karataş hastanesi doğum fiyatları

Okuyucularımızın değerli yazılara zahmet çekmeden erişebilmesi ve okuyabilmesi amacıyla detaylı derlemeler yaptık. karataş hastanesi doğum fiyatları sayfasını okurken paylaşılan uyarıları gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Gelecekte aradığınızda rahatlıkla sayfalarımıza ulaşabilmek için hastane.aramak.org’u tarayıcınızın favorilerine ekleyin. Webde istediğiniz her şeyin mutlaka bir detayını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar basit olmamıştı. Hastane listelerimiz haftalık aktüel olup, devlet hastane randevu portalı ve hastanelerin kendilerine ait web sitelerinden ulaşılan dataların toplanması ile meydana getirilmiştir. Web sitemizin en son güncellenme tarihi: 20 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Algoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Nörolojisi, Dermatoloji, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Endodonti, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, İç Hastalıkları, İmmünoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Restoratif Diş Tedavisi, Spor Hekimliği, Tıbbi Patoloji, Mamagrofi, Ameliyathane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.

Hastane bazı birimleri ve ilgi alanları

karataş hastanesi doğum fiyatları-88

Sinir Sistemi Hastalıkları : Diğer uzmanlık dallarını ilgilendiren hastalıkların, sinir sistemini etkilediği durumlarda da, konusunda uzmanlaşmış nörologlar, konsültasyon hizmeti verirler.

Radyoloji: Tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen dijital görüntüler, yine dijital ortamda arşivlenmektedir.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Poliklinik hizmeti yanı sıra endoskopi dalında da tanı ve tedavi amaçlı tüm gastroenteroloji işlemleri yapılmaktadır.

Check-up merkezi : Check up, henüz şikayete yol açmamış olası bir hastalığın tarama ile erken tanısıdır. Özellikle kanserde erken tedavi hayati önem taşır. Standart bir check up kontrolünde yapılması gereken testlerden bazıları; organ fonksiyonlarını değerlendiren kan testleri, lipid düzeyi, tam idrar analizi.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının oluşum nedeni saptanır. Hastanın şikayetlerinin geçmesini takiben bu şikayetlerin nedenini yok etmeye yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Hematoloji: Hematolojik kanserlerin de tedavi edilebilme oranı hızla artmaktadır.

Acil Servis : Gün içinde hastanede branşlar ile desteklenen Acil Servis, gece de hastane içinde kendi servislerinde nöbet tutan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. uzmanları ile desteklenir. Diğer servislerde ise nöbet tutan hekimler acil servis tarafından çağrıldıklarına mümkün olduğunca hızlı davranarak acil konsültasyona cevap vermektedir. Tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil servis içerisinde, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların öncelikli gözlemleri bu bölümde yapılır. Bunun dışında bir travma odası bulunur.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların diş tedavileri, uzman yaklaşımı gerektiren bir diş hekimliği branşıdır. Çocukların gelişme sürecinde iskeletsel çene gelişimi, Ortodontistler tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Büyüme çağındaki çocukların sağlıklı ağız yapısına sahip olmalarını sağlayacak önlemler alınmalıdır.

Hastanede dikkat etmeniz gerekenler

karataş hastanesi doğum fiyatları-82 Erkeklerin yanında erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi olmasına dikkat ediniz.
Sağlık kurumunda Tütün mamülleri içmek yasaklanmıştır.
Hastanede yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme süreçlerini olumsuz etkileyeceğinden çok özen gösterilmelidir.
Bulunduğunuz serviste teslim aldığınız tüm malzemelerin kullanımında dikkatli davranınız.
Hastanenin koyduğu kurallara uymayan; eşyalara kasti hasar bırakan, yapılan uyarıları ciddiye almayan hastalar ve yakınlarından uğrattıkları zarar talep edilebilir.
Hastaneye yatmaya gelecekseniz zorunlu haller haricinde fazla miktarda para getirmemeye dikkat edin.
Kaldığınız odada bulunan ekipmanların arızalanması durumunda personele bilgi veriniz.
Randevunuza vaktinde gelmeye dikkat edin.
Hastanelere giderken size verilen saatten en az 30 dakika önce giderseniz, kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Rahatsızlanmadıkları sürece sağlık kurumuna giderken yanınızda bebek götürmeyiniz.
Mobil cihazlarınızı hastane içerisinde kısık seste kullanınız.
Refakatçiler, kendilerine verilen ziyaretçi/refakatçi kartlarını bulundurmalıdır.
Sağlık çalışanlarına ve diğer hastalara yardımcı olunuz.
Acil müdahale gerektiren durumlar dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Sağlık kurumlarının size ait olduğunu ve sağlık personelinin size hizmet ettiğini aklınızdan çıkarmayın.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Hastane içinde doktor tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı ve işi biten sandalyeler geri teslim edilmelidir. Canlı çiçeklerin odalarda bulundurulması yasaklanmıştır.
Ziyaretçilerin hasta yataklarına yatmaları yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

İsteğe bağlı olarak mobil telefonunuzla ya da sabit hattan Alo 182 hattını arayarak hastane randevusu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu alan şahsın değil de tedavi görecek kimsenin TC kimlik No’sunu asistana vereceksiniz

Vatandaşlık No’sunu verdikten sonra, hekime görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçildikten sonra gideceğiniz tarih ve zamanı bildiriyorsunuz. Müsait olma durumu göz önünde bulundurularak size müsaitlik verip en uygun zamanı bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gününü ya da saatini başka zamana almak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Online Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan sayfadaki doldurmanız gereken bilgileri doldurmanız gerekiyor. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ile şifreniz, eposta adresinize gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu alan kimsenin değil de tedavi görecek kişinin TC kimlik numarasını siteye yazıyorsunuz

Vatandaşlık numarasını verdikten hemen sonraki aşamada, muayene olacak bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra uygun olma durumunu göz önüne alarak randevu tarih ve zamanı giriyorsunuz.

Aldığınız randevunun gününü veyahut saatini değiştirmek isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.