özel bodrum hastanesi iletişim

Sitemizi ziyaret edenlerin kaliteli konulara en kolay yoldan göz atabilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla kapsamlı çalışmalar yaptık. özel bodrum hastanesi iletişim yazımızı okurken paylaşılan ipuçlarını gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Bir daha aradığınızda kolaylıkla yazılarımıza erişebilmek isterseniz bu siteyi favorilerinize ekleyin. İnternette arzu ettiğiniz her verinin mutlak bir yanıtını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar basit olmamakta. Sağlık Kuruluşları listelerimiz haftalık aktüel olup, devlet randevu sitesi ve kurumların şahsına ait sitelerinden alınmış informasyonun düzenlenmesi ile oluşmaktadır. Portalımızın en son düzenlenme tarihi: 24 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Ürolojisi, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Hepatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Neonatoloji, Ortodonti, Pratisyen, Restoratif Diş Tedavisi, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Rontgen, Yoğun Bakım üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.

Hastane servisleri, görevleri

özel bodrum hastanesi iletişim-08

Radyoloji: Tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen dijital görüntüler, yine dijital ortamda arşivlenmektedir.

Psikiyatri : Psikiyatri polikliniğinde, psikiyatrik sorunların tanısı ve tedavisi hakkında güncel, gerçekçi çözümler bilimsel/tıbbi temeller üzerinde üretilmektedir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Patoloji: Pataloji bölümünde mide-bağırsak hastalıkları, ürolojik hastalıklar, kemik hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, bazı akciğer rahatsızlıklarının erken teşhisine olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının tedavisine yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğer kaynaklı solunum problemlerinin tanısı amacına yönelik solunum fonksiyon testleri yapılır. Uyku durumunda solunum bozuklukları yetmezliği gibi sonuçları ile uyku hastalıkları arasında en önemli rahatsızlıklardan biridir. Obstruktif uyku apne sendromu en sık görülenidir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti tedavisi, uzmanlığın gerekli olduğu bir daldır. Çocuğun gelişme sürecinde iskeletsel çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Gelişme çağındaki çocukların düzgün diş yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedaviler uygulanmalıdır.

Sağlık kuruluşlarında uymanız gereken kurallar

özel bodrum hastanesi iletişim-55 Odanızda bulunan demirbaşların kırılması halinde ilgili hastane personeline haber verin.
Sağlık kurumlarında Tütün mamülleri kullanımı yasaktır.
Hastane içerisinde yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi gören hastaların tedavi süreçlerini bozacağından çok hassasiyet gösterilmelidir. Çöpünüzü çöp kutusuna atın.
Lavaboları temiz kullanın.
Otomobilinizde kıymetli eşya bırakmamaya özen gösterin.
Erkeklerin yanında erkek refakatçi, kadın hastaların yanında kadın refakatçi olmasına dikkat ediniz.
Tanımadığınız kişilerden yardımlarını istemeyiniz.
TV izlerken sesini çok fazla açmayınız. Bir problemle karşılaştığınızda hemen personelden yardımda bulunmasını isteyiniz.
Hastaneye giderken yanınızda bir refakatçi bulunması doğru olur. Daha fazla refatatçi lüzumsuz kalabalık meydana getirir bu yüzden sağlık personelinin rahat görevlerini yapmalarına mani olur.
Hastaneye giderken randevudan minimum 30 dakika önce giderek, kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Rahatsızlanmadıkları sürece hastanelere giderken beraberinizde çocuk götürmeyiniz.
Mobil telefonlarınızı sağlık kurumunda kısık seste kullanınız.
Ziyaretçi olarak gelenler, refakatçi/ziyaretçi kartlarını bulundurmalıdır.
Sağlık kurumunun kurallara uymaya dikkat edin. İltimas istemeyiniz.
Sağlık çalışanlarının uyarılarını dinleyin.
Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım uygunluğuna bakılarak belirlenir.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi kalamaz.
Yataklar temiz tutulmalıdır.
Işıklar ve sular kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre ister mobil hattından yahut sabit hattan Alo 182 servisini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil hekime görünecek şahsın Vatandaşlık numarasını ilgili kişilere söylüyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonraki adımda, tedavi görecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçimi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi bildiriyorsunuz. Müsait olma durumuna göre size teyit verip uygun zamanı aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gün veyahut saatini değiştirmek için 182’yi arayarak değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

İnternetten Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız ekrandaki sizden istenen alanları tamamlamanız istenir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adı ile birlikte şifre, mail adresine gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu ayarlayan kişinin değil tedavi görecek kişinin TC kimlik numarasını ilgili yere giriyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini seçeceksiniz. Bir fikriniz bulunmuyorsa destek istemek istediğinizde Alo 182 hattını arayıp asistanlara danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak randevu tarih ve zamanı gireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü yahut zamanını değiştirmek için bu web sitesinden uygun düzeltmeyi yapabilirsiniz.