medical park izmir hastanesi randevu alma

Sağlık kurumları konularında arama yapanların kapsamlı bilgilere zahmet çekmeden erişebilmesi ve anlayabilmesi düşüncesiyle detaylı araştırmalar hayata geçirdik. medical park izmir hastanesi randevu alma makalemizi okurken bilgi verilen tavsiyeleri incelemeyi atlamayın. Daha sonra aradığınızda kolaylıkla makalelerimize ulaşabilmek için bu siteyi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. İnternette arzu ettiğiniz her bilginin kesinlikle bir detayını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak asla bu denli basit olmamakta. Sağlık Kuruluşları verilerimiz aylık aktüel olup, resmi online randevu web sitesi & kurumların şahsına ait internet sitelerinden ulaşılan bilgilerin derlenmesi ile oluşturulmuştur. hastane.aramak.org son güncellenme tarihi: 20 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Romatolojisi, Embriyoloji ve Histoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Hematoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Neonatoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyasyon Onkolojisi, Romatoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Mamagrofi, Doğumhane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları mevcuttur.

Hastane bölümleri ve görevleri

medical park izmir hastanesi randevu alma-57

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Biyokimya Laboratuvarı : Bu bölümde bilhassa kısırlık takibinde, metabolizmanın hareketinde ciddi role sahip tiroid hormonlarının incelenmesinde, vitamin düzeylerinin ölçülmesinde ve kalp hastalıklarının değerlendirilmesinde yer alan testler çalışılır. Bu birimde kanser hakkında enformasyon sağlayan kanda tümör belirteçleri de ölçümlenir.

Dermatoloji : Dermatoloji, deri, saç, tırnaklarla alakalı hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Gastroenteroloji : Özofagus malign darlıklarına stent uygulaması ile palyasyon sağlanmaktadır.

Acil Servis : Mesai saatlerinde hastanede mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen Acil Servis, gece boyunca de hastanede kendi bölümlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. doktorları ile desteklenmektedir. Öteki servislerde ise nöbet tutan doktorlar acil servisten çağrıldıkları zaman çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap verir. Tıbbi techizatlar ile donatılmış olan acil servis içerisinde, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası vardır. Hastaların ilk gözlemleri burada yapılır. Bunun haricinde bir travma odası bulunabilir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti tedavisi, uzmanlığın gerekli olduğu bir diş hekimliği branşıdır. Çocukların gelişim sürecinde çene gelişimi, Ortodontistler tarafından izlenmelidir. Gelişme çağında bulunan çocukların sağlıklı bir diş yapısına sahip olmalarını sağlayacak tedbirler alınmalıdır.

Hastanede bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

medical park izmir hastanesi randevu alma-83 Acil müdahale gerektiren durumlar dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Tütün mamülleri kullanımı yasaklanmıştır.
Hastane içinde yüksek sesle konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme süreceğini olumsuz yönde etkileyeceğinden azami özen gösterilmelidir.
Bulunduğunuz serviste size teslim edilen tüm ekipmanların kullanılmasında dikkatli davranınız. WC’yi temiz bırakınız.
Yatmaya geliyorsanız zorunlu olmadıkça değerli eşya getirmeyiniz.
Şahsi eşyalarınızı sizin için ayrılan dolapta düzenli olarak muhafaza ediniz.
TV izlerken sesi çok açmamaya özen gösterin.
Odada bulunan eşyaların arızalanması halinde hastane personeline haber veriniz.
Bir problemle karşılaştığınızda hemen personelden yardım talep ediniz.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayın. Aracınızı hastanenin park alanında hastalara ayrılmış kısımlara ve başka araçların ilerlemesine mani olmayan şekilde park ediniz.
Hastaneye giderken beraberinizde tek bir refakatçi olması yeterli olur. Daha fazla kişi gereksiz kalabalık oluşturur ve doktorların rahatlıkla görevlerini yapmalarına mani olur.
Doktorlara ve öteki hastalara anlayışlı olunuz.
Güvenlik çalışanlarının uyarılarını dinleyin.
Yangın merdivenini gereksiz yere kullanmayınız.
Muayene sırasına riayet etmeli, başka hastaların önüne geçmemelisiniz.
Çok acil durumlar dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Sorumlu doktorlar dışında müdahale edenlere müsaade etmeyin.
Hastane çalışanlarını baskı altına almaya çalışmayın.
Vizite saatinde rahat muayene yapılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekir.
Hastane içerisinde hekim tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi yardımı ile dolaştırılabilir.
Yataklar tertipli tutulmalıdır.
Ziyaretçilerin yataklara yatmaları kesinlikle yasaktır.

Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre cep telefonunuz ile yahut da sabit telefondan ALO 182 hizmetini tuşlayarak hastane randevusu alma hattını arayacaksınız.

Randevu alan kişinin değil de sağlık hizmeti alacak kimsenin TC kimlik No’sunu görevlilere veriyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra randevu tarih ve zamanı belirtiyorsunuz. Uygun olma durumu dikkate alınarak sizlere bilgi verip en uygun randevu tarihini aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarihini yahut zamanını başka zamana almak zorunda kalırsanız 182’den değişiklik yaptırabilirsiniz.

İnternetten Randevu Alma Sistemi

Bağlantıdaki siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açılan sayfadaki sizden istenen alanları tamamlamanız gerekiyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, eposta adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevu alan şahsın değil de sağlık hizmeti alacak şahsın Vatandaşlık No’sunu sisteme giriyorsunuz

TC kimlik numarasını verdikten sonraki aşamada, hekime görünecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak randevu tarih ve zamanı seçiyorsunuz.

Aldığınız randevu gün ya da saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız web sitesinden uygun düzeltmeyi yapabilirsiniz.