kocaeli yuvacık diş hastanesi randevu sistemi

Sitemizi ziyaret edenlerin düzenli yazılara zorluk çekmeden erişebilmesi ve anlayabilmesi gayesiyle kapsamlı araştırmalar oluşturduk. kocaeli yuvacık diş hastanesi randevu sistemi bilgilerini gözden geçirirken vurgulanan uyarıları okumayı atlamayın. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda kolayca sitemize erişebilmek isterseniz bu siteyi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. Internette bulmaya çalıştığınız her şeyin net bir cevabını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak asla bu kadar keyifli olmadı. Sağlık Kurumu verilerimiz haftalık aktüel olup, devlet hastane randevu sitesi ve hastanelerin şahsına ait internet sitelerinden ulaşılan informasyonun toplanması ile oluşmaktadır. Web sitemizin son düzenlenme tarihi: 25 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Akupunktur, Androloji, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Romatolojisi, Embriyoloji ve Histoloji, Estetisyen, Gastroenteroloji, Geriatri, Halk Sağlığı, İmmünoloji, Nefroloji, Perinatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Genetik, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Hastanelerin bazı bölümleri, ilgi alanları

kocaeli yuvacık diş hastanesi randevu sistemi-05

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, kozmetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgilenir. Estetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kendini algılayışını geliştirir. Onarım cerrahisi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Acil Servis : Gündüz saatlerinde hastanede tüm branşlar ile desteklenen Acil Servis, gece de hastane içinde kendi bölümlerinde nöbet tutan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. çalışanları tarafından desteklenir. Öteki bölümlerde ise nöbette bulunan doktorlar acil servis tarafından çağrıldıkları zaman oldukça kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap verir. Tıbbi cihazlar bulunan olan acil servis içerisinde, yatak başı ekranları yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların ilk tedavileri burada yapılmaktadır. Bunun haricinde bir küçük müdahale odası bulunur.

Hastanede uymanız gereken kurallar

kocaeli yuvacık diş hastanesi randevu sistemi-58Odanızdaki tıbbi teçhizatları yetkili eşliğinde kullanmaya özen gösterin.
Bulunduğunuz klinikte sizlere teslim edilen tüm ekipmanların kullanımında dikkatli davranınız.
Çöpleri evsel atık kutularına atın.
Şahsi eşyalarınızı odanızda bulunan dolapta derli toplu olarak saklayınız.
Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkek hastaların yanında erkek refakatçi bulunmasına önem veriniz.
Odada bulunan eşyaların arızalanması halinde personele bilgi veriniz. Herhangi bir problemle karşılaşıldığında mutlaka hastane personelinden yardımda bulunmasını talep edin.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayın. Araçlarınızı hastanenin park alanında ziyaretçilere ayrılmış yerlere ve diğer araçların çıkmasına engel olmayacak şekilde bırakmaya özen gösteriniz. Randevularınıza vaktinden önce gelin.
Sağlık kurumlarına giderken aldığınız randevudan en az 30 dk. önce giderseniz, kayıt işlemlerinizi halledebilirsiniz.
Cep telefonlarınızı sağlık kurumunda sessizde tutunuz. Refakatçiler, kendilerine verilen ziyaretçi/refakatçi kartlarını bulundurmalıdır.
Sağlık kurumunun ilkelere uymaya dikkat edin. İltimas istemeyin.
Yangın merdivenlerini amacı dışında işgal etmeyin. Görevli sağlık çalışanları haricinde müdahalede bulunanlara müsaade etmeyin. Hekimleri baskı altına almaya çalışmayın. Kartı olmayanlar hasta yanında refakatçi kalamaz.
Doktor vizite saatinde rahat muayene yapılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
KadınHastalıkları servislerinde erkeklerin kalması uygun değildir.
Hastane içerisinde doktor tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Gerçek çiçeklerin hasta odalarında tutulması yasaktır.
Hasta yakınlarının yataklara uzanmaları yasaktır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma

Tercihinize bağlı olarak mobil telefonla veyahut ev hattınızdan Alo 182 hizmetini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil de doktora görünecek hastanın Vatandaşlık No’sunu görevlilere vereceksiniz

TC kimlik numarasını verdikten sonra, sağlık hizmeti alacak kimsenin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini belirteceksiniz. Belli bir sağlık kurumu tercihiniz bulunmuyorsa sorarsanız yaşadığınız şehre dikkat edilerek, tedavi görülecek sağlık kuruluşu ile ilgili tavsiyede bulunuluyor.

Hastane tercih edildikten sonra gideceğiniz zaman ve tarihi kararlaştırıyorsunuz. Müsaitlik durumu göz önüne alınarak size bilgi aktarıp en son randevu zamanını söylüyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarihini ya da zamanını başka zamana almak için Alo 182 hattından değiştirebilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantısı verilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız sayfadaki gerekli alanları tamamlamanız isteniyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, email adresine gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu alan bireyin değil hekime görünecek kişinin TC kimlik No’sunu sisteme yazacaksınız

TC kimlik numarasını söyledikten sonraki aşamada, doktora görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra uygun olma durumuna göre gideceğiniz zaman ve tarihi bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarih veyahut zamanını başka zamana almak işlemi için web sitesinden uygun revizyonu yapabilirsiniz.