küçükköy duygu hastanesi muayene ücretleri

Değerli okuyucularımızın düzenlenmiş bilgilere pratik yoldan ulaşabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdik. küçükköy duygu hastanesi muayene ücretleri makalemizi incelerken paylaşılan tavsiyeleri gözden geçirmeyi atlamayın. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla web sitemize gelebilmek için sitemizi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. İnternette bulmaya çalıştığınız her verinin mutlaka bir detayını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak asla bu denli basit olmamıştı. Sağlık Kurumu bilgilerimiz aylık aktüel olup, kamu randevu sitesi & kurumların şahsına ait web sitelerinden alınan dataların düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. Sitemizin son düzenlenme tarihi: 24 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Anatomi, Beslenme Uzmanı, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Radyolojisi, Dermatoloji, Embriyoloji ve Histoloji, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Hepatoloji, Kardiyoloji, Metabolik Cerrahi, Nükleer Tıp, Protetik Diş Tedavisi, Radyodiagnostik, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Patoloji, Kanser, Doğumhane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri mevcuttur.

Hastanelerin bazı birimleri ve uzmanlık alanları

küçükköy duygu hastanesi muayene ücretleri-29

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Biyokimya Laboratuvarı : Bu birimde özellikle infertilite takibinde, tiroid hormonlarının incelenmesinde, vitamin düzeyi ölçümlerinde ve kalp hastalıklarının değerlendirilmesinde yer alan testler çalışılmaktadır. Bu bölümde kanser ile ilgili enformasyon sağlayan kanda tümör belirteçleri de ölçümlenir.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beynin ve omuriliğin dokunulmazlığı, ileri teknoloji ve nöroradyolojik görüntüleme sistemlerinin mükemmelliği sayesinde kalkmıştır.

Hematoloji: Hematoloji, son yıllarda çok önemli gelişmelerin kat edildiği, hastalıklarda tedavi seçeneklerinin arttığı, klinik çalışmaların en çok yapıldığı alanlardan biridir.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, başta akciğer kanseri olmak üzere, bazı akciğer hastalıklarının kesin teşhisine olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının takibine yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğer kaynaklı nefes alma sorunlarının değerlendirilmesi için solunum fonksiyon testleri yapılır. Uyku durumunda solunum rahatsızlıkları hipertansiyon gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları arasında en önemsenmesi gereken rahatsızlıklardandır. Obstruktif uyku apne sendromu en sık ratlanılanıdır.

Hastanede bilmeniz gerekenler

küçükköy duygu hastanesi muayene ücretleri-51Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitliğine göre planlanır.
Televizyon seyrederken sesini çok fazla açmayınız.
Sağlık kurumunun kapalı alanlarında Sigara içmek yasaklanmıştır.
Hastanenin kurallarına uymamakta direnen; eşyalara bilerek hasar bırakan, uyarıları dinlemeyen hastalar ile refakatçilerinden sebebiyet verdikleri hasar istenebilir. Çöpünüzü çöp kutusuna atınız. Lavaboyu temiz kullanınız. Şüphe duyduğunuz şahısla karşı karşıya kaldığınızda mutlaka hastane personelini haberdar ediniz.
Herhangi bir eşyanızın kaybolması yahut sahibi olmayan bir poşet görülmesi halinde ilgili bölümün görevlisine bilgi vermeyi ihmal etmeyiniz.
Kişisel eşyalarınızı sizin için ayrılan dolabınızda tertipli saklayınız.
Otomobilinizde değerli eşyalarınızı bırakmayınız.
Kadın hastalara kadın refakatçi, erkek hastaların yanında erkek refakatçi bununması durumuna önem veriniz.
Kaldığınız odanın temizliğine özen göstererek düzenli tutulmasını sağlayınız.
Televizyon seyrederken sesi fazla açmamaya özen gösterin.
Herhangi bir problemle karşılaştığınızda mutlaka personelden yardım talep edin.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayın. Hastaneye gidiyorsanız randevudan minimum 30 dk. önceden giderseniz, evrak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Rahatsız olmadıkları sürece hastaneye giderken beraberinizde küçük bebek götürmemelisiniz.
Hastaneye yemek götürmeyin.
Doktorlara ve diğer hastalara anlayışlı olmaya özen gösteriniz.
Hastane ilkelere uymaya dikkat edin. Ayrıcalık istemeyiniz.
Hastane görevlilerinin ikazlarını dinleyin.
Acil haller haricinde öncelik istemeyiniz.
Sorumlu sağlık personeli dışında müdahalede bulunanlara izin vermeyin.
Sağlık personelini baskı altına almaya çaba sarfetmeyiniz.
Sağlık kurumlarının sizlere ait olduklarını ve sağlık çalışanlarının da sizlere hizmet verdiğini unutmayın.
Hasta ziyaretleri yoğun bakım uygunluk durumuna bakılarak planlanır.
Hastanede doktor tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı ve işi biten tekerlekli sandalyeler iade edilmelidir.
Canlı çiçeklerin hasta odalarında bakılması yasaklanmıştır. Refakatçilerin hasta yataklarına oturmaları yasaktır.
Elektrik ve musluklar açık bırakılmamalıdır.

Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

İsteğe bağlı olarak cep telefondan yahut ev telefonundan ALO 182 telefon numarasını çevirerek hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu ayarlayan kişinin değil de tedavi görecek bireyin Vatandaşlık numarasını görevlilere belirtiyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonra, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini belirtiyorsunuz. Belli bir ön bilginiz bulunmuyorsa talep ettiğinizde ikamet ettiğiniz ile göre, gidilecek sağlık kurumları hakkında tavsiyede bulunuluyor.

Hastane tercih edildikten sonra gideceğiniz zaman ve tarihi belirtiyorsunuz. Müsait olma durumu dikkate alınarak sizlere bilgi verip en son randevu zamanını belirtiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün ya da saatini değiştirmek işlemi için Alo 182 hattından değişiklik yapabilirsiniz.

Webden Randevu Alma Sistemi

Belirtilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açılan ekrandaki gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ile şifre, mail adresinize iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu alan kimsenin değil de hekime görünecek kimsenin Vatandaşlık No’sunu siteye yazıyorsunuz

Vatandaşlık numarasını ilettikten sonraki adımda, tedavi görecek şahsın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini belirteceksiniz. Belli bir ön bilginiz yoksa tavsiye talebinde bulunmak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayıp ilgili kişiye sorabilirsiniz.

Hastane seçildikten sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak gideceğiniz saat ve günü seçeceksiniz.

Aldığınız randevunuzun gün veyahut zamanını değiştirmek isterseniz web sitesinden gerekli revizyonu yapabilirsiniz.