kütahya emet devlet hastanesi online randevu

Değerli okuyucularımızın gerçek konulara pratik bir şekilde erişebilmesi ve okuyabilmesi için çalışmalar gerçekleştirdik. kütahya emet devlet hastanesi online randevu makalemizi incelerken paylaşılan uyarıları incelemeyi pas geçmeyin. Bir daha ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla makalelerimize ulaşabilmek isterseniz web sitemizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Online olarak aradığınız her şeyin net bir cevabını bizim sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu kadar kolay olmadı. Sağlık Kuruluşları verilerimiz günlük güncel olup, devlet hastane randevu portalı & kurumların şahsına ait web sitelerinden alınan informasyonun düzenlenmesi ile oluşmaktadır. Portalımızın nihai düzenlenme tarihi: 22 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi, Halk Sağlığı, Jinekoloji, Nöroloji, Periodontoloji, Prostodonti, Restoratif Diş Tedavisi, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Sağlık kurumlarının servisleri, hizmet alanları

kütahya emet devlet hastanesi online randevu-12

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, şiddetli erkek kısırlığından tekrarlayan düşüklere kadar farklı birçok konuda başarı için yoğun çaba harcar.

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Ağrı iki grupta ele alınmaktadır. İlki; çeşitli hastalıkların işaretçisi olan akut ağrıdır. Akut ağrı bir hastalığın habercisidir. Pek çok kez vücutta bulunan bir doku hasarının belirtisidir. Akut ağrı vücudumuzun uyarı mekanizmasının önemli bir bileşenidir.

Nükleer Tıp : En basit tanımıyla nükleer tıp hastalıkların tanı ve tedavisinde radyoaktif maddelerin kullanımıdır.

Dahiliye : Genel dahiliye birimi kendi içinde birçok dala ayrılır. Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara tüm sorunların tedavi merkezidir. Bazı alt dallar: Gastroenteroloji, Hematoloji, İmmunoloji.

Enfeksiyon Hastalıkları : Enfeksiyonlar vücudumuzun her kısmında meydana gelebilen, bakteriler tarafından ortaya çıkan ve bazıları bulaşıcı olabilen hastalıklardır. ishallerden ciddi hatta ölümcül olabilen tüberküloza kadar enfeksiyon hastalıkları uzmanlarınca takip edilebilmektedir.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, akciğer hastalıklarının erken tanısına imkan veren bronkoskopi işlemi yapılmaktadır. Bu bölümde tüm akciğer hastalıklarının tanısına yönelik poliklinik hizmeti verilir. Akciğerden kaynaklanan nefes darlıklarının değerlendirilmesi için cilt alerji testleri yapılmaktadır. Uyurken solunum problemleri yetmezliği gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları arasında en dikkate alınması gereken hastalıklardan biridir. Tıkayıcı uyku apne sendromu sıklıkla ratlanılanıdır.

Acil Servis : Gündüz hastanede bölümler tarafından desteklenen Acil Servis, gece saatlerinde hastane içinde kendi bölümlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. doktorları tarafından desteklenir. Diğer servislerde ise nöbet tutan doktorlar acil servisten çağrıldıklarına mümkün olduğunca hızlı davranarak acil konsültasyona cevap verir. Tıbbi cihazlar bulunan olan acil servis içerisinde, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların öncelikli gözlemleri bu bölümde yapılır. Bunun dışında bir travma odası bulunur.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti, uzman yaklaşımı gerektiren ayrı bir branştır. Çocukların gelişim çağında çene gelişimi, Ortodontist tarafından takip edilmelidir. Gelişim çağındaki çocukların düzgün diş yapısına sahip olmalarını sağlayacak önlemler alınmalıdır.

Hastanede dikkat etmeniz gerekenler

kütahya emet devlet hastanesi online randevu-05Yattığınız klinikte size teslim edilen malzemelerin kullanımında özen gösteriniz.
Hastanenin kurallarına karşı çıkan; binaya hasar bırakan, yapılan ikazları kaale almayan hasta ve yakınlarından verdikleri zarar tahsil edilebilir.
Şüphe duyduğunuz olayla karşılaştığınızda en kısa sürede ilgili personeli haberdar edin.
Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkeklerin yanında erkek refakatçi kalmasına önem verin.
TV izlerken sesini fazla açmayın.
Kaldığınız odada bulunan eşyaların arızalanması durumunda ilgili personele bilgi verin. Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayınız.
Hastaneye yiyecek götürmeyiniz.
Sağlık pesroneline ve diğer hastalara nazik olunuz.
Sağlık kurumu işleyişiyle ilgili ilkelere uyunuz. İltimas talebinde bulunmayın.
Çok acil haller dışında öncelik istemeyiniz.
Sağlık kurumlarının size ait olduğunu ve sağlık personelinin da sizlere hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmayın.
Klinikte doktor tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi yardımı ile dolaştırılabilir.
Canlı çiçeklerin hasta odasında bakılması yasaklanmıştır.
Odalardaki yataklar temiz kullanılmalıdır.
Ziyaretçilerin yataklara yatmaları kesinlikle yasaktır.
Elektrik düğmeleri ve sular kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma

Tercihinize bağlı olarak cep telefon ile veya sabit telefonunuz ile ALO 182 hattını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan bireyin değil de muayene olacak kişinin TC kimlik No’sunu görevliye vereceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten sonraki adımda, tedavi görecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçildikten sonra gideceğiniz gün ve saati bildireceksiniz. Uygun olma durumu dikkate alınarak size bilgilendirme yapıp kesin tarihi iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarihini veya zamanını başka zamana almak için Alo 182 hattından değiştirebilirsiniz.

Online Randevu alma

Belirtilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında karşınıza gelen sayfadaki gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, email adresine iletiliyor ve aktive ediliyor.

Randevuyu alan kimsenin değil de hekime görünecek şahsın TC kimlik No’sunu sayfaya giriyorsunuz

TC kimlik No’sunu verdikten hemen sonraki adımda, muayene olacak hastanın hangi hastaneden randevu almayı istediğini belirteceksiniz. Belli bir tercihiniz yoksa öneri talebinde bulunmak için 182’yi arayarak operatörlere danışabilirsiniz.

Hastane seçildikten sonra uygunluk durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz gün ve saati seçiyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarih yahut zamanını değiştirmek isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.