oluşturur bundan ötürü sağlık personelinin rahat çalışmalarına engel olur.
Randevularınıza erken gelmeye özen gösterin.
Hastanelere gidiyorsanız randevudan minimum 30 dakika önceden giderseniz, kayıt işlemlerinizi halledebilirsiniz.
Rahatsızlanmadıkları sürece hastaneye giderken yanınızda küçük çocuk götürmeyiniz.
Sağlık kurumuna yemek götürmeyin.
Mobil telefonlarınızı sağlık kurumunda sessiz moda tutunuz.
Refakatçiler, kendilerine verilen yaka kartını bulundurmalıdır. Hastane personelinin ikazlarını dinleyin.
Yangın çıkışını gereksiz yere kullanmayınız.
Görevli sağlık çalışanları dışında müdahale edenlere izin vermeyiniz.
Sağlık çalışanlarını haksız işlem yaptırmaya çalışmayınız.
Hastanelerin sizlere ait olduğunu, hastane çalışanlarının sizlere hizmet verdiğini hatırlayın.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakım uygunluğuna göre planlanır.
Jinekoloji servislerinde erkeklerin kalması uygun değildir.
Canlı çiçeklerin hasta odalarında muhafaza edilmesi yasaklanmıştır.
Hasta yatakları düzenli tutulmalıdır. Elektrik düğmeleri ve sular açık bırakılmamalıdır.

ALO 182 Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

İsteğe bağlı olarak mobil hattınızdan veyahut ev hattından ALO 182 hattını arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu alan kişinin değil tedavi görecek kimsenin TC kimlik No’sunu görevliye belirteceksiniz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten sonraki aşamada, hekime görünecek şahsın hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini belirteceksiniz. Bir bilginiz bulunmuyorsa istediğinizde yaşanılan yerleşime göre, tedavi görülecek sağlık kuruluşu ile ilgili tavsiyede bulunuluyor.

Hastane seçildikten sonra randevu gün ve saati belirteceksiniz. Uygunluk durumu göz önünde bulundurularak sizlere uygun randevu zamanını söylüyorlar.

Aldığınız randevunun tarihini veya zamanını başka zamana almak isterseniz 182’yi arayarak değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

Webden Randevu Alma Sistemi

Belirtilen siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen sayfadaki sizden istenen alanları tamamlamanız istenir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adı ve şifreniz, eposta adresine iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevu alan kimsenin değil sağlık hizmeti alacak kimsenin Vatandaşlık numarasını sisteme giriyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten sonra, muayene olacak kişinin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini seçeceksiniz. Belli bir ön bilginiz yoksa destek almak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayıp operatörlere danışabilirsiniz.

Hastane seçimi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak randevu tarih ve zamanı giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gününü veya saatini değiştirmek isterseniz bu web sitesinden uygun revizyonu yapabilirsiniz.