kocaeli köseköy diş hastanesi randevu

Sitemizi ziyaret edenlerin doğru sayfalara pratik yoldan göz atabilmesi ve inceleyebilmesi için kapsamlı derlemeler oluşturduk. kocaeli köseköy diş hastanesi randevu yazımızı gözden geçirirken önemi vurgulanan uyarıları gözden geçirmeyi atlamayın. Tekrar ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla yazılarımıza erişebilmek isterseniz web sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. Online olarak istediğiniz her bilginin mutlaka bir cevabını portallarımızda keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu kadar tatmin edici olmamakta. Sağlık Kuruluşları bilgilerimiz günlük güncel olup, resmi hastane randevu sitesi & hastanelerin şahsına ait internet sitelerinden elde edilen dataların derlenmesi ile meydana getirilmiştir. Web sitemizin nihai düzenlenme tarihi: 23 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Alerji Hastalıkları, Beslenme Uzmanı, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroentroloji Cerrahisi, Geriatri, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Neonatoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Doğumhane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları verilmektedir.

Sağlık kurumlarının bazı birimleri ve hizmet kapsamları

kocaeli köseköy diş hastanesi randevu-63

Kardiyoloji : Kardiyoloji birimi, kalp hastalıklarını teşhis etmek amacıyla hizmet vermektedir.

Kan Hastalıkları : Hematolojik hastalıkların tedavisi iyi bir ekip çalışması ve deneyim gerektirmektedir.

Nükleer Tıp : En basit tanımıyla nükleer tıp hastalıkların tanı ve tedavisinde radyoaktif maddelerin kullanımıdır.

Biyokimya Laboratuvarı : Bu bölümde özellikle kısırlık takibinde, tiroid hormonlarının incelenmesinde, vitamin düzeylerinin ölçülmesinde ve kalp hastalıklarının değerlendirilmesinde yer alan testler çalışılmaktadır. Burada kanser ile ilgili bilgi veren kanda tümör belirteçleri de ölçülür.

Enfeksiyon Hastalıkları : Enfeksiyonlar vücudumuzun her bölgesinde meydana gelebilen, bakteriler tarafından ortaya çıkan ve bir kısmı sirayet edebilen hastalıklardır. Gripten ciddi hatta ölümcül olabilen AIDS’e kadar enfeksiyon hastalıkları uzmanlarınca takip edilir.

Göz Merkezi / Göz Hastalıkları: Katarakt ameliyatları hastaların hemen hepsinde damla anestezi ile dikişsiz Fakoemülsifikasyon tekniğiyle yapılmaktadır.

Acil Servis : Gündüz hastanede mevcut bölümler tarafından destek gören acil servis, gece de hastane içinde kendi servislerinde nöbet tutan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. uzmanları ile desteklenmektedir. Diğer servislerde ise nöbetteki doktorlar acil servis tarafından çağrıldıklarına mümkün olduğunca hızlı davranarak acil konsültasyona destek vermektedir. Tıbbi techizatlar ile donatılmış olan acil servis bünyesinde, yatak başı ekranları yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların ilk gözlemleri burada yapılmaktadır. Bunun dışında bir küçük müdahale odası bulunabilir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocuk dişlerinin tedavileri, uzmanlığın gerekli olduğu ayrı bir diş hekimliği dalıdır. Çocukların büyüme çağında çene gelişimi, Ortodontistler tarafından izlenmelidir. Gelişim çağındaki çocukların sağlıklı bir çene yapısına sahip olmalarını sağlayacak önlemler alınmalıdır.

Hastanede uymanız gereken kurallar

kocaeli köseköy diş hastanesi randevu-97 Hastanede hekim bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir. Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakım müsaitlik durumuna göre belirlenir.
Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkek hastalara erkek refakatçi kalması durumuna önem verin. Hastanenin kapalı bölümlerinde Tütün mamülleri içmek yasaklanmıştır.
Hastane koymuş olduğu kurallara uymayan; techizatlara kasti hasar veren, yapılan ikazları dinlemeyen hastalar ve yakınlarından uğrattıkları zarar istenebilir.
Çöpünüzü evsel atık kutusuna özen gösteriniz.
Televizyon seyrederken sesi fazla açmayın.
Telefonlarınızı hastanede sessizde tutunuz.
Hastane çalışanlarına ve diğer hastalara anlayışlı olunuz. Sağlık kurumu işleyişiyle ilgili ilkelere uymaya dikkat edin. İltimas talebinde bulunmayınız.
Sağlık personelinin uyarılarını dinleyiniz.
Doktor sırasına uymalı, diğer hastaların hakkını yememelisiniz.
Acil haller dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Doktorları haksız işlem yaptırmaya çalışmayın.
Doktorların vizite sırasında rahat çalışılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekmektedir.
Klinik içerisinde hekim bilgisi dahilinde gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına yatmaları yasaktır.
Elektrik düğmeleri ve sular kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre isterseniz mobil hattınızdan ya da sabit telefondan Alo 182 hattını arayarak hastane randevu alma hattını arayın.

Randevuyu alan kişinin değil de hekime görünecek kişinin Vatandaşlık numarasını görevlilere belirteceksiniz

TC kimlik numarasını söyledikten hemen sonra, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra gideceğiniz saat ve günü kararlaştırıyorsunuz. Uygunluk durumu göz önüne alınarak size müsaitlik verip uygun tarihi iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarih ya da zamanını değiştirmek için Alo 182 hattından değişiklik yaptırabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız sayfadaki gerekli alanları tamamlamanız istenir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ile şifreniz, mail adresine gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu ayarlayan kimsenin değil tedavi görecek bireyin TC kimlik No’sunu sayfaya giriyorsunuz

TC kimlik No’sunu verdikten sonraki aşamada, hekime görünecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu dikkate alarak randevu tarih ve zamanı seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunun tarih ya da saatini değiştirmek için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.