istanbul beykoz devlet hastanesi tel

Siz okuyucularımızın derli toplu konulara pratik bir şekilde göz atabilmesi ve cevap bulabilmesi için özenli derlemeler yaptık. istanbul beykoz devlet hastanesi tel yazımızı incelerken bilgi paylaşılan uyarıları incelemeyi unutmayın. Tekrar ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla sayfalarımıza gelebilmek isterseniz hastane.aramak.org’u favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Internette istediğiniz her şeyin mutlaka bir cevabını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak asla bu kadar basit olmamıştı. Hastane listelerimiz haftalık aktüel olup, devlet randevu sitesi ile kuruluşların şahsına ait web sitelerinden alınmış dataların toplanması ile oluşturulmuştur. Sitemizin en son düzenlenme tarihi: 24 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Algoloji, Biyoetik, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Nefrolojisi, Dermatoloji, El Cerrahisi, Endodonti, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nefroloji, Ortodonti, Pratisyen, Radyodiagnostik, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Patoloji, Rontgen, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri mevcuttur.

Hastane servisleri ve ilgi alanları

istanbul beykoz devlet hastanesi tel-95

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, başarısızlıkla sonuçlanmış tüp bebek vakalarından ileri yaştaki kadınların anne olmasına kadar farklı birçok konuda başarı için yoğun çaba harcar.

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Mikrobiyoloji : Mikroorganizmaların pek çoğu, insanda hastalıklara neden olmaktadır. Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda bu mikroorganizmalar incelenerek kişilerde oluşan hastalıkların ne olduğu saptanabilmektedir.

Check-up merkezi : Check up, sağlıklı kişilerin sağlık durumlarının değerlendirilmesidir. Birçok hastalıkta erken farkındalık hayati önem taşır. Standart bir check up’ta olması gereken testlerden birkaçı; kolesterol düzeyi, sarılık testi, tam idrar analizi.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, estetik ve onarım cerrahisi ile ilgilenir. Estetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kendini algılayışını geliştirir. Onarım cerrahisi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, bazı akciğer hastalıklarının kesin tanısına imkan veren bronkoskopi işlemi yapılmaktadır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının tedavisine yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğer kaynaklı nefes darlıklarının değerlendirilmesi amacına yönelik ilaçlı solunum fonksiyon testleri yapılmaktadır. Uyurken solunum problemleri inme gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları içinde en önemli rahatsızlıklardandır. Tıkayıcı uyku apne sendromu en sık görülenidir.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

istanbul beykoz devlet hastanesi tel-34Tüm kapalı alanlarda Tütün mamülleri içmek yasaklanmıştır.
Hastanenin kapalı alanlarında bağırarak konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme ve tedavi süreceğini olumsuz etkileyeceğinden çok dikkat edilmelidir.
Tedavi gördüğünüz bölümde teslim aldığınız ekipmanların kullanımında dikkatli olunuz.
Tuvaletleri temiz kullanmaya özen gösteriniz.
Şüphe duyduğunuz kişiyle karşılaştığınızda kati suretle ilgili güvenlik personelini durumdan haberdar ediniz.
Özel eşyalarınızı size tahsis edilen dolapta toplu saklayınız.
Otomobilinizde ziynet eşyası bırakmayınız.
Kaldığınız odada bulunan tıbbi teçhizatları sorumlu bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösteriniz.
Otomobilinizi hastanenin park alanında hastalara tahsis edilmiş yerlere ve başka araçların çıkmasına mani olmayan biçimde park ediniz.
Sağlık kurumlarına giderken yanınızda bir refakatçi bulunması yeterli olacaktır. Daha fazla kişi gereksiz kalabalık oluşturur bu nedenle doktorların rahatlıkla görevlerini yapmalarına engel olur.
Randevularınıza erken gelin. Sağlık çalışanlarına ve öteki hastalara nazik olunuz.
Hastane çalışanlarının ikazlarını dinleyiniz.
Sorumlu sağlık çalışanları haricinde müdahalede bulunanlara müsaade etmeyin.
Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakımın uygunluk durumuna bakılarak belirlenir.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi kalamaz.
Doğum servislerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun değildir.
Yataklar düzenli tutulmalıdır.
Elektrik düğmeleri ve musluklar açık bırakılmamalıdır.

ALO 182 Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre mobil telefonunuz ile yahut sabit hattınızdan ALO 182 hizmet hattını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu ayarlayan bireyin değil de doktora görünecek hastanın TC kimlik No’sunu asistana belirtiyorsunuz

TC kimlik No’sunu söyledikten sonraki adımda, hekime görünecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra gideceğiniz saat ve günü bildiriyorsunuz. Uygunluk durumu göz önüne alınarak size bilgi verip kesin randevu zamanını belirtiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün veya zamanını değiştirmek için 182’den değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

İnternetten Randevu Alma Sistemi

Bağlantısı verilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız ekrandaki gerekli bilgileri tamamlamanız gerekiyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, mail adresinize iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu alan şahsın değil doktora görünecek şahsın TC kimlik numarasını sayfaya yazıyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten hemen sonraki aşamada, muayene olacak kişinin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini vereceksiniz. Bir sağlık kuruluşu tercihiniz yoksa destek talebinde bulunmak isterseniz Alo 182 hattını arayarak ilgili kişiye danışabilirsiniz.

Hastane seçimi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak randevu gün ve saati seçeceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih ya da zamanını başka zamana almak isterseniz web sitesinden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.