pilot sanayi devlet hastanesi bursa randevu

Sağlık kurumu ile ilgili bilgi arayanların gerçek konulara zorluk çekmeden ulaşabilmesi ve yanıt bulabilmesi düşüncesiyle özenli araştırmalar gerçekleştirdik. pilot sanayi devlet hastanesi bursa randevu sayfasını okurken önemi vurgulanan tavsiyeleri gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla web sitemize gelebilmek isterseniz bu siteyi favori listenize ekleyin. Internette istediğiniz her bilginin net bir yanıtını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak asla bu denli tatmin edici olmadı. Sağlık Kuruluşları bilgilerimiz günlük aktüel olup, kamu online randevu web sitesi & kurumların şahsına ait sitelerinden elde edilen informasyonun düzenlenmesi ile oluşmaktadır. Web sitemizin son düzenlenme tarihi: 21 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Akupunktur, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Radyolojisi, Dermatoloji, Diş Hekimi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoloji, Göğüs Cerrahisi, Halk Sağlığı, Kardiyoloji, Nefroloji, Ortodonti, Prostodonti, Psikoloji, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Mamagrofi, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri verilmektedir.

Hastane bölümleri, hizmet alanları

pilot sanayi devlet hastanesi bursa randevu-09

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp koroner bypass ameliyatları yapılmaktadır.

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Ağrı iki grupta ele alınmaktadır. Birincisi; çeşitli hastalıkların işaretçisi olarak karşılaşılan akut ağrıdır. Akut ağrı bir hastalık belirtisidir. Pek çok kez vücudumuzda bulunan bir doku tahribatının işaretçisidir. Akut ağrı vücudumuzun alarm sisteminin önemli bir bileşenidir.

Kan Hastalıkları : Hematolojik kanserlerin de tedavi edilebilme oranı hızla artmaktadır.

Dahiliye : Genel dahiliye birimi kendi içinde birçok yan branşa ayrılır. Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara tüm sorunların tedavi merkezidir. Bazı alt dallar: Gastroenteroloji, Onkoloji, İmmunoloji.

Hastanede uymanız gereken kurallar

pilot sanayi devlet hastanesi bursa randevu-60Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı ve kullanılmayan sandalyeler iade edilmelidir.
Hastanenin kapalı bölümlerinde bağırarak konuşmak diğer hastaların dinlenme süreceğini olumsuz yönde etkileyeceğinden azami özen gösterilmelidir.
Hastane yönetmeliklerine uymamakta direnen; cihazlara bilerek hasar bırakan, ikazları kaale almayan hastalar ile refakatçilerinden verdikleri zarar geri istenebilir.
Hastaneye yatmaya gelecekseniz zorunlu haller haricinde kıymetli eşyalarınızı getirmeyiniz.
Erkek hastalara erkek refakatçi, kadınların yanında kadın refakatçi olmasına özen gösteriniz.
Odada bulunan tıbbi teçhizatları yetkili gözetiminde kullanınız.
Hastaneye giderken sizinle beraber yalnızca bir refakatçi bulundurmanız doğru olacaktır. Daha fazla refatatçi gereksiz yere kalabalık oluşturur bu yüzden doktorların rahat çalışmalarına engel olur.
Hastalanmadıkları sürece hastanelere giderken yanınızda küçük bebek götürmeyin.
Hastaneye yiyecek götürmemelisiniz.
Telefonlarınızı hastanede kısık seste kullanınız.
Ziyaretçiler, ziyaretçi/refakatçi kartlarını takmalıdır. Hastane görevlilerinin ikazlarını dinleyiniz.
Yangın çıkışlarını gereksiz yere kullanmayınız.
Doktor sırasına saygı göstermeli, diğerleninin hakkını yememelisiniz.
Çok acil haller dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Görevli doktorlar haricinde müdahale edenlere müsaade etmeyiniz.
Hastane çalışanlarını haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Klinik içerisinde hekim bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Hasta odalarındaki yataklar temiz tutulmalıdır.
Hasta yakınlarının yataklara oturmaları kesinlikle yasaktır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre cep telefonla veya sabit hattınızdan ALO 182 telefonunu arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan kişinin değil de hekime görünecek kimsenin TC kimlik No’sunu görevliye veriyorsunuz

TC kimlik No’sunu ilettikten sonraki adımda, muayene olacak kimsenin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini söyleyeceksiniz. Bir fikriniz bulunmuyorsa talep ettiğinizde bulunulan şehre dayanarak, tedavi görülecek sağlık kurumları hakkında yönlendirme yapılıyor.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü kararlaştıracaksınız. Müsait olma durumuna göre sizlere bilgi aktarıp kesin zamanı iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarihini veya saatini başka zamana almak için Alo 182 hattından değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

Online Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantıdaki siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan ekrandaki gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, eposta adresine gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevuyu alan kimsenin değil de muayene olacak şahsın TC kimlik No’sunu ilgili yere giriyorsunuz

TC kimlik No’sunu belirttikten sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak hastanın hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini seçiyorsunuz. Herhangi bir bilginiz bulunmuyorsa öneri istemek isterseniz 182’yi arayıp görevliye danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz saat ve günü gireceksiniz.

Aldığınız randevunun gününü yahut zamanını değiştirmek için bu web sitesinden gerekli revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.