medipol hastanesi fatih

Sağlık kurumları ile ilgili bilgi arayanların değerli konulara pratik bir şekilde erişebilmesi ve cevap bulabilmesi için uzun süren derlemeler yaptık. medipol hastanesi fatih bilgilerini incelerken vurgulanan diğer yazıları gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Gelecekte aradığınızda kolayca sitemize girebilmek için bu siteyi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Webde istediğiniz her şeyin mutlaka bir cevabını websitelerimizde bulacaksınız. Aramak asla bu kadar kolay olmamakta. Hastane verilerimiz haftalık aktüel olup, kamu randevu web sitesi & kurumların şahsına ait sitelerinden alınan veilerin düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. Portalımızın son güncellenme tarihi: 24 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Anatomi, Androloji, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Dermatoloji, Diş Hekimi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, İç Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Neonatoloji, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Psikoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Parazitoloji, Üroloji, Yoğun Bakım bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları verilmektedir.

Hastanelerin bazı bölümleri, hizmet alanları

medipol hastanesi fatih-77

Patoloji: Pataloji bölümünde cilt hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Dahiliye : İç Hastalıkları birimi kendi içinde birçok dala ayrılır. Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara tüm sorunların tedavi merkezidir. Bazı alt dallar: Nefroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, İmmunoloji.

Kalp Hastalıkları : Kalp Sağlığı Merkezi, kalp sağlığını korumak, kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek amacıyla dünya standartlarında donanım ve alt yapı ile hizmet verir.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

medipol hastanesi fatih-50Sağlık kurumunun ilkelere uyunuz. İltimas istemeyin.
Eşyanızın kaybolması yahut sahipsiz herhangi bir çanta görülmesi halinde bölümün çalışanına haber veriniz.
Şahsi eşyalarınızı odanızdaki dolapta derli toplu olarak saklayınız.
Kadın hastalara kadın refakatçi, erkek hastalara erkek refakatçi bulunmasına önem verin.
Tanımadıklarınızdan yardımlarını istemeyiniz.
Bulunduğunuz odanın temiz tutulmasına özen göstererek düzenli kalmasını sağlayınız. Televizyon seyrederken sesini çok fazla açmamaya özen gösteriniz. Odanızda bulunan ekipmanların kırılması durumunda ilgili personele bilgi verin.
Odanızdaki tıbbi ekipmanları yetkili eşliğinde kullanmaya özen gösteriniz. Rahatsızlanmadıkları sürece hastaneye giderken yanınızda küçük bebek götürmemelisiniz. Hastane personeline ve diğer hastalara hoşgörülü olmaya özen gösteriniz.
Hastane ilkelere uyunuz. Ayrıcalık istemeyin.
Muayene sırasına uymalı, başkalarının hakkını yememelisiniz.
Yetkili sağlık personeli dışında müdahalede bulunanlara müsaade etmeyiniz.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi kalamaz.
Vizite saatinde sağlıklı çalışılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekmektedir.
Kadın Doğum bölümlerinde erkek refakatçilerin kalması uygun olmaz.
Hastane içerisinde hekim tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı ve kullanılmayan sandalyeler iade edilmelidir.
Ziyaretçilerin yataklara oturmaları yasaktır. Elektrik ve sular açık bırakılmamalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre isterseniz mobil hattınızdan ya da ev telefonunuzdan ALO 182 telefon numarasını çevirerek hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan kimsenin değil de hekime görünecek hastanın Vatandaşlık No’sunu ilgili kişilere vereceksiniz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten sonra, hekime görünecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçildikten sonra gideceğiniz tarih ve zamanı bildireceksiniz. Müsaitlik durumu dikkate alınarak sizlere bilgilendirme yapıp kesin randevu zamanını bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü veya saatini değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182’yi arayarak değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu alma

Belirtilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen ekrandaki doldurmanız gereken bilgileri tamamlamanız istenir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adı ve şifre, eposta adresinize iletiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu ayarlayan şahsın değil de muayene olacak kimsenin TC kimlik numarasını sisteme gireceksiniz

TC kimlik No’sunu söyledikten hemen sonraki aşamada, muayene olacak şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra müsaitlik durumunu dikkate alarak randevu zaman ve tarihi bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarih yahut saatini başka zamana almak için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.