okmeydanı diş hastanesi çene cerrahisi randevu

Ziyaretçilerimizin geniş kapsamlı sayfalara pratik bir şekilde göz atabilmesi ve anlayabilmesi için özenli çalışmalar hayata geçirdik. okmeydanı diş hastanesi çene cerrahisi randevu yazımızı incelerken altı çizilen uyarıları okumayı ihmal etmeyin. Bir daha aradığınızda rahatlıkla sitemize girebilmek için sitemizi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Online olarak arzu ettiğiniz her verinin kesinlikle bir detayını portallarımızda bulacaksınız. Aramak asla bu kadar kolay olmamıştı. Hastane verilerimiz haftalık aktüel olup, resmi randevu sitesi ile kuruluşların şahsına ait internet sitelerinden ulaşılan dataların düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. hastane.aramak.org son güncellenme tarihi: 22 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Anatomi, Androloji, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Cilt Deri Hastalıkları, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Jinekoloji, Neonatoloji, Periodontoloji, Pratisyen, Restoratif Diş Tedavisi, Romatoloji, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri verilmektedir.

Hastane bazı servisleri ve ilgi alanları

okmeydanı diş hastanesi çene cerrahisi randevu-06

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, Genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini uygulamaktadır.

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beyin Cerrahisi tıpta çok süratle gelişen bölümlerden biridir.

Dahiliye : İç Hastalıkları birimi kendi içinde pek çok yan dala ayrılır. Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara tüm rahatsızlıkların başvuru merkezidir. Bazı alt dallar: Nefroloji, Romatoloji, Diyabet.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, başta akciğer kanseri olmak üzere, bazı akciğer hastalıklarının kesin teşhisine imkan veren bronkoskopi işlemi yapılır. Bu bölümde tüm akciğer hastalıklarının tedavisine yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğerden kaynaklanan solunum problemlerinin değerlendirilmesi amacına yönelik ilaçlı solunum fonksiyon testleri yapılmaktadır. Uyku durumunda solunum problemleri kardiyovasküler gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları arasında en ciddi hastalıklardan biridir. Tıkayıcı uyku apne sendromu en sık görülenidir.

Acil Servis : Gün içinde hastanede branşlar tarafından destek gören Acil Servis, gece boyunca hastane içinde kendi birimlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. personeli ile desteklenmektedir. Diğer bölümlerde ise nöbette bulunan doktorlar acil servis tarafından çağrıldıklarına oldukça hızlı davranarak acil konsültasyona cevap vermektedir. Tıbbi ekipmanlar bulunan olan acil servis bünyesinde, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların ilk gözlemleri burada yapılır. Bunun haricinde bir küçük müdahale odası bulunabilir.

Hastanelerde bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

okmeydanı diş hastanesi çene cerrahisi randevu-73Hastane çalışanlarının uyarılarını dinleyiniz.
Bulunduğunuz bölümde teslim aldığınız tüm malzemelerin kullanımında dikkatli olunuz.
Hastane koymuş olduğu kurallara uymamakta direnen; malzemelere isteyerek zarar veren, yapılan ikazları önemsemeyen hasta ve yakınlarından sebebiyet verdikleri zarar talep edilebilir. WC’yi temiz kullanmaya özen gösterin. Şüphe duyduğunuz bir durumla karşı karşıya gelirseniz vakit haybetmeden güvenliği bilgilendirin.
Herhangi bir eşyanızın çalınması yahut sahipsiz herhangi bir poşet gördüğünüz durumda ilgili bölümün güvenlik personeline haber veriniz.
Yatmaya geliyorsanız zorunlu durumlar haricinde fazla para getirmeyiniz.
Eşyalarnızı sizin için ayrılan dolapta toplu olarak saklayınız.
Kadın hastalara kadın refakatçi, erkeklerin yanında erkek refakatçi bununması durumuna önem verin.
Yabancılardan yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz. Bir sorunla karşılaştığınızda mutlaka hastane personelinden yardım talep edin. Arabalarınızı hastanenin otoparkında ziyaretçilere ayrılmış kısımlara ve başkalarının araçlarının hareketine mani olmayan şekilde park ediniz.
Sağlık kurumlarına giderken yanınızda sadece bir refakatçi olması yeterli olur. fazla refatatçi lüzumsuz yere kalabalık meydana getirir bu yüzden sağlık çalışanlarının rahat çalışmalarına mani olur.
Hastaneye gidiyorsanız randevunuzdan minimum 30 dakika önce giderseniz, evrak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Rahatsızlanmadıkları sürece sağlık kurumuna beraberinizde çocuk götürmemelisiniz.
Hastanelere içecek götürmeyin.
Hastanenin işleyişiyle ilgili kurallara uymaya dikkat edin. Ayrıcalık talebinde bulunmayın.
Doktor sırasına uymalı, diğerleninin önüne geçmemelisiniz.
Acil müdahale gerektiren haller dışında öncelik istemeyiniz.
Hastane personelini haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluğuna bakılarak planlanır.
Doktor vizite saatlerinde sağlıklı muayene yapılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekir.
KadınHastalıkları bölümlerinde erkeklerin kalması uygun değildir.
Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı ve kullanılmayan sandalyeler iade edilmelidir. Yataklar düzenli tutulmalıdır.
Ziyaretçilerin yataklara uzanmaları yasaktır.
Işıklar ve musluklar açık bırakılmamalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

İsteğe bağlı olarak cep telefondan ya da sabit telefon ile ALO 182 telefonunu arayarak hastane randevu alma hattını arayın.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil tedavi görecek bireyin TC kimlik numarasını operatöre iletiyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten hemen sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra randevu gün ve saati belirteceksiniz. Uygunluk durumuna göre size bilgi aktarıp en uygun randevu zamanını söylüyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün ya da saatini değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182 hattından değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Online Randevu alma

Belirtilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız sayfadaki doldurmanız gereken alanları doldurmanız isteniyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifreniz, mail adresine iletiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu alan kimsenin değil de tedavi görecek kimsenin Vatandaşlık No’sunu sisteme yazıyorsunuz

TC kimlik numarasını söyledikten sonraki adımda, hekime görünecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçildikten sonra müsaitlik durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz saat ve günü gireceksiniz.

Aldığınız randevunuzun tarih yahut saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız bu web sitesinden gerekli değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.