kayseri devlet hastanesi randevu cildiye

Ziyaretçilerimizin derli toplu bilgilere zorluk çekmeden göz atabilmesi ve anlayabilmesi gayesiyle kapsamlı çalışmalar yaptık. kayseri devlet hastanesi randevu cildiye bilgilerini gözden geçirirken vurgulanan ipuçlarını gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla sitemize erişebilmek isterseniz bu siteyi favori listenize ekleyin. Online olarak istediğiniz her verinin mutlaka bir detayını sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu denli kolay olmamakta. Sağlık Kurumu listelerimiz günlük güncel olup, devlet hastane randevu portalı ile hastanelerin kendilerine ait web sitelerinden elde edilen bilgilerin toplanması ile oluşturulmuştur. Portalımızın son düzenlenme tarihi: 25 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Onkolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Diş Hekimi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Fizyoloji, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, İmmünoloji, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Pratisyen, Psikoloji, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Genetik, Rontgen, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri mevcuttur.

Hastane bazı birimleri, uzmanlık alanları

kayseri devlet hastanesi randevu cildiye-09

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Günümüzde ağrı 2 grupta ele alınmaktadır. Birincisi; çeşitli hastalıkların habercisi olarak karşılaşılan akut ağrıdır. Akut ağrı hastalığın belirtisidir. Çoğu kez vücudumuzda bulunan bir doku hasarının habercisidir. Akut ağrı vücudumuzun uyarı mekanizmasının önemli bir bileşenidir.

Check-up merkezi : Check up, yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Özellikle kanserde erken teşhis hayati önem taşır. Standart bir check up’ta olması gereken testlerden birkaçı; organ fonksiyonlarını değerlendiren kan testleri, hepatit testi, dışkıda kan aranması.

Kemoterapi : Kemoterapi, tümörün ilaçla tedavi edilmesi demektir. Cerrahi ve ışın tedavisi ile birlikte tümör tedavisinin çok önemli bir parçasıdır. Kemoterapi ile tümör hücreleri öldürülür veya tümörün büyümesi durdurulmaya çalışılır. Bazen tek, bazen birkaç ilaç çeşitli yollarla verilerek uygulanır.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, estetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgilenir. Estetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kendini algılayışını geliştirir. Rekonstrüktif cerrahi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocuk diş tedavileri, uzmanlık gerektiren bir daldır. Çocukların büyüme döneminde çene gelişimi, Ortodonti uzmanları tarafından takip edilmelidir. Gelişme çağındaki çocukların sağlıklı diş yapısına sahip olmalarına imkan verecek önlemler alınmalıdır.

Hastanede bu kurallara uyun

kayseri devlet hastanesi randevu cildiye-16Çöplerinizi evsel atık kutusuna atınız.
Şüphe duyduğunuz herhangi durumla karşı karşıya gelirseniz mutlaka güvenliği bilgilendiriniz.
Eşyanızın kaybolması veya sahipsiz bir poşet görülmesi halinde servisin görevlisine bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Tanımadığınız kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Bulunduğunuz odanın temiz olmasına özen göstererek toplu tutulmasını sağlayınız.
TV izlerken sesini fazla açmamaya özen gösterin.
Herhangi bir problemle karşılaşıldığında hemen hastane personelinden yardım isteyiniz.
Arabalarınızı hastanenin otoparkında ziyaretçilere tahsis edilmiş alanlara ve başkalarının araçlarının ilerlemesine mani olmayacak biçimde bırakmaya özen gösteriniz.
Randevularınıza vaktinde gelmeye dikkat edin.
Sağlık kurumuna içecek götürmemelisiniz.
Hastane personeline ve diğer hastalara yardımcı olunuz.
Hastane kurallara uymaya özen gösteriniz. Ayrıcalık istemeyiniz.
Sağlık çalışanlarının ikazlarını dinleyiniz.
Doktor sırasına saygı göstermeli, başka hastaların önüne geçmemelisiniz.
Hastanelerin size ait olduğunu, sağlık çalışanlarının da size hizmet ettiğini hatırlayın. Kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi kalamaz.
Doktor vizite sırasında sağlıklı muayene yapılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
Doğum servislerinde erkeklerin bulunması uygun olmaz.
Hastane içinde doktor tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Hasta yakınlarının yataklara uzanmaları kesinlikle yasaktır.
Işıklar ve sular açık bırakılmamalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz mobil telefondan veyahut ev hattınızdan Alo 182 telefonunu tuşlayarak hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevu ayarlayan kimsenin değil de hekime görünecek hastanın Vatandaşlık numarasını ilgili kişilere vereceksiniz

Vatandaşlık numarasını belirttikten hemen sonra, tedavi görecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercihi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi belirteceksiniz. Uygun olma durumu göz önüne alınarak sizlere teyit verip en son randevu zamanını iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün yahut saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız 182’den revize işlemi yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

İnternet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan sayfadaki gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, eposta adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevu ayarlayan kişinin değil sağlık hizmeti alacak kişinin Vatandaşlık No’sunu ilgili yere gireceksiniz

Vatandaşlık No’sunu verdikten hemen sonraki adımda, tedavi görecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak gideceğiniz tarih ve zamanı seçiyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün veya saatini başka zamana almak için bu web sitesinden uygun revizyonu yapabilirsiniz.