kanuni eğitim araştırma hastanesi doktor çalışma takvimi

Ziyaretçilerimizin gerçek yazılara en kısa yoldan göz atabilmesi ve okuyabilmesi düşüncesiyle uzun süren derlemeler yaptık. kanuni eğitim araştırma hastanesi doktor çalışma takvimi yazısını incelerken bilgi paylaşılan ipuçlarını gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Gelecekte ihtiyacınız olduğunda kolayca makalelerimize girebilmek isterseniz bu siteyi favori listenize ekleyin. İnternette istediğiniz her şeyin mutlaka bir detayını portallarımızda keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu kadar kolay olmadı. Sağlık Kuruluşları bilgilerimiz aylık aktüel olup, resmi hastane randevu web sitesi ve kuruluşların şahsına ait web sitelerinden alınmış bilgilerin derlenmesi ile meydana getirilmiştir. Web sitemizin son güncellenme tarihi: 25 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Aile Hekimliği, Biyoetik, Çocuk Alerjisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, El Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Hepatoloji, Kardiyoloji, Neonatoloji, Perinatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları verilmektedir.

Sağlık kurumlarının servisleri, hizmet alanları

kanuni eğitim araştırma hastanesi doktor çalışma takvimi-85

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkin kalp ameliyatlar yapılmaktadır.

Pediatri : Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

Biyokimya Laboratuvarı : Bu birimde bilhassa infertilite takibinde, metabolizmanın hareketinde ciddi role sahip tiroid hormonlarının incelenmesinde, vitamin düzeylerinin ölçülmesinde ve kalp rahatsızlıklarının değerlendirilmesinde yer alan testler çalışılmaktadır. Burada kanser ile ilgili bilgi sağlayan kanda tümör belirteçleri de ölçülür.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

kanuni eğitim araştırma hastanesi doktor çalışma takvimi-63TV seyrederken sesi çok fazla açmamaya özen gösteriniz.
Hastane içerisinde yüksek sesle konuşmak hastanedeki hastaların dinlenme ve tedavi süreçlerini olumsuz etkileyeceğinden çok hassasiyet gösterilmelidir.
WC’yi temiz kullanmaya özen gösteriniz.
Özel eşyalarınızı dolabınızda toplu olarak saklayınız.
Bulunduğunuz odanın temiz kalmasına özen göstererek düzenli olmasını sağlayınız.
Odanızda bulunan ekipmanların kırılması halinde hastane personeline haber veriniz.
Odanızdaki tıbbi teçhizatları bir yetkili gözetiminde kullanınız. Aldığınız randevuya vaktinden önce gelmeye özen gösteriniz.
Sağlık kurumuna yiyecek götürmemelisiniz.
Ziyaretçiler, kendilerine verilen yaka kartını takmalıdır.
Güvenlik çalışanlarının ikazlarını dikkate alın.
Doktor sırasına riayet etmeli, diğer hastaların hakkını yememelisiniz.
Sağlık çalışanlarını haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi kalamaz.
Doktorların vizite saatinde sağlıklı muayene yapılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekmektedir.
Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı, işi biten tekerlekli sandalyeler iade edilmelidir.

Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

İster cep telefon ile veyahut sabit telefonla ALO 182 hizmet hattını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu ayarlayan kimsenin değil de tedavi görecek hastanın Vatandaşlık numarasını operatöre belirteceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonra, tedavi görecek şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini veriyorsunuz. Bir tercihiniz yoksa arzu ederseniz ikamet edilen vilayete göre, gidilecek sağlık kuruluşları hakkında bilgi veriliyor.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra gideceğiniz tarih ve zamanı bildiriyorsunuz. Uygun olma durumu dikkate alınarak size uygunluk verip en son zamanı bildiriyorlar.

Aldığınız randevunun tarihini veyahut saatini değiştirmek zorunda kalırsanız 182’yi arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Online Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen sayfadaki gerekli alanları doldurmanız gerekiyor. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, eposta adresinize gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu alan kimsenin değil de tedavi görecek şahsın Vatandaşlık numarasını siteye gireceksiniz

Vatandaşlık numarasını belirttikten sonraki aşamada, tedavi görecek hastanın hangi hastaneden randevu almayı istediğini belirteceksiniz. Belli bir ön bilginiz bulunmuyorsa yardım istemek isterseniz 182’yi arayıp operatörlere akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak gideceğiniz gün ve saati gireceksiniz.

Aldığınız randevunuzun tarihini veyahut zamanını başka zamana almak işlemi için bu web sitesinden uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.