numune hastanesi poliklinikleri konya

Siz okuyucularımızın geniş çerçeveli verilere kolayca göz atabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle derlemeler hayata geçirdik. numune hastanesi poliklinikleri konya yazımızı okurken bilgi paylaşılan ipuçlarını gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Tekrar ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla yazılarımıza gelebilmek isterseniz sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Internette bulmaya çalıştığınız her bilginin net bir cevabını bizim sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu denli kolay olmamakta. Hastane bilgilerimiz aylık güncel olup, devlet online randevu web sitesi & hastanelerin şahsına ait sitelerinden elde edilen bilgilerin toplanması ile meydana getirilmiştir. Web sitemizin son düzenlenme tarihi: 26 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Anatomi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Ürolojisi, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, İmmünoloji, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri verilmektedir.

Sağlık kurumlarının bazı servisleri, hizmet kapsamları

numune hastanesi poliklinikleri konya-76

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Check-up merkezi : Check up, sağlıklı kişilerin sağlık durumlarının değerlendirilmesidir. Birçok hastalıkta erken tedavi hayati önem taşır. Standart bir check up kontrolünde olması gereken testlerden birkaçı; kan sayımı, lipid düzeyi, tam idrar analizi.

Dahiliye : Dahiliye birimi kendi içinde birçok branşa ayrılır. Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara tüm hastalıkların çözüm merkezidir. Bazı alt dallar: Göğüs Hastalıkları, Onkoloji, Kardiyoloji.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, kozmetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgilenir. Kozmetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kişinin görünümünü geliştirir. Onarım cerrahisi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Hematoloji: Hematoloji, son yıllarda çok önemli gelişmelerin kat edildiği, hastalıklarda tedavi seçeneklerinin arttığı, klinik çalışmaların en çok yapıldığı alanlardan biridir.

Hastanede uymanız gereken kurallar

numune hastanesi poliklinikleri konya-23Eşyanızın çalınması ya da sahibi belirsiz torba görülmesi durumunda servisin çalışanına bilgi vermeyi ihmal etmeyiniz.
Bulunduğunuz bölümde size teslim edilen tüm malzemelerin kullanılmasında dikkatli olunuz.
Hastanenin koyduğu kurallara uymamakta direnen; cihazlara isteyerek hasar veren, ikazları kaale almayan hastalar ile refakatçilerinden sebebiyet verdikleri zarar tahsil edilebilir.
Çöpünüzü çöp kutusuna özen gösteriniz.
Şüplelendiğiniz bir durumla karşılaşırsanız en kısa sürede güvenliği durumdan haberdar edin.
Eşyanızın kaybolması veya sahibi belirsiz bir torba gördüğünüz durumda bölümün güvenlik görevlisine bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Özel eşyalarınızı odanızdaki dolapta toplu şekilde muhafaza ediniz.
Aracınızda ziynet eşyası bırakmamaya özen gösterin.
Odanızdaki tıbbi teçhizatları gözetmen eşliğinde kullanın.
Koridorlarda bağırarak konuşmayınız.
Hastanelere gidiyorsanız beraberinizde yalnızca bir refakatçi olması yeterli olur. Daha fazla kişi lüzumsuz yere kalabalık meydana getirir bu sebeple sağlık personelinin rahat görevlerini yapmalarına engel olur.
Sağlık kurumuna giderken aldığınız randevudan minimum yarım saat önceden giderek, evrak işlemlerinizi halledebilirsiniz.
Mobil cihazlarınızı hastanede sessize alınız.
Ziyaretçiler, refakatçi/ziyaretçi kartlarını bulundurmalıdır.
Hastane personelinin uyarılarını dikkate alınız.
Çok acil durumlar dışında öncelik talebinde bulunmayınız.
Yetkili sağlık çalışanları dışında müdahale edenlere izin vermeyiniz.
Doktorları baskı altına almaya çaba sarfetmeyiniz.
Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluk durumuna göre belirlenir.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi kalamaz.
Doktor vizite saatinde sağlıklı çalışılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları terketmeleri gerekmektedir.
Jinekoloji servislerinde erkek refakatçilerin kalması uygun değildir. Canlı çiçeklerin hasta odalarında bulundurulması yasaklanmıştır. Hasta yakınlarının hasta yataklarına yatmaları kesinlikle yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

İsterseniz mobil hattından veya ev telefonundan ALO 182 hizmetini çevirerek hastane randevusu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan bireyin değil de muayene olacak şahsın Vatandaşlık numarasını asistana veriyorsunuz

TC kimlik numarasını ilettikten hemen sonraki aşamada, muayene olacak şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini söyleyeceksiniz. Bir ön bilginiz bulunmuyorsa talep ederseniz ikamet edilen ile dayanarak, tedavi olunacak sağlık kuruluşu ile ilgili yönlendirmede bulunuluyor.

Hastane tercih edildikten sonra randevu saat ve günü belirtiyorsunuz. Uygunluk durumu göz önünde bulundurularak size bilgi verip en uygun randevu tarihini iletiyorlar.

Aldığınız randevu tarih veya zamanını başka zamana almak için 182’den revize işlemi yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi

Bağlantısı verilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında karşınıza gelen ekrandaki sizden istenen alanları tamamlamanız istenir. Üye olunduktan sonra kullanıcı adı ile şifreniz, eposta adresinize gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan bireyin değil de doktora görünecek hastanın TC kimlik numarasını ilgili yere gireceksiniz

TC kimlik numarasını verdikten hemen sonraki adımda, doktora görünecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercih edildikten sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Aldığınız randevunuzun tarihini veyahut zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız web sitesinden gerekli revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.