medipol bağcılar eğitim hastanesi randevu

Değerli ziyaretçilerimizin doğru bilgilere pratik yoldan ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi düşüncesiyle detaylı araştırmalar hayata geçirdik. medipol bağcılar eğitim hastanesi randevu bilgilerini incelerken önemi vurgulanan uyarıları gözden geçirmeyi atlamayın. Bir daha aradığınızda kolayca yazılarımıza ulaşabilmek isterseniz sitemizi favori listenize ekleyin. Webde aradığınız her verinin net bir cevabını bizim sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu kadar keyifli olmamıştı. Sağlık Kurumu listelerimiz aylık aktüel olup, devlet randevu web sitesi ile kuruluşların şahsına ait sitelerinden ulaşılan bilgilerin düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. hastane.aramak.org en son güncellenme tarihi: 26 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Alerjisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Romatolojisi, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Endodonti, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, İç Hastalıkları, Jinekoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyodiagnostik, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Parazitoloji, Kanser, Ameliyathane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri verilmektedir.

Sağlık kurumlarının bazı bölümleri, hizmet alanları

medipol bağcılar eğitim hastanesi randevu-84

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beyin ve omurilik üzerine bugün bütün girişimler emniyetle uygulanabilir hale gelmiştir.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının oluşum nedeni saptanır. Hastanın ağrılarının azalmasını takiben bu şikayetlerin sebebini ortadan kaldırmaya yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti tedavisi, uzman yaklaşımı gerektiren bir daldır. Çocuğun büyüme sürecinde çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından izlenmelidir. Gelişim çağındaki çocukların sağlıklı ağız yapısına sahip olmalarını sağlayacak önlemler alınmalıdır.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

medipol bağcılar eğitim hastanesi randevu-49 Sağlık kurumunda Tütün mamülleri içmek yasaktır.
Hastanenin kapalı bölümlerinde bağırarak konuşmak hastanedeki hastaların dinlenme ve tedavi süreceğini bozacağından çok dikkat edilmelidir.
Tedavi gördüğünüz bölümde bulunan ve size teslim edilen ekipmanların kullanımında dikkatli olunuz.
Şüplelendiğiniz herhangi bir kişiyle karşı karşıya kaldığınızda vakit haybetmeden ilgili sorumluyu bilgilendiriniz.
Eşyanızın çalınması veya sahipsiz çanta gördüğünüzde ilgili servisin sorumlu çalışanına haber vermeyi ihmal etmeyiniz.
Hastaneye yatmaya gelecekseniz zorunlu haller haricinde ziynet eşyası getirmeyiniz.
Arabanızda kıymetli eşya bırakmamaya özen gösterin.
Erkek hastalara erkek refakatçi, kadınların yanında kadın refakatçi olmasına dikkat edin.
Kaldığınız odada bulunan demirbaşların arızalanması halinde hastane personeline bilgi veriniz.
Hastaneye gidiyorsanız randevunuzdan minimum 30 dk. önceden giderseniz, gerekli evrak işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
Mobil cihazlarınızı hastanelerde sessiz moda tutunuz.
Hastane personeline ve diğer hastalara yardımcı olunuz.
Hastane kurallara uyun. Ayrıcalık istemeyiniz.
Sağlık görevlilerinin ikazlarını dikkate alınız.
Acil müdahale gerektiren haller dışında öncelik istemeyiniz.
Yetkili sağlık çalışanları haricinde müdahalede bulunanlara izin vermeyin.
Sağlık personelini haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Doktorların vizite saatlerinde rahat çalışılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekir.
Doğum bölümlerinde erkeklerin kalması uygun değildir.
Elektrik düğmeleri ve sular açık bırakılmamalıdır.

ALO 182 Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

İsteğe bağlı olarak mobil telefonunuz ile veya sabit telefonunuz ile ALO 182 hizmet hattını arayarak hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil sağlık hizmeti alacak kişinin TC kimlik numarasını asistanlara söyleyeceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten sonraki adımda, tedavi görecek şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini belirteceksiniz. Herhangi bir fikriniz bulunmuyorsa isterseniz ikamet edilen ile bağlı olarak, tedavi görülecek hastaneler hakkında öneri veriliyor.

Hastane seçildikten sonra randevu zaman ve tarihi belirteceksiniz. Müsaitlik durumu dikkate alınarak size uygunluk verip uygun tarihi aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün veyahut saatini değiştirmek isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değiştirebilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu alma

Bağlantıdaki siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan ekrandaki doldurmanız gereken bilgileri doldurmanız gerekir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, email adresinize iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu alan bireyin değil doktora görünecek bireyin Vatandaşlık No’sunu siteye gireceksiniz

TC kimlik No’sunu verdikten hemen sonraki aşamada, muayene olacak şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak gideceğiniz tarih ve zamanı bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarihini yahut zamanını değiştirmek isterseniz bu web sitesinden gerekli değişikliği yapabilirsiniz.