narlıdere semt polikliniği diş randevu alma

Sitemizi ziyaret edenlerin gerçek yazılara zorluk çekmeden göz atabilmesi ve faydalanabilmesi amacıyla kapsamlı derlemeler oluşturduk. narlıdere semt polikliniği diş randevu alma yazısını gözden geçirirken bilgi verilen tavsiyeleri okumayı ihmal etmeyin. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla sayfalarımıza gelebilmek isterseniz sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Online olarak arzu ettiğiniz her verinin mutlaka bir yanıtını portallarımızda bulacaksınız. Aramak asla bu kadar basit olmamıştı. Sağlık Kurumu bilgilerimiz aylık güncel olup, resmi randevu sitesi & kuruluşların şahsına ait sitelerinden elde edilen bilgilerin derlenmesi ile oluşmaktadır. Web sitemizin nihai düzenlenme tarihi: 25 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Dermatoloji, Diş Hekimi, Estetisyen, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Periodontoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Onkoloji, Kanser, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri verilmektedir.

Hastanelerin servisleri, hizmet kapsamları

narlıdere semt polikliniği diş randevu alma-06

Radyoloji: Dijital teknoloji ile, konvansiyonel yöntemlerde elde edilen görüntülere göre daha detaylı, inceleme süresi daha kısa, tanıda daha yeterli görüntüler elde edilebilmektedir ve bu görüntüler özel iş istasyonlarında deneyimli uzman hekimler tarafından incelenmektedirler.

Pediatri : Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Mikrobiyoloji : Mikroorganizma adı verilen, birçoğu ancak mikroskopta görülebilen küçük canlıları inceleyen bir bilim dalıdır. Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda bu mikroorganizmalar incelenerek hastalarda oluşan hastalıkların ne olduğu saptanabilmektedir.

Check-up merkezi : Check up, yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Özellikle kanserde erken teşhis hayati önem taşır. Standart bir check up’ta yapılması gereken testlerden birkaçı; organ fonksiyonlarını değerlendiren kan testleri, sarılık testi, akciğer grafisi.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların dişlerinin tedavileri, uzmanlığın gerekli olduğu bir diş hekimliği dalıdır. Çocuğun büyüme sürecinde çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından takip edilmelidir. Büyüme çağında bulunan çocukların sağlıklı bir ağız yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanede uymanız gereken kurallar

narlıdere semt polikliniği diş randevu alma-63Doktor vizite saatlerinde rahat çalışılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekmektedir.
Sağlık kurumlarının sizin olduklarını, sağlık çalışanlarının size hizmet verdiğini unutmayınız.
Güvenlik personelinin ikazlarını dikkate alın.
Hastalanmadıkları sürece hastanelere giderken beraberinizde küçük bebek götürmeyin.
Hastane içerisinde yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme süreceğini bozacağından çok hassasiyet gösterilmelidir.
Bulunduğunuz klinikte size teslim edilen ekipmanların kullanımında dikkatli olunuz.
Çöpünüzü evsel atık kutusuna atınız.
Tuvaletleri temiz kullanınız.
Odanın temiz olmasına dikkat ederek derli toplu tutulmasını sağlayınız.
Kaldığınız odada bulunan tıbbi teçhizatları sorumlu bilgisi dahilinde kullanın. Herhangi bir problemle karşılaşıldığında hemen personelden yardımda bulunmasını talep ediniz.
Sağlık kurumuna giderken yanınızda sadece bir refakatçi bulunması yeterlidir. fazla kişi gereksiz kalabalık oluşturur bundan ötürü sağlık personelinin rahatlıkla görevlerini yapmalarına engel olur.
Randevunuza erkenden gelin.
Sağlık kurumuna giderken randevunuzdan en az 30 dakika önce giderek, gerekli kayıt işlemlerini halledebilirsiniz. Rahatsızlanmadıkları sürece hastanelere yanınızda çocuk götürmeyin. Mobil telefonlarınızı hastanelerde sessizde tutunuz.
Hastane çalışanlarına ve öteki hastalara hoşgörülü olunuz.
Yangın çıkışını amacı dışında kullanmayın.
Kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Gerçek çiçeklerin odalarda tutulması yasaklanmıştır.
Hasta odalarındaki yataklar temiz kullanılmalıdır.
Refakatçilerin yataklara uzanmaları kesinlikle yasaktır.
Işıklar ve sular açık bırakılmamalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz mobil telefonunuzdan yahut da ev telefonundan Alo 182 servis hattını çevirerek hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevuyu alan kişinin değil muayene olacak kimsenin TC kimlik No’sunu asistanlara belirteceksiniz

Vatandaşlık numarasını belirttikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek bireyin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini iletiyorsunuz. Bir tercihiniz yoksa arzu ettiğinizde bulunulan şehre göre, hizmet alınacak hastane hakkında yönlendirme yapılıyor.

Sağlık kurumu seçildikten sonra gideceğiniz saat ve günü belirteceksiniz. Uygun olma durumu dikkate alınarak sizlere en uygun tarihi aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarih ya da zamanını başka zamana almak için 182’den değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

Webden Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantıdaki siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız sayfadaki sizden istenen alanları doldurmanız gerekir. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, eposta adresine iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan şahsın değil de doktora görünecek hastanın Vatandaşlık No’sunu açılan sayfaya gireceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten hemen sonra, doktora görünecek bireyin hangi hastaneden randevu almayı istediğini gireceksiniz. Belli bir ön bilginiz bulunmuyorsa tavsiye almak isterseniz Alo 182 hattını arayarak görevliye akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra uygunluk durumuna göre randevu zaman ve tarihi gireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gününü ya da zamanını başka zamana almak isterseniz MHRS’den uygun revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.