mrs hastane randevu

Sizlerin geniş kapsamlı sayfalara en kısa yoldan göz atabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle uzun süren araştırmalar oluşturduk. mrs hastane randevu yazısını gözden geçirirken paylaşılan ipuçlarını incelemeyi ihmal etmeyin. Daha sonra aradığınızda pratik olarak web sitemize gelebilmek için hastane.aramak.org’u favori listenize ekleyin. Internette arzu ettiğiniz her verinin mutlak bir cevabını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar kolay olmamakta. Sağlık Kuruluşları listelerimiz günlük aktüel olup, resmi online randevu sitesi ve hastanelerin kendilerine ait web sitelerinden alınmış informasyonun düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. Sitemizin son düzenlenme tarihi: 23 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, El Cerrahisi, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Hepatoloji, Jinekoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Psikoloji, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Parazitoloji, Rontgen, Doğumhane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri yer almaktadır.

Sağlık kurumlarının bazı servisleri, uzmanlık alanları

mrs hastane randevu-91

Kan Hastalıkları : Hematolojik kanserlerin de tedavi edilebilme oranı hızla artmaktadır.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

mrs hastane randevu-86 Herhangi bir eşyanızın çalınması yahut ortaya bırakılmış poşet görülmesi durumunda ilgili servisin sorumlu görevlisine bilgi vermeyi ihmal etmeyiniz.
Tedavi edildiğiniz bölümde bulunan ve size teslim edilen malzemelerin kullanılmasında özen gösteriniz.
Hastanenin hükümlerine karşı çıkan; eşyalara kasti hasar veren, uyarıları hafife alan hasta ile yakınlarından sebep oldukları zarar tahsil edilebilir.
Çöplerinizi evsel atık kutusuna atınız.
Eşyanızın kaybolması veya sahibi olmayan bir poşet görülmesi halinde servisin sorumlu personeline bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Odadaki tıbbi ekipmanları bir gözetmen bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösteriniz.
Bir problemle karşılaşıldığında vakit kaybetmeden hastane personelinden yardımda bulunmasını isteyin.
Araçlarınızı hastanenin park alanında hastalara tahsis edilmiş yerlere ve diğer araçların ilerlemesine engel olmayan biçimde park etmeye özen gösteriniz.
Randevularınıza erkenden gelmeye dikkat edin. Hastaneye gidiyorsanız size verilen saatten minimum 30 dakika önce giderseniz, gerekli evrak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Refakatçi olarak gelenler, kendilerine verilen yaka kartlarını bulundurmalıdır.
Hastane işleyişiyle ilgili ilkelere uymaya özen gösteriniz. İltimas talep etmeyin.
Doktor sırasına riayet etmeli, diğerleninin sırasını almamalısınız.
Hastane personelini baskı altına almaya çalışmayın.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi kalamaz.
KadınHastalıkları servislerinde erkeklerin kalması uygun olmaz.
Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı ve işi biten sandalyeler iade edilmelidir.
Gerçek çiçeklerin hasta odalarında tutulması yasaktır.
Yataklar temiz kullanılmalıdır.
Işıklar ve musluklar açık bırakılmamalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

İsteğe bağlı olarak cep hattınızdan veyahut ev hattından ALO 182 hizmetini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu ayarlayan şahsın değil muayene olacak hastanın TC kimlik numarasını asistana ileteceksiniz

Vatandaşlık No’sunu verdikten sonraki aşamada, hekime görünecek kişinin hangi hastaneden randevu almayı istediğini vereceksiniz. Herhangi bir hastane tercihiniz yoksa talep ederseniz bulunduğunuz şehre bağlı olarak, gidilecek sağlık kuruluşu ile ilgili öneride bulunuluyor.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü bildireceksiniz. Müsaitlik durumu göz önüne alınarak sizlere teyit verip en uygun zamanı bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gününü ya da zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182 hattından değiştirebilirsiniz.

Online Randevu alma

İnternet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen sayfadaki gerekli alanları doldurmanız isteniyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile şifreniz, email adresine gönderiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu alan şahsın değil de sağlık hizmeti alacak kimsenin TC kimlik numarasını ilgili yere yazıyorsunuz

TC kimlik No’sunu söyledikten sonraki aşamada, doktora görünecek kimsenin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini giriyorsunuz. Belli bir hastane tercihiniz yoksa destek almak istediğinizde 182’yi arayıp görevlilere sorabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu dikkate alarak randevu tarih ve zamanı bildireceksiniz.

Aldığınız randevunun tarih yahut saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız MHRS’den uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.