özel bayrampaşa hastanesi kadın doğum

Sitemizi ziyaret edenlerin pratik konulara kolayca ulaşabilmesi ve cevap bulabilmesi gayesiyle çalışmalar yaptık. özel bayrampaşa hastanesi kadın doğum sayfasını incelerken altı çizilen ipuçlarını incelemeyi atlamayın. Bir daha ihtiyaç duyduğunuzda kolayca web sitemize gelebilmek isterseniz sitemizi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. Webde aradığınız her şeyin mutlaka bir detayını websitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu denli kolay olmadı. Sağlık Kurumu listelerimiz aylık aktüel olup, devlet randevu sitesi ve kurumların kendilerine ait internet sitelerinden elde edilen bilgilerin toplanması ile oluşturulmuştur. Web sitemizin son güncellenme tarihi: 26 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Aile Hekimliği, Beslenme Uzmanı, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nörolojisi, Dermatoloji, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Endodonti, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Perinatoloji, Pratisyen, Psikoloji, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Onkoloji, Rontgen, Yoğun Bakım bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Hastane bölümleri, uzmanlık alanları

özel bayrampaşa hastanesi kadın doğum-96

Kardiyoloji : Kardiyoloji birimi, kalp sağlığını korumak amacıyla hizmet vermektedir.

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Patoloji: Pataloji bölümünde kadın hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, endokrin sistem hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Gastroenteroloji : Özofagus malign darlıklarına stent uygulaması ile palyasyon sağlanmaktadır.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

özel bayrampaşa hastanesi kadın doğum-23Hastanede yüksek ses tonuyla konuşmak diğer hastaların tedavi süreçlerini olumsuz etkileyeceğinden azami hassasiyet gösterilmelidir.
Hastane koymuş olduğu kurallara uymamakta direnen; malzemelere kasten hasar bırakan, uyarıları duymamazlıktan gelen hastalar ve yakınlarından sebebiyet verdikleri hasar geri istenebilir.
Çöpleri evsel atık kutusuna atın.
Hastaneye yatmaya gelirken zorunlu haller haricinde kıymetli eşyalarınızı getirmemeye dikkat edin.
Özel eşyalarınızı odanızdaki dolapta derli toplu saklayınız.
Otomobilinizde kıymetli eşyalarınızı bırakmamaya dikkat edin.
Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkek hastalara erkek refakatçi kalması durumuna dikkat edin. Yabancılardan yardımlarını istemeyiniz.
Televizyon seyrederken sesi çok açmamaya özen gösterin.
Herhangi bir problemle karşılaştığınızda mutlaka hastane personelinden yardım talep edin.
Aldığınız randevuya erkenden gelmeye dikkat ediniz.
Hasta olmadıkları sürece hastanelere beraberinizde küçük çocuk götürmemelisiniz.
Cep telefonlarınızı sağlık kurumunda kısık seste kullanınız.
Refakatçiler, ziyaretçi/refakatçi kartını bulundurmalıdır.
Sağlık kurumu ilkelere uyunuz. Ayrıcalık istemeyiniz.
Sağlık personelinin ikazlarını dinleyiniz.
Doktor sırasına riayet etmeli, diğer hastaların önüne geçmemelisiniz.
Sorumlu sağlık çalışanları dışında müdahale edenlere izin vermeyin.
Hastanelerin sizlerin olduklarını, hastane çalışanlarının size hizmet verdiğini unutmayın.
Ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluğuna göre belirlenir.
Kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi kalamaz.
Doktorların vizite saatlerinde sağlıklı çalışılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı boşaltmaları gerekir.
Jinekoloji servislerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun olmaz.

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre ister cep telefondan yahut sabit telefonla ALO 182 hizmet hattını arayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevu ayarlayan kimsenin değil tedavi görecek hastanın TC kimlik numarasını ilgili kişilere söylüyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten sonra, tedavi görecek şahsın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini vereceksiniz. Bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa talep ederseniz ikamet edilen vilayete göre, tedavi olunacak sağlık kuruluşu ile ilgili öneri veriliyor.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra gideceğiniz tarih ve zamanı kararlaştıracaksınız. Müsait olma durumu dikkate alınarak size uygun tarihi aktarıyorlar.

Aldığınız randevunuzun gün veya zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182 hattından değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Webden Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantıdaki siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız sayfadaki gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adı ile şifreniz, mail adresinize iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu ayarlayan kişinin değil de muayene olacak kişinin TC kimlik No’sunu siteye yazacaksınız

TC kimlik No’sunu ilettikten hemen sonraki adımda, hekime görünecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak randevu tarih ve zamanı seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunun gününü yahut saatini başka zamana almak işlemi için MHRS’den gerekli düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.