kayseri devlet hastanesi en iyi cildiye doktoru

Ziyaretçilerimizin detaylı yazılara en kolay yoldan göz atabilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla özenli çalışmalar gerçekleştirdik. kayseri devlet hastanesi en iyi cildiye doktoru sayfamızı gözden geçirirken bilgi verilen ipuçlarını incelemeyi pas geçmeyin. İleride ihtiyaç duyduğunuzda kolayca web sitemize gelebilmek isterseniz hastane.aramak.org’u favorilerinize ekleyebilirsiniz. Online olarak bulmaya çalıştığınız her bilginin mutlaka bir cevabını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar basit olmadı. Sağlık Kuruluşları bilgilerimiz günlük güncel olup, kamu randevu web sitesi ve kurumların şahsına ait web sitelerinden alınmış veilerin derlenmesi ile oluşturulmuştur. hastane.aramak.org nihai düzenlenme tarihi: 22 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Aile Hekimliği, Androloji, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Ürolojisi, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Halk Sağlığı, Jinekoloji, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Pratisyen, Restoratif Diş Tedavisi, Spor Hekimliği, Tıbbi Mikrobiyoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları verilmektedir.

Hastane bazı servisleri, ilgi alanları

kayseri devlet hastanesi en iyi cildiye doktoru-66

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp ameliyatlar yapılmaktadır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Hastanelerde uymanız gereken kurallar

kayseri devlet hastanesi en iyi cildiye doktoru-11 Koridorlarda yüksek sesle konuşmayın.
Şüpheli durumla karşı karşıya kaldığınızda vakit haybetmeden ilgili sorumluyu durumdan haberdar edin.
Şahsi eşyalarınızı odanızdaki dolabınızda tertipli şekilde saklayınız.
Erkek hastaların yanında erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi bulunmasına dikkat edin. Televizyon seyrederken sesini çok fazla açmamaya özen gösterin.
Odada bulunan tıbbi ekipmanları yetkili bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösteriniz.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayınız.
Randevularınıza vaktinde gelmeye özen gösteriniz.
Sağlık kurumlarına gidiyorsanız aldığınız randevudan en az 30 dk. önce giderseniz, gerekli kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.
Hasta olmadıkları sürece sağlık kurumlarına yanınızda küçük çocuk götürmeyin.
Güvenlik görevlilerinin ikazlarını dikkate alınız. Acil durumlar dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Sağlık personelini baskı altına almaya çalışmayınız.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakım müsaitliğine bakılarak planlanır.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi kalamaz.
Doktor vizite saatinde sağlıklı çalışılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekir.
Jinekoloji servislerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun değildir.
Hastane içinde doktor bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı ve işi biten sandalyeler geri bırakımalıdır.
Gerçek çiçeklerin hasta odasında muhafaza edilmesi yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre ister cep telefonunuz ile yahut ev hattından Alo 182 hizmet hattını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu alan bireyin değil hekime görünecek kimsenin TC kimlik numarasını görevliye söyleyeceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra randevu saat ve günü belirtiyorsunuz. Uygun olma durumu dikkate alınarak sizlere bilgi aktarıp uygun tarihi iletiyorlar.

Aldığınız randevunun gününü veyahut saatini başka zamana almak işlemi için Alo 182 hattından değişiklik yaptırabilirsiniz.

Webden Randevu Alma Sistemi

Belirtilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız sayfadaki gerekli bilgileri doldurmanız istenir. Üye olduktan sonra kullanıcı adı ile şifre, mail adresinize gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil doktora görünecek kimsenin TC kimlik numarasını sisteme giriyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten sonraki aşamada, muayene olacak kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra uygun olma durumunu göz önünde bulundurarak randevu zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini veyahut saatini değiştirmek için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun değişikliği yapabilirsiniz.