kütahya emet devlet hastanesi telefon

Değerli ziyaretçilerimizin kapsamlı sayfalara kolayca ulaşabilmesi ve cevap bulabilmesi amacıyla özenli çalışmalar hayata geçirdik. kütahya emet devlet hastanesi telefon makalemizi gözden geçirirken bilgi verilen diğer yazıları okumayı ihmal etmeyin. İleride ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak sitemize girebilmek isterseniz bu siteyi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. Online olarak aradığınız her şeyin mutlaka bir detayını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak asla bu kadar keyifli olmamıştı. Hastane verilerimiz haftalık aktüel olup, resmi hastane randevu sitesi & kurumların şahsına ait internet sitelerinden elde edilen dataların derlenmesi ile oluşturulmuştur. Portalımızın nihai düzenlenme tarihi: 26 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Akupunktur, Androloji, Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Romatolojisi, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizyoloji, Göğüs Onkolojisi, İç Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Psikoloji, Romatoloji, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Doğumhane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.

Hastane bazı birimleri ve ilgi alanları

kütahya emet devlet hastanesi telefon-37

Sinir Sistemi Hastalıkları : Nörologlar, diğer uzmanlık dallarına da sık olarak konsültasyon hizmeti vermektedir.

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Hematoloji: Hematoloji; lenfoma, multipl miyelom, akut ve kronik lösemi ile benzeri rahatsızlıklar olmak üzere; kemik iliği, lenf sistemi ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyen bilim dalıdır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocuk diş tedavileri, uzmanlığın gerekli olduğu ayrı bir daldır. Çocuğun gelişim döneminde çene gelişimi, Ortodonti uzmanları tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Gelişim çağındaki çocukların sağlıklı ağız yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanede uymanız gereken kurallar

kütahya emet devlet hastanesi telefon-64Hastane içerisinde Tütün mamülleri kullanımı yasaktır.
Hastane içinde bağırarak konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme ve tedavi süreceğini olumsuz yönde etkileyeceğinden çok özen gösterilmelidir.
Bulunduğunuz serviste bulunan ve teslim aldığınız tüm ekipmanların kullanımında özen gösteriniz.
Hastane koyduğu kurallara uymak istemeyen; techizatlara kasti olarak zarar veren, yapılan ikazları dikkate almayan hastalar ile refakatçilerinden sebep oldukları zarar geri istenebilir.
Çöpleri evsel atık kutularına atmaya özen gösterin.
Lavaboyu temiz kullanınız.
Şüplelendiğiniz durumla karşılaştığınızda ilgili servisin sorumlusunu bilgilendiriniz.
Yabancılardan yardım etmelerini istemeyiniz.
Odanın temiz tutulmasına özen göstererek derli toplu kalmasını sağlayın.
Kaldığınız odada bulunan demirbaşların bozulması durumunda ilgili personele bilgi veriniz.
Bir sorunla karşılaşıldığında hemen hastane personelinden yardım isteyiniz.
Otomobilinizi hastanenin park alanında ziyaretçilere tahsis edilmiş kısımlara ve başka araçların hareketine engel olmayacak şekilde bırakın.
Sağlık kurumuna giderken beraberinizde tek bir refakatçi bulunması doğru olur. fazla refatatçi lüzumsuz kalabalık meydana getirir bu yüzden sağlık personelinin rahat görevlerini yapmalarına mani olur. Aldığınız randevuya erkenden gelmeye özen gösteriniz.
Sağlık kurumuna gidiyorsanız aldığınız randevudan en az 30 dakika önceden giderek, gerekli evrak işlemlerini yaptırabilirsiniz.
Mobil telefonlarınızı sağlık kurumunda sessizde tutunuz.
Ziyaretçiler, kendilerine verilen yaka kartını takmalıdır.
Sağlık pesroneline ve öteki hastalara yardımcı olmaya özen gösteriniz. Yangın çıkışını amacı dışında işgal etmeyiniz. Hastane çalışanlarını baskı altına almaya çalışmayın.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakımın uygunluğuna bakılarak belirlenir.
Doktor vizite saatinde sağlıklı muayene yapılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekir.
Yataklar temiz tutulmalıdır.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına oturmaları kesinlikle yasaktır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre isterseniz cep telefonla yahut ev telefonunuzdan Alo 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu alan şahsın değil hekime görünecek kişinin TC kimlik No’sunu operatörlere belirteceksiniz

TC kimlik No’sunu belirttikten sonraki aşamada, hekime görünecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçildikten sonra gideceğiniz saat ve günü kararlaştırıyorsunuz. Uygunluk durumu göz önüne alınarak sizlere teyit verip uygun randevu tarihini iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü ya da zamanını başka zamana almak zorunda kalırsanız 182’den değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

İnternet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan sayfadaki gerekli alanları tamamlamanız isteniyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ve şifre, mail adresine gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevuyu alan kimsenin değil de tedavi görecek kişinin Vatandaşlık numarasını web sitesine gireceksiniz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten sonraki adımda, hekime görünecek şahsın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini gireceksiniz. Belli bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa tavsiye talebinde bulunmak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak ilgili kişilere akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra uygunluk durumuna göre randevu tarih ve zamanı seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunuzun gününü ya da zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız web sitesinden uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.